Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Źle na to patrzysz, to nie jest tak (chociaż myślę, że czasami jest), że zbiera się kilku graczy i mówią "noo w nastepnym meczu jareczek nie musisz tak bardzo przecinać tych ich piłek, może go w końcu wyjebią" i nabija sie plot power i jak jest powyżej 100% to przegrywasz mecze i w końcu wyjebują trenera.

To raczej jest tak, że jak myślisz, że gracie poniżej swoich możliwości i widzisz dookoła atmosferę chujowizny smutku i trener zdaje sie być oderwany od rzeczywistości, to zwyczajnie grasz słabiej. No i jak cała grupa piłkarzy zwyczajnie gra słabiej bo widzą tą chujowiznę i w sumie to już mają trochę wyjebane bo pół meczu jest machanie rękami i jęczenie, że to nie tak, tego tu nie ma a to podanie do nikogo to przychodzą złe wyniki. I się robi gra pod zwolnienie trenera, ale wątpię, że intencjonalnie, to naturalne następstwo braku wiary w kołcza. Zasłużone zresztą, bo jeżeli trener nie potrafi wpłynąć na szatnię to znaczy, że nie nadaje się do tej pracy.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kinas napisał:

to są jeszcze tacy, którzy wierzą w "granie na zwolnienie trenera" w profesjonalnej piłce?

W profesjonalnej to pewnie nie, chociaż pamiętam w Barcelonie że Enrique musiał się dopasowac do Messiego i dopiero zaczął osiągać odpowiednie wyniki.Znane był kulisy zwalniania Magiery czy Hasiego.w końcówce Magiery dziwnym trafem Pazdan Maka Jedzą Nagy skarżyli się na trenera prezesowi, pomijam że Pazdan w tam tym okresie łapał dziwnie dużo czerwonych kartek

Odnośnik do komentarza

Jak zawsze- nigdy nie dowiemy się jak był naprawdę.

 

Tak czy siak- Jozak nie był od samego początku dobrym kandydatem. W zasadzie w ogóle nie powinien być kandydatem i zostać trenerem Legii. Zdaję sobie sprawę, że Mioduski chciał mieć kogoś, kto ma dobrą orientację w szkoleniu młodych (w końcu kładzie duży nacisk na akademię), kto podpowie Legii jakich juniorów ściągać z Bałkanów i później ich sprzedawać. Może Jozak powiedział, że ok, przyjmuje taką ofertę, ale pod warunkiem, iż będzie trenerem pierwszego zespołu. Kto wie...

Bez doświadczenia żadnego brać gościa, żeby wygrał wszystko w kraju i później dostał się do LM? Serio? Spoko, można i tak zrobić. Tylko to by musiał być projekt na trzy lata? To nie w tym klubie, jak i w innym, co ma bić się o mistrza co roku. 

Z innej strony- coś takiego mogło wypalić. Bo czemu nie?! W końcu np. taki Zidane też nie miał doświadczenia. Ale za to co innego ma- charyzmę i pomysł. Tu nie było żadnego. 

Co Legia grała? Totalnie nic. Ja oglądając mecze nie widziałem żadnego pomysłu, składu który by wskazywał na coś. Ani do grania z kontry, ani technicznie, ani ataku pozycyjnego. 

I nie twierdzę, że to wina tylko i wyłącznie Jozaka. To idzie wszystko od góry samej. 

W zeszłym roku naściągali furę zawodników, później to samo, w ziemie kolejna wymiana. Zero jakiejś konsekwencji czy przemyślanych działań. Kto wygląda fajnie na papierze (Eduardo np.) albo na YT to go bierzemy i wpasujemy. 

Niektórym graczom potrzeba czasu na wpasowanie się, rozstrzelanie. A w Legii? Pogra dwa mecze, wejdzie z ławki na ostatnie 15 minut (Sadiku) i później znowu ławka, bo się nie sprawdził. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Co do powagi to mimo wszystko nowe kontrakty dla Mamrota (mimo pewnego kryzysu), Probierza (bylo nie bylo do 8 nie wszedl), Brzęczka czy Letteriego dają jakąś nadzieję na normalność tej ligi. Oczywiście wszyscy mogą nagle zaraz polecieć, no ale nadzieja na coś normalnego jest. To samo w Poznaniu, gdzie też nie było kolorowo i część fanów dawno chciało Nenada pogonić, a Rutki wytrzymały ciśnienie.

 

Za to w Legii zapowiedziano długofalowy plan i trener nawet nie dograł do końca sezonu, o roku kalendarzowym nie wspominając. Pewnie teraz te jego wynalazki skończą częściowo w rezerwach z wielkimi pensjami i tak do kolejnego planu :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem największym błędem było zwolnienie Magiery. Ok, wyniki były tragiczne, ale jestem przekonany, że zażegnałby kryzys.
A Mioduski chce zrobić wszystko na już. Miał nadzieję, że Magiera będzie trenerem na lata. Wyjebał go. Ściąga gościa, który z trenowaniem seniorów ma tyle wspólnego ile ja, i dziwi się że nie ma wyników. No ja pierdole. Jakby tego było mało, zwalnia Jozaka po pierwszej kolejce w grupie mistrzowskiej. Prawdopodobnie większość forumowiczów lepiej zarządzałaby klubem z takim kapitałem niż on. 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Hidalgoo napisał:

 

Profesjonalny klub :keke:

Ale to tylko świadczy o Jozaku. Od kilku tygodni jest na wylocie, po kolejnym, przegranym w beznadziejnym stylu meczu dowiaduje się że zostaje zwolniony i co? Reaguje szokiem i tym, że nie wie co odpowiedzieć? Rzeczywiście biedny Jozak kontra zły, okrutny Mioduski

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...