Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Brudinho napisał:

Ok, robiły swoje- wysłali je na mandaty to poszyły. Fakt faktem, że przegięły ostro. Natomiast dla mnie największym przegięciem jest zachowanie naczelniczki urzędu. Powinna machnąć ręką, anulować i by sprawa się rozeszła. A ta nadal ciśnie. Oczywiście pewnie już poszło więcej kasy na te cały sprawy i bujanie się po sądach niż to jest warte.

Pani chciała się mocno komuś pokazać, jak to ściga "wyłudzenia VATu" :kekeke:

Odnośnik do komentarza

TVP Info nie zawodzi w dostarczaniu pierwszorzędnego lolcontentu do kącika absurdalnego:

Cytat

Portal wPolityce.pl dotarł do zdjęć, na których widać operatora stacji TVN na tle flagi III Rzeszy, unoszącego prawą rękę w geście hitlerowskiego pozdrowienia. Sprawa ma bezpośredni związek z materiałem „Polscy neonaziści”, wyemitowanym w styczniu br., ukazującym obchody urodzin Adolfa Hitlera w lesie pod Wodzisławiem Śląskim.

https://www.tvp.info/39985067/wyciekly-szokujace-zdjecia-operatora-tvn-hajlowanie-na-tle-flagi-ze-swastyka

 

Dziennikarz TVN pod przykrywką poszedł na imprezę neonazistowską, na której po kolei wszyscy hajlowali przy portrecie Hitlera, a TVP Info i inna pisowska szczujnia podnoszą larum, że dziennikarz TVN poszedł na tę imprezę pod przykrywką, a nie w koszulce "KonsTYtucJA" i flagą KOD-u.

Szokujące, że w kraju z obowiązkiem szkolnym i tak powszechnie dostępnym szkolnictwem wyższym ktokolwiek bez orzeczenia o niepełnosprawności intelektualnej popiera takie "rewelacje" :picard:

  • Lubię! 5
  • Haha 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 hours ago, Makk said:

Ok, robiły swoje- wysłali je na mandaty to poszyły. Fakt faktem, że przegięły ostro. Natomiast dla mnie największym przegięciem jest zachowanie naczelniczki urzędu. Powinna machnąć ręką, anulować i by sprawa się rozeszła. A ta nadal ciśnie. Oczywiście pewnie już poszło więcej kasy na te cały sprawy i bujanie się po sądach niż to jest warte.

Pani chciała się mocno komuś pokazać, jak to ściga "wyłudzenia VATu" :kekeke:

 

Najpiękniejsze jest to, że ten konkretny US dostał tytuł "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" w konkursie na rok 2018 :D

 

https://www.mf.gov.pl/krajowa-administracja-skarbowa/wiadomosci/aktualnosci/-/asset_publisher/2UWl/content/final-16-edycji-konkursu-na-urzad-skarbowy-przyjazny-przedsiebiorcy/

  • Lubię! 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

TVP Info odpaliło "nowe" taśmy z nagraniem rozmowy Grasia z 2013 r.: https://natemat.pl/255275,tvp-info-nowe-tasmy-z-sowa-i-przyjaciele-gras-mowi-o-mafii-vat-owskiej

Narracja rządowych propagandystów jest taka, że Graś wiedział o procederze wyłudzania VAT, a rozmawiając o tym z kolegami z rządu miał "zachęcać" do tego procederu. Powiedzieć, że to narracja życzeniowa, to nic nie powiedzieć.

 

W rzeczywistości sytuacja wyglądała tak:

>W 2013 r. Graś z kolegami z PO rozmawia o tym, że państwo cierpi w związku z wałkami na VAT - rozmowę tę nagrywają kelnerzy, wczoraj ją opublikowało TVP Info;

>Po tej rozmowie PO rozpoczyna prace nad wprowadzeniem JPK;

>Tak się składa, że z uwagi na duże zmiany związane z JPK opóźnia się jego wprowadzenie do 1 lipca 2016 r. i później, stopniowo obejmując kolejne podmioty;

>JPK wchodzi w życie po przejęciu władzy przez PiS;

>Państwo zaczyna odzyskiwać na VAT olbrzymie pieniądze dzięki tej reformie, ale rząd PiS skwapliwie przemilcza kto ją wymyślił i wprowadził;

 

Narracja PiS o "sukcesie" gospodarczym i zablokowaniu wyłudzeń VAT jest od paru lat oparta na JPK, a teraz czyni się zarzut politykowi PO, że o tym wyłudzaniu VAT wiedział, choć przecież gdyby politycy PO nie rozmawiali o tym procederze, to teraz PiS nie miałby wprowadzonego JPK i nie miałby z czego finansować swoich socjalnych reform, dzięki którym kupują głosy :lol:

Powiedzieć, że mają swoich wyborców, widzów czy czytelników za idiotów - to nic nie powiedzieć.

  • Lubię! 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

TVP jest tak zła, że aż typy w rodzaju matki_kurki, psychotycznego propisowskiego arcyhejtera krzyczą „Kurski won”, bo propaganda wykładana cepem jest ich zdaniem przeciwskuteczna. Niezłe osiągnięcie. 

 

Chociaż czy aż taka nieskuteczna to nie jestem stuprocentowo pewien...

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Feanor napisał:

Chociaż czy aż taka nieskuteczna to nie jestem stuprocentowo pewien...

Przecież nawet tu na forum widać pacjentów, do których przekaz partyjny z TVP skutecznie dociera. Jako betonowanie elektoratu przed ucieczką do szurów pokroju Kukiza obecne TVP się sprawdza, sęk w tym, że takie jednostki jak matka_kurka właśnie dostrzegają, że PiS betonuje beton, a wybory wygrał otwarciem się na inny elektorat, który co prawda też okłamali - taśmami, amber gold, Ciechem i resztą tych bzdur łykanych przez te pelikany jako "afery" - ale zrobili to w sposób dalece bardziej delikatny niż dzisiejsza TVP, sprzedająca rozmowę polityków PO o skali zjawiska wyłudzania VAT jako zachętę do wyłudzania VAT.

Więc w mojej ocenie sprowadza się to do zadania pytania ludziom odpowiedzialnym za wewnętrzne sondaże, czy bardziej realna jest utrata ludzi na rzecz czegoś w typie Kukiza czy pozyskanie "centrowego wyborcy". Wybór opcji nr 1 oznacza przyzwolenie na zamianę TVP w partyjną szczujnię.

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że podczas następnych wyborów będzie mobilizacja elektoratu antypisowskiego, więc hardkor nie wystarczy. Wydaje mi się jednak, że obecnie tvp jest już telewizją niszową (w swoim przekazie polityczno-społecznym), wymierzonym wyłącznie w stronę betonu i robi to obrzydliwie, ale dobrze. TVP nie musi się zmieniać od chwili, gdy przyjaźniejszy rządowi stał się Polsat, to on może stać się takim pomostem do centrum.

Odnośnik do komentarza

Parafia dosłownie obok mnie. W Stróżewie. Oto ogłoszenia parafialne. Polecam pkt 5, szczególnie końcówkę. To nie Podhale, to Wielkopolska. I wisi to sobie oficjalnie na fanpejdżu parafii (kto chce, może sobie sprawdzić, wystarczy wrzucić na FB do wyszukiwarki „Stróżewie”). Jestem podłamany. W Wielkopolsce!

 

e1iI8af.jpg

 

 

  • Lubię! 1
  • Zmieszany 2
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...