Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe ile ten Bączek sobie krzyknie tygodniówki :> Sorry, ale wolałbym, że te pieniądze zostały lepiej zainwestowane, a nie w piłkarza, który za rok może skończyć z piłką...

Nie jestem przekonany do tego transferu i chyba długo nie będę jeśli dojdzie do skutku.

 

Już słychać różne głosy na temat Grosickiego. Podobno już mu sie w głowie poprzewracało i zamiast jechać z reprezentacją U-20 na turniej do Jordanii, a potem do Kanady na MŚ U-20 odmówił tłumacząc, że jest przemęczony i musi koniecznie przejść badania w Warszawie i podpisać kontrakt z Legią :|

 

Trochę się dziwię, bo na takiej imprezie w Kanadzie mógłby się dużo lepiej wypromować, ponoć na inauguracyjny mecz Brazylia - Polska wykupiono już komplet, czyli 65 tys. biletów. Do tego transmisja do wielu krajów świata. Nie rozumiem pustki w głowie u niektórych młodych ludzi...

Nie do końca rozumiem tę decyzję...

Jeżeli już korzystasz z cudzych wypowiedzi to chyba wypadałoby o tym wspomnieć. A nie, jak Ty, we własne usta włożyłeś sobie dokładnie słowo w słowo zerżniętą wypowiedź Michała Globisza. Po co? Żeby Twoja wypowiedź była ynteligentnejsza od innych? Przepraszam za kolokwializmy i za zwrócenie uwagi :>

 

A co do samego Grosickiego to po prostu widać, że chłopak wyżej stawia sprawę gry w Legii niż -ęty mecz w młodzieżówce.

Odnośnik do komentarza

enty mecz? :hahaha:

Jasne, jeśli teraz woli zostać w Polsce, żeby załatwić formalności, które nigdzie nie uciekną niż jechać na MŚ U-20 to co będzie jeśli kiedyś dostanie powołanie do dorosłej reprezentacji, też pewnie wybierze klub i zostanie...

Dobrze to o nim nie świadczy, profesjonalista...

Odnośnik do komentarza

Co do Bąka to też mam mieszane uczucia. Facet jest niewątpliwie dobrym zawodnikiem, ale już nieco podstarzałym. Coraz częściej dręczą go różne urazy, nie wiem czy jest w stanie wytrzymać kondycyjnie sezon.

Niemiej jednak Legii potrzebny jest przywódca, kapitan z jajami, ktoś kto opierniczy i wezmie za łeb innych zawodników. Bąk pasuje do tej roli. W Legii mało kto by mu podskoczył.

 

Co do Grosickiego to poczekajmy. Według mnie chłopak kosztował za dużo, ale różnie może być. Wierzyłem w Grzelaka, a chłopak na razie nie spełnia oczekiwań i gra słabiutko. Może z Grosickim będzie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Miały być wielkie wzmocnienia, a tu nic.. Bąk to jedyne wzmocnienie, a nie uzupełnienie.. Ekwueme, Grosicki to nie zawodnicy, którzy od razu wskoczą do pierwszej jedenastki.. Trzeba czekać na innych zawodników.

 

Ja tam słyszałem, że te wzmocnienia mają być dopiero zimą :-k

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście może niech te transfery zostaną przeprowadzone zimą. Chyba wszyscy mamy już dość nieprzemyślanych zakupów za grubą kasę.

Urban sobie spokojnie obejrzy kadrę i dobierze zawodników.

Ekwueme i Grosicki to utalentowani, młodzi zawodnicy. Do kwestii ich przejścia do Legii podchodzę z dużym dystansem. Moja prywatna opinia jest taka, że są najzwyczajniej za słabi na Legię. Zobaczymy.

Czekamy na Jacka Bąka.

Odnośnik do komentarza
To miał być transferowy hit tego lata - Jacek Bąk w Legii. Nic z tego jednak nie wyjdzie. 86-krotny reprezentant Polski najprawdopodobniej będzie grać w Austrii Wiedeń. Dziś ma podpisać tam kontrakt. - Do środy muszę podjąć decyzję. Będę grał albo w Legii, albo w Austrii. Wisła się nie liczy - mówi 34-letni obrońca, którego kusiła także "Biała Gwiazda", a który jeszcze wczoraj przekonywał nas, że jego przejście do drużyny z Wiednia wcale nie jest przesądzone. Z wiarygodnych źródeł udało nam się jednak ustalić, że Polak uzgodnił już jednak warunki umowy z klubem znad Dunaju i dziś rano przyleci do Wiednia, by podpisać kontrakt. - Wcale nie jest pewne, że tam polecę - asekurował się jednak wczoraj Bąk.

Piłkarz oczekiwany jest na wiedeńskim lotnisku o ósmej rano. Następnie ma pojechać do klubu na badania medyczne i, jeśli te wypadną pomyślnie, jeszcze przed południem złoży podpis na umowie. Po południu weźmie udział w pierwszym treningu z nowymi kolegami. W Austrii może utworzyć parę środkowych obrońców z Arkadiuszem Radomskim, gdy ten dojdzie do zdrowia.

 

A jeszcze w zeszłym tygodniu Bąk zapewniał, że zagra w Legii. - Na 90 procent będę tam występował. Pozostały tylko szczegóły - mówił. Jak widać, diabeł tkwi w szczegółach, bo wszystko wskazuje na to, że Legia będzie musiała sobie radzić w lidze i w Pucharze Intertoto bez tego doświadczonego obrońcy. W tej sytuacji jedynym nabytkiem byłych mistrzów Polski jest bramkarz Wojciech Skaba pozyskany z Odry Wodzisław. Do drużyny z wypożyczenia do Widzewa wrócił Jakub Rzeźniczak. Z nowych zawodników niebawem umowę ma podpisać 19-letni napastnik Pogoni Kamil Grosicki.

 

Powiem tak. Niech pan Jacek Bąk już sobie daruje, odbije od Legii i idzie gdzie chce. Wygląda na to że Legia była jedynie po to aby wymusić jakoś lepszą oferte z jakiegoś innego zachodniego klubu. NIE - dla Jacka Bąka w Legii.

Odnośnik do komentarza
Info o Bąku pojawiło się na oficjalnej stronie Austrii. Oj Bączek chyba potraktował Legię jako kartę przetargową.

Trudno trzeba będzie poszukać innego zawodnika, który weźmie za ryj rozpaskudzonych pilkarzyków.

 

Bąk chyba nie mógł przeboleć tego, że miałby zarabiać duuuuuuużo mniej niż w Katarze :roll:

Odnośnik do komentarza
Ekwueme i Grosicki to utalentowani, młodzi zawodnicy. Do kwestii ich przejścia do Legii podchodzę z dużym dystansem. Moja prywatna opinia jest taka, że są najzwyczajniej za słabi na Legię. Zobaczymy.

Ja rozumiem, że Ekwueme rozwinął się w Polonii, że gra lepiej, niż za czasów Wisły, ale gracz, który nawet w końcowym stadium wielkiej Białej Gwiazdy grał najwyżej w rezerwach i był w baaaardzo szerokiej kadrze pierwszej drużyny, raczej nie wzmocni walczącej o mistrzostwo Legii Warszawa.

A przecież nawet za czasów gry w Wiśle otrzymywał powołania do reprezentacji Nigerii... Nie widzę w nim zawodnika zdolnego do zastąpienia Surmy nawet w lidze, nie ten poziom.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Gdy myślę o Ekwueme, to kojarzy mi się to z rezerwami Wisły w najlepszych latach.. Dobrze, niech będą te transfery w zimie, ale defensywny pomocnik i napastnik przyjść powinni już teraz..

Jacek?? Miałem do niego wielki szacunek, ale za wydymanie Legii, niczym Eddie Johnson Polskę Bąk zanotował wielki spadek w moich oczach.. Coś czuję, że teraz przez kibiców Legii nie będzie postrzegany przyjaźnie..

Odnośnik do komentarza
Dokładnie. Gdy myślę o Ekwueme, to kojarzy mi się to z rezerwami Wisły w najlepszych latach.. Dobrze, niech będą te transfery w zimie, ale defensywny pomocnik i napastnik przyjść powinni już teraz..

Jacek?? Miałem do niego wielki szacunek, ale za wydymanie Legii, niczym Eddie Johnson Polskę Bąk zanotował wielki spadek w moich oczach.. Coś czuję, że teraz przez kibiców Legii nie będzie postrzegany przyjaźnie..

Czy obowiazkiem bylo przejscie Jacka do waszego klubu? Wybral Wieden i wcale mu sie nie dziwie. Straci jednynie na tym nasza OE, bo jednak Bak to jest klasowy zawodnik, a takich malo w naszej lidze.

Odnośnik do komentarza
Dokładnie. Gdy myślę o Ekwueme, to kojarzy mi się to z rezerwami Wisły w najlepszych latach.. Dobrze, niech będą te transfery w zimie, ale defensywny pomocnik i napastnik przyjść powinni już teraz..

Jacek?? Miałem do niego wielki szacunek, ale za wydymanie Legii, niczym Eddie Johnson Polskę Bąk zanotował wielki spadek w moich oczach.. Coś czuję, że teraz przez kibiców Legii nie będzie postrzegany przyjaźnie..

Czy obowiazkiem bylo przejscie Jacka do waszego klubu? Wybral Wieden i wcale mu sie nie dziwie. Straci jednynie na tym nasza OE, bo jednak Bak to jest klasowy zawodnik, a takich malo w naszej lidze.

 

Kibice na pewno nie będą pozytywnie nastawieni do piłkarza, który wykorzystał ich klub jako kartę przetargową. Trudno żeby kibice byli zachwyceni takim podejściem. Szkoda. Krzyżyk na drogę Bąkowi.

Cóż, Bąk może teraz mówić wszem i wobec, że wydymał Legię. Na pewno przypodoba się tym kibicom z Poznania czy Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Kibice na pewno nie będą pozytywnie nastawieni do piłkarza, który wykorzystał ich klub jako kartę przetargową. Trudno żeby kibice byli zachwyceni takim podejściem. Szkoda. Krzyżyk na drogę Bąkowi.

Cóż, Bąk może teraz mówić wszem i wobec, że wydymał Legię. Na pewno przypodoba się tym kibicom z Poznania czy Łodzi.

Czlowieku na jakim ty swiecie zyjesz? Mial do rozwazenia dwie oferty i wybral ta lepsza jego zdaniem. Czego zaraz myslicie ze wydymal wasza Legie? To ze wczesniej deklarowal chec gry w Legii nie oznacza ze zaraz musi tam grac. Wiem ze was boli to ze ktos mogl odrzucic oferte najwspanialszego klubu w Polsce ale musicie sie z tym pogodzic.

Odnośnik do komentarza
Kibice na pewno nie będą pozytywnie nastawieni do piłkarza, który wykorzystał ich klub jako kartę przetargową. Trudno żeby kibice byli zachwyceni takim podejściem. Szkoda. Krzyżyk na drogę Bąkowi.

Cóż, Bąk może teraz mówić wszem i wobec, że wydymał Legię. Na pewno przypodoba się tym kibicom z Poznania czy Łodzi.

Czlowieku na jakim ty swiecie zyjesz? Mial do rozwazenia dwie oferty i wybral ta lepsza jego zdaniem. Czego zaraz myslicie ze wydymal wasza Legie? To ze wczesniej deklarowal chec gry w Legii nie oznacza ze zaraz musi tam grac. Wiem ze was boli to ze ktos mogl odrzucic oferte najwspanialszego klubu w Polsce ale musicie sie z tym pogodzic.

 

Nie podniecaj się tak kolego, spokojnie. Weź jakiś środek na uspokojenie albo coś w ty stylu. Wiem, że nie lubicie Legii ale nie musicie zaraz tak impulsywnie reagować.

Mnie samemu osoba Bąka lata koło dupy :] . Ja tylko tłumaczę ewentualną niechęć kibiców Legii.

Bąk zrobił jak zrobił. Kibice Legii nie muszą go za to kochać. Sam też pewnie wybrałbym ofertę Austrii. Musiałbym się jednak liczyć z tym, że kibice klubu z którym flirtowałem przez dłuższy czas niekoniecznie będą mnie kochali.

Na przyszłość proponuję skupić się na własnym klubie i temat ten omijać szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...