Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz wjedzie Nawałka, więc może źle na tym nie wyjdą.

Zresztą LM jest nie osiągalna w tym momencie, więc nie ma różnicy, w którym momencie odpadną. Ważne, żeby dobre wnioski wyciągnęli.

Może jeszcze chłopaki ogarną rewanż i chociaż jakieś punkty do rankingu wpadną...

Odnośnik do komentarza

Myślę, że na 99%. W tej chwili rozmawia z Mioduskim na temat sztabu.

 

http://legia.com/aktualnosci/komunikat-klubu-59401

 

Cytat

Informujemy, że klub podjął dziś decyzję, w wyniku której Dean Klafurić przestał pełnić obowiązki trenera pierwszej drużyny Legii Warszawa. Obecnie trwają rozmowy dotyczące zatrudnienia nowego szkoleniowca, które powinny zostać zakończone w ciągu dwóch tygodni. Do tego czasu obowiązki pierwszego trenera przejmie Aleksandar Vuković przy wsparciu obecnego sztabu.

 

Odnośnik do komentarza

@Pulek a jak w ogóle oceniasz Nawałkę jako potencjalnego trenera? Jakoś mi się on nie dodaje jako trener w ogóle jakiegokolwiek polskiego klubu, jak przez te lata oglądałem go jako selekcjonera. Wprawdzie głównie z konferencji czy też fragmentów treningów wrzucanych na łączy nas piłka. Czy on w ogóle dostanie autonomię od Mioduskiego do transferów?

Odnośnik do komentarza

Twoja firma stracila 5 milionow euro bo kontrakt sprzatnal Ci jakis Janusz ktory otworzyl nalutka firme nie tak dawno. Stracila ten kontrakt bo Twoj menadzet wyslal oferte na przetarg dzien za pozno. Trzymasz go dalej czy zmieniasz na kogos kto bedzie pamietal o datach?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Misiek napisał:

@Pulek a jak w ogóle oceniasz Nawałkę jako potencjalnego trenera? Jakoś mi się on nie dodaje jako trener w ogóle jakiegokolwiek polskiego klubu, jak przez te lata oglądałem go jako selekcjonera. Wprawdzie głównie z konferencji czy też fragmentów treningów wrzucanych na łączy nas piłka. Czy on w ogóle dostanie autonomię od Mioduskiego do transferów?

 

Jestem maksymalnie skołowany wobec jego kandydatury. Z jednej strony uważam, że na Polski rynek piłkarski potrzeba trenera, który będzie trzymał tych wszystkich piłkarzy za mordy, który nie da żadnego miejsca do polemiki, tylko który po prostu weźmie ich wszystkich w ryzy i rozstawi po swojemu. I w mojej opinii kimś takim właśnie jest Nawałka.

 

Z drugiej strony kłóci się to z moim postrzeganiem piłki nożnej jako takiej - ja chciałbym, by trener był jedynie wykonawcą jakiegoś dużego planu, którym zarządza Prezes wraz z dyrektorem sportowym. Po prostu jestem zdania, że trener to pewna rola, która niejako musi się wypalić w ciągu 3-4 lat - ma to związek ze specyfiką pracy, ciągłą presją, ogromnymi tarciami wśród grupy 30-40 mężczyzn w drużynie (bo dla mnie to drużyna + sztab). Natomiast ludzie nad trenerem powinni mieć jakąś dłuższą wizję, reagować na bieżąco, ale nigdy nie powinno być tak, że to trener trzęsie całym Klubem. I według mnie Nawałka się nie podda takiemu rozwiązaniu.

 

Podsumowując, według mnie przede wszystkim powinno dojść do rozsądnych zmian w zarządzie, bo tam widzę problem, a nie w trenerze lub piłkarzach.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...