Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

http://parezja.pl/mlodziezowka-chce-legalizacji-kazirodztwa/

 

Jaki pogląd na to mają nasi lewicowi użytkownicy forum?

 

To tak przy okazji, bo chciałem to wrzucić...

 

http://prawy.pl/27437-onz-przypadkowo-zrzucila-pomoc-terrorystom-z-isis-zamiast-oblezonym-cywilom

 

Serio? Szkoda słów.

Co do kazirodztwa to spoko, co do nekrofilii to przecież nie o to chodzi w tej propozycji.
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze nie chodziło mi o Szwecję tylko o ogólny ogląd na sytuację jaki macie.

 

Vami, a gdzie jest granica hmm np. seksu z dzieckiem? Ile lat to świadoma decyzja o współżyciu ze starszym?

 

 

Ale ogólnie się zgadzam, kto chce niech sobie robi co mu się podoba w domu, ale właśnie tu chodzi o... legalizację tego. A więc i prawa, adopcje, specjalne bonusy i tak dalej.

Odnośnik do komentarza

http://parezja.pl/mlodziezowka-chce-legalizacji-kazirodztwa/

 

Jaki pogląd na to mają nasi lewicowi użytkownicy forum?

 

To tak przy okazji, bo chciałem to wrzucić...

 

http://prawy.pl/27437-onz-przypadkowo-zrzucila-pomoc-terrorystom-z-isis-zamiast-oblezonym-cywilom

 

Serio? Szkoda słów.

 

Po pierwsze to nie lewicowcy tylko partia liberałów.

Po drugie zarząd tej partii odciął się natychmiastowo od wypowiedzi działaczki młodzieżówki, oświadczając, że nie ma to nic wspólnego ze stanowiskiem partii.

Po trzecie, ciężko znaleźć jakieś informacje na temat tej całej afery w jakichś poważnych mediach, większość to jakieś anonimowe blogi albo prawackie propagandówki więc ciężko oceniać prawdziwość i rzetelność tej informacji.

Odnośnik do komentarza

Tak ta uśmiechnięcie się z rana, absurd totalny. Złapać, zesłać na Sybir do kołchozu gówniarza :) :

 

W Szkole Podstawowej nr 9 w Opolu odbywa się śledztwo w sprawie bazgrołów na drzwiach jednej z toalet. Chodzi o regularnie pojawiający się na nich napis "Andrzej Du*a", co ma jednoznacznie kojarzyć się z prezydentem. Błaha z pozoru sprawa przypomina policyjne dochodzenie z prawdziwego zdarzenia. Dzieci są przesłuchiwane, a napis na drzwiach został poddany analizom grafologicznym.

Jak podaje dziennik "Fakt", o sprawie poinformowała jako pierwsza redakcja "Gazety Krakowskiej". Na drzwiach jednej z damskich toalet nieustannie pojawia się, po czym jest zmywany, obraźliwy napis. Wciąż nie wiadomo, które z dzieci – o ile autorem nie jest dorosły – odpowiada za bazgroły.

Najpierw nauczyciele zabrali uczniom zeszyty, by porównać ich pismo z napisem na drzwiach. Potem były przesłuchania u dyrektora. Rodzice są zdania, że dyrekcja szkoły stara się koniecznie ustalić sprawcę ponieważ obawia się konsekwencji jakie mogą być wysunięte przez nową władzę z tytułu obrazy głowy państwa.

– Nauczycielka powiedziała dzieciom, że trzeba znaleźć tego chuligana, bo jakby to było, gdyby dajmy na to, przyjechała inspekcja i odkryła, że szkole jest nie po drodze z nową władzą – powiedział "Gazecie Krakowskiej" jeden z rodziców. Z kolei matka pewnej szóstoklasistki zwraca uwagę, że w ten sposób dojdziemy do absurdu, gdy każdy Andrzej w kraju będzie kojarzony z prezydentem. Swoje wątpliwości poparła faktem, że na jednym z bloków w okolicy widnieje obraźliwy napis "Andrzej, ty ch***".

– Można mówić, że to szósta klasa, ale nazwiska głównych polityków w kraju już im się o uszy obijają. Mam jednak nadzieję, że nie chodziło tu o obrazę naszego prezydenta – mówi wicedyrektorka. Tymczasem przesłuchiwani uczniowie twierdzą, że jednak chodziło w tym przypadku o konkretnego Andrzeja, a mianowicie – o głowę państwa.

 

Odnośnik do komentarza

 

Swoje wątpliwości poparła faktem, że na jednym z bloków w okolicy widnieje obraźliwy napis "Andrzej, ty ch***".

 

No i na kij śledztwo? To pewnie dzieciak z tego bloku w szkole szaleje :kekeke:

 

Dopóki nie przeprowadzą śledztwa, to się nie dowiemy! Może to syn woźnej, ale sam dyrektor, bo nie lubi Andrzeja od chemii :-k

Odnośnik do komentarza

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35751,19749327,wypadek-andrzeja-dudy-ostra-jazda-bor-tuz-przed-wystrzalem.html

Ok, nie śledziłem sprawy wypadku prezydenta, ale teraz, po obejrzeniu tego filmiku, kiedy borowiki jadąc średnio 140 km/h, na sygnale, z eskortą policji (karetka też ich?) pędzili na złamanie karku, zadałem sobie pytanie skąd i dokąd się nasz prezydent udawał.

Otóż internet udzielił mi odpowiedzi - z Karpacza, gdzie prezydent otwierał Mistrzostwa Polski Parlamentarzystów i Samorządowców w Narciarstwie Alpejskim, jechał na Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle. Czy tylko mi się wydaje niestosowne, że do tego celu wykorzystano przywilej limuzyny prezydenckiej o niestosowaniu się do przepisów ruchu drogowego? To znaczy ja rozumiem, że prezydent musi cały czas podlegać specjalnej ochronie, i to akceptuję, ale czy nie należy zachować w tym umiaru? Albo na dalsze odległości - tak jak w tym przypadku - użyć innego środka transportu? Np lotniczego?

 

I nie to że się czepiam akurat Dudy, tylko akurat teraz to wyszło.

Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony trudno mowic o dalszych odleglosciach przy transporcie z Karpacza do Wisly. To bedzie jakies 350km i 4h drogi, wiec chyba samochod byl tu najlepszym wyjsciem.

 

Swoja droga jeszcze tamta droga przynajmniej dwa razy w tygodniu. Dwa lata temu byl remont. Tam momentami az sie prosi zeby przycisnac i jechac te 110-120, ale nie stwarzajac zagrozenie dla jadacych z obu kierunkow... a juz tym bardziej nie tam gdzie jest skrzyzowanie i ograniczenie do 70 km/h.

Odnośnik do komentarza

No i wtedy bylyby glosy, ze za publiczne pieniadze wozi sie helikopterem i tylko grosz marnuje. Nie dogodzisz ;)

 

A jazda służbową limuzyną plus eskorta, plus policja, plus karetka nie kosztuje? Do tego jeszcze rozpoznanie i ewentualne zabezpieczenie trasy przejazdu? A tak to tylko do lądowiska startowego i od docelowego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...