Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

"Weszło" podaje, że trenerem zostanie Romeo Jozak.

 

 

W Legii zaczyna się chorwacka rewolucja. Trenerem będzie Romeo Jozak, asystentem Dean Klafurić, dyrektorem akademii Ivan Kepcija. Być może kibice mistrza Polski oczekiwali głośnych, powszechnie znanych nazwisk, ale prawda jest taka, że sprowadza wyjątkowo intrygujące trio.

Odnośnik do komentarza

Vrdoljak:

– Znam Romeo Jozaka, znakomicie spisywał się w roli dyrektora sportowego w Dinamie Zagrzeb. Ale trener? Nie mogę niczego powiedzieć na jego temat, bo nie pełnił tej roli – mówi nam były kapitan Legii, który do Warszawy trafił z Dinama Zagrzeb, gdzie pracował Romeo Jozak.

– Słyszałem, że latem Jozaka chciał nawet zatrudniać Arsenal, ale nie wiem, ile w tym prawdy – mówi Vrdoljak, który z powodu kontuzji zakończył karierę sportową. – Kiedy dowiedziałem się o rewolucji w Legii i zwolnieniu Michała Żewłakowa, pomyślałem, że trafi do Warszawy na jego miejsce. Ale, że ma być trenerem, to jestem zdziwiony – dodał były pomocnik Legii.

Dean Klafurić, który ma być asystentem Jozaka i odpowiadać za przygotowanie fizyczne, pracował ostatnio w II-ligoym klubie NHK Gorica. – Dzwonił do mnie były zawodnik Legii Michał Masłowski, który kilka dni temu trafił do tego zespołu, i wypytywał o Klafuricia – uśmiecha się Vrdoljak. – Ale we wtorek trener zrezygnował i sprawa jest nieaktualna – zakończył Chorwat.

 

;) taa, ciekawie, ciekawie. To już dyrektorów bioro na trenerów.

Odnośnik do komentarza

Vrdoljak:

– Znam Romeo Jozaka, znakomicie spisywał się w roli dyrektora sportowego w Dinamie Zagrzeb. Ale trener? Nie mogę niczego powiedzieć na jego temat, bo nie pełnił tej roli – mówi nam były kapitan Legii, który do Warszawy trafił z Dinama Zagrzeb, gdzie pracował Romeo Jozak.

– Słyszałem, że latem Jozaka chciał nawet zatrudniać Arsenal, ale nie wiem, ile w tym prawdy – mówi Vrdoljak, który z powodu kontuzji zakończył karierę sportową. – Kiedy dowiedziałem się o rewolucji w Legii i zwolnieniu Michała Żewłakowa, pomyślałem, że trafi do Warszawy na jego miejsce. Ale, że ma być trenerem, to jestem zdziwiony – dodał były pomocnik Legii.

Dean Klafurić, który ma być asystentem Jozaka i odpowiadać za przygotowanie fizyczne, pracował ostatnio w II-ligoym klubie NHK Gorica. – Dzwonił do mnie były zawodnik Legii Michał Masłowski, który kilka dni temu trafił do tego zespołu, i wypytywał o Klafuricia – uśmiecha się Vrdoljak. – Ale we wtorek trener zrezygnował i sprawa jest nieaktualna – zakończył Chorwat.

 

;) taa, ciekawie, ciekawie. To już dyrektorów bioro na trenerów.

 

Może Mioduski ma nadzieję, że za jedną pensje będzie miał trenejro i dyrektora ;) Wyczuwam Hasi#2

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, ale mam pewną teorię spiskową. Takiego trio z Chorwacji nie znajduje się w dwa dni i nie przekonuje do pracy w Legii. Wydaje mi się, że taka ewentualność była już przygotowana latem, kiedy Jozak odszedł z Dynama Zagrzeb pod pretekstem chęci bycia szkoleniowcem. Mioduski głośno zapewniał o lojalności wobec Magiery, o tym, że szykuje mu nowy kontrakt, a tak naprawdę chciał się go pozbyć przy pierwszej sposobności, jako pozostałości po Leśnodorskim i Wandzlu. Słabsze wyniki drużyny dały mu do tego pretekst.

 

Pewnie nie mam racji, ale jakoś nie mogę odpędzić tych myśli od siebie.


Ale ogólnie jeśli priorytetem Mioduskiego jest akademia, to chyba najlepszy ruch z możliwych :-k Poza tym, że nie uważam, że zwolnienie Magiery było konieczne tak szybko.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...