Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, dziki_ryj_ napisał:

Sadiku ma iść do Levante 800tys dla Legii, 400 tys dla Zurychu ten transfer rozumiem, ale sprzedanie Moulina za 1.5  plus bonusy  do Paoku już mniej.

Dla mnie jeden i drugi ruch wyglądają w porządku. Nawet w przypadku tego drugie, co już nie raz podkreślałem. 

Zamiast niego powinni sprowadzić jakiegoś dobrego rozgrywającego, a skład wyglądałby na papierze naprawdę fajnie. 

Odnośnik do komentarza

Kolejne transfery:

Cytat

 

Chris Philipps i Habib Maiga dołączą do drużyny mistrza Polski - poinformował portal Legia.net.

 

Philipps to 23-letni piłkarz grający jako defensywny pomocnik, mogący też występować w roli środkowego obrońcy. 40-krotny reprezentant Luksemburga w obecnym sezonie rozegrał 14 meczów w barwach FC Metz z francuskiej ekstraklasy.

 

Do niedzieli do Legii dołączyć ma też Maiga. Piłkarz z Wybrzeża Kości Słoniowej również jest defensywnym pomocnikiem. W tym sezonie rozegrał 14 meczów dla grającego w Ligue 1 Saint-Etienne i strzelił dwa gole.

- W czwartek testy medyczne w Warszawie przejdzie Philipps - mogę to potwierdzić. Do niedzieli powinien do nas dołączyć Maiga. Obaj w poniedziałek powinni trenować z naszym zespołem - powiedział portalowi Legia.net Romeo Jozak.

W środę z Legii odszedł Armando Sadiku, który został zawodnikiem Levante. Zgrupowanie w hiszpańskim Benidormie opuścił też Thibault Moulin, który trafi do PAOKu Saloniki.

 

Z polskich zawodników to chyba tylko Malarz i Kucharczyk zostaną w składzie :-k 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...