Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

IMO nie doceniane Astany zwyczajnie. Jak dla mnie na papierze to są dwie równorzędne drużyny, a Astana u siebie jest arcymocna.

To prawda. Wystarczy spojrzeć na ich występy w Europie no i ten brak porażki od 2014 roku u siebie w pucharach. Natomiast to, że Legia na stojąco, to prawda. Żadna formacja nie funkcjonowała prawidłowo. Malarz niby broni i ratuje, ale coś mnie on nie przekonuje. Obrona przestawiana przez dwóch czarnoskórych pitbuli. Ten w ataku to nie Drogba, ale Dąbrowski tak przy nim wyglądał. Jędrzejczyk, dramatem są jego próby akcji ofensywnych i dośrodkowań. Pomoc nie odbiera piłek. Mączyński straty. Moulin fatalny procent podań i odbiorów. Nagy słaby. Guilerme całkiem okej. Atak nieskuteczny. Taka moja opinia :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj i tydzień temu, i w lidze obecnie ssie w Legii cały czas to samo. Pisałem o tym już jakiś czas temu (może w przerwie zimowej, albo nawet wcześniej). Teraz powtórzę:

- Moulin to straszny cienias. Ponoć ma jakąś tam technikę. Ktoś podobno to widział gdzieś. Ten gość tak naprawdę nie potrafi nic zrobić. Ani dobrze podać nie umi, strzały z dystansu, wrzutki z rożnego/wolnego to jakaś patologia w jego wykonaniu.

Jako defensywny pomocnik słabo se radzi, jako rozgrywający to żart. Za mniejsze pieniądze niż Francuz to bym chętniej widział Furmana. Ten przynajmniej ma lepsze uderzenie z dystansu. Dośrodkowuje tak samo, jak Moulin.

- Hamalainen. Ten gość drugi, jak dla mnie do odstrzału po Muleł. Fin potrafi grać tylko przeciwko Lechowi. W każdym innym meczu, w którym go widziałem, to mało co robił i bardzo nieporadnie. Kasa olbrzymia na niego idzie. Do odstrzału.

- Guilherme kiepski od dwóch sezonów. Wcześniej ok tylko na naszą ligę, teraz to i nawet nie. Opchnąć go jak najszybciej. Szymański pokazuje znacznie, znacznie więcej. Przynajmniej z jego dryblingów, wejść jest jakiś pożytek. Z Brazylijczyka znacznie mniejszy.

- Jędrzejczyk to w ataku porażka totalna. Powinni mu zabronić brać w tym udziału. Niech dobiega do linii środkowej i oddaje piłkę.

 

Widać mega brak Vadisa. Jakby przystąpili do wyprzedaży, to moim zdaniem powinni się pozbyć w pierwszej kolejności tych gości, co wyżej. Wpuścić takiego Szymańskiego i kilku innych. Do tego sprowadzić porządnego rozgrywającego pokroju Belga i by było ok. A tak to dalej Legia będzie kisnąć bez pomysłu.

Wcześniej warszawiacy wyglądali mega słabo kondycyjnie. To jakaś nowość w Polce? Raczej nie. Za to jeden jedyny tylko Kucharczyk wyglądał/wygląda porządnie pod tym względem- ale tu nie ma co się dziwić- przygotowywał się indywidualnie pod tym kątem. Efekt jest.

To nie są absolutnie jakieś tam moje żale po przegranej, tylko spostrzeżenia od dłuższego czasu.

Odnośnik do komentarza

Moulin zgodze sie, ale ze Furman ma dobre strzaly z dystansu? Jeden na 15 jak "wejdzie". Patrze na Legie i procz oczywistego braku Vadisa to widze slabe przygotowanie do sezonu. Magik sie nie spisal bo przynajmniej jakby przepracowali wsio dobrze to widzielibysmy ich kondycje

Odnośnik do komentarza

Jednak Furman lepiej szczela z dystansu niż Moulin. Do tego tańszy jest. Od Francuza to Kopczyński jest o niebo lepszy.

Wczoraj pokazali, że ledwo nie dychają, że potrafią grać z sercem i powalczyć. Wiem, że to za mało, nie starczyło. Zabrakło dobrego rozegrania piłki, jak Vadis potrafił, posłać czasem dłuższą piłkę na Kucharczyka. A wczoraj ile razy tak było? Ze dwa na sam koniec? Trochę mało.

Odnośnik do komentarza

Furman strzelajacy z dystansu to poziom Mozdzenia. Moulin jest pod forma, jak wiekszosc graczy Legii, jednak jest to gracz o duzo wiekszych umiejetnosciach niz dwaj przywolani gracze. Brakowalo to zawodnika, ktory wezmie gre na siebie i tego nie spierdoli, co robil Vadis sciagajac na siebie 3 graczy, robiac miejsce dla reszty. We wczorajszym meczu dzialo sie to dopiero po wejsciu Szymanskiego na boisko.

Odnośnik do komentarza

Moulin jest pod forma, jak wiekszosc graczy Legii, jednak jest to gracz o duzo wiekszych umiejetnosciach niz dwaj przywolani gracze.

Moulin jest pod formą odkąd przyszedł. Może i ma dużo większe umiejętności, tylko ja ich nie widziałem w żadnym meczu Legii. Dla mnie to słaby zawodnik jest jak na taką drużynę.

Odnośnik do komentarza

Swietnie regulowal gre, nie wiem czego oczekujesz od goscia, przeciez jego zadaniem nie jest zdobywanie bramek tylko zapewnienie plynnosci w wyjsciu ze strefy obrony do ataku.

Chyba Ci się pomyliło z Vadisem :P To on był najlepszym piłkarzem Legii.

Moulin to dla mnie duże rozczarowanie transferowe, spodziewałem się po nim znacznie więcej.

Odnośnik do komentarza

no moim zdaniem sie nie nadaje, to jest swietny gracz do takiego srodkowego pomocnika od regulacji gry, ale majacego obok siebie kogos bardziej skupionego na defensywie i przed soba typowa "10". W poprzednim sezonie swietnie sie to sprawdzalo i Moulin byl jednym z 3 najlepszych graczy Legii poprzedniego sezonu.

Odnośnik do komentarza

Zgodzę się, że Moulin był jednym z najlepszych w Legii. Teraz chyba taką '10' ma być Pasquato, i w pierwszym meczu w Astanie nawet dobrze się pokazał. Zobaczymy, Vadis w pierwszej połowie sezonu grał przecież bardzo słabo. Wszyscy mówili, że to kolejny drogi niewypał. Może Pasquato, tak jak on, wzbije się na najwyższy możliwy poziom w swoim wykonaniu i też będzie czarował. Grał w Juventusie, więc musi coś w sobie mieć. Na tą chwilę dobrym wzmocnieniem wydaje się Sadiku, choć wczoraj nie pokazał się z najlepszej strony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...