Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Serio jestesmy zadowoleni z wyniku 5-1 z Realem ktory nie wyszedl z 2 biegu zakladajac ze maja 6-biegowa skrzynie?

A mnie zastanawia, że przed meczem mówiło się o pogromie, dwucyfrówce, że Real nie odpuszcza, że trio BBC jest pazerne na gole, że CR pobije kolejny rekord. A teraz nagle się okazuje, że Real odpuścił, zagrał na pół gwizdka. Jakoś w innych meczach nie odpuszcza, leje ile wlezie (Rayo, Malmo), to jak to się dzieje, że akurat wobec Legii taką sympatię poczuł?

Sensacji nie było, ale lepsze ekipy dostawały tu większy oklep więc nie wiem czemu Legia miałaby się wstydzić, zagrali odważnie, mieli swoje sytuacje i trochę pecha. To chyba nie wina Legii, że europejska elita odjechała reszcie w takim tempie.

Odnośnik do komentarza

 

 

A mnie zastanawia, że przed meczem mówiło się o pogromie, dwucyfrówce, że Real nie odpuszcza, że trio BBC jest pazerne na gole, że CR pobije kolejny rekord. A teraz nagle się okazuje, że Real odpuścił, zagrał na pół gwizdka. Jakoś w innych meczach nie odpuszcza, leje ile wlezie (Rayo, Malmo), to jak to się dzieje, że akurat wobec Legii taką sympatię poczuł?

Czekaj, czekaj, ale chyba się nie łudzisz, że Bale, Cristiano czy reszta grali na poziomie zaangażowania znanym im z innych rozgrywek z tego sezonu?

Jeśli się łudzisz - obejrzyj więcej ich meczów.

 

Moja teza jest taka, że jakby Real grał z ich normalnym poziomem zaangażowania, znanym choćby z ostatniego meczu ligowego, to by skończyło się dużo wyżej niż na 5:1.

Odnośnik do komentarza

 

A mnie zastanawia, że przed meczem mówiło się o pogromie, dwucyfrówce, że Real nie odpuszcza, że trio BBC jest pazerne na gole, że CR pobije kolejny rekord. A teraz nagle się okazuje, że Real odpuścił, zagrał na pół gwizdka. Jakoś w innych meczach nie odpuszcza, leje ile wlezie (Rayo, Malmo), to jak to się dzieje, że akurat wobec Legii taką sympatię poczuł?

Czekaj, czekaj, ale chyba się nie łudzisz, że Bale, Cristiano czy reszta grali na poziomie zaangażowania znanym im z innych rozgrywek z tego sezonu?

Jeśli się łudzisz - obejrzyj więcej ich meczów.

 

Moja teza jest taka, że jakby Real grał z ich normalnym poziomem zaangażowania, znanym choćby z ostatniego meczu ligowego, to by skończyło się dużo wyżej niż na 5:1.

 

 

A Milan gdyby chciał to by był mistrzem Włoch.

 

 

Wynik, którego można było się spodziewać, ale gra zupełnie inna, lepsza niż mecz Dortmundem.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, może dzień wcześniej popili, może grali w karty całą noc, ale jednak zazwyczaj jak mają przeciwnika na łopatkach to go cisną od pierwszej do ostatniej minuty. Więc tylko się zastanawiam skąd ta nagła litość wobec Legii.

IMO litości żadnej nie było. To tylko potwierdzenie, iż Real jest pod formą. To raz, dwa- wczoraj Królewscy grali praktycznie bez środkowych pomocników, co wyglądało czasem słabo (tu dobra analiza tego aspektu).

 

 

Ciekawsza teraz zaczyna być sytuacja spod stadionu:

Ogromne problemy po wtorkowych zajściach pod Estadio Santiago Bernabeu może mieć mistrz Polski. - Niestety, ale realne jest zagrożenie wykluczenia nas z rozgrywek Ligi Mistrzów - powiedział na środowym briefingu prasowym dyrektor Legii Warszawa ds. mediów i PR Seweryn Dmowski.

 

http://www.legia.sport.pl/legia/1,139320,20860167,uefa-moze-wyciagnac-konsekwencje-wobec-legii-wyrzucenie-z.html#MT

 

Jeśli to by przeszło, to nie wiem, co zarząd/klub powinien z takimi delikwentami zrobić. Nic mi nie przychodzi do głowy. Już poza pogonieniem tego całego tatałajstwa ze stadionu.

Odnośnik do komentarza

 

 

Czekaj, czekaj, ale chyba się nie łudzisz, że Bale, Cristiano czy reszta grali na poziomie zaangażowania znanym im z innych rozgrywek z tego sezonu? Jeśli się łudzisz - obejrzyj więcej ich meczów.

 

Tzn jakich? Np tych 1:1 z Villarreal? Albo 2:2 z Las Palmas? No ewentualnie Eibar i 1:1 ;) ? Real z Legią nie zagrał ani lepiej ani gorzej niż w tym sezonie już grali.

Odnośnik do komentarza

 

Czekaj, czekaj, ale chyba się nie łudzisz, że Bale, Cristiano czy reszta grali na poziomie zaangażowania znanym im z innych rozgrywek z tego sezonu? Jeśli się łudzisz - obejrzyj więcej ich meczów.

 

Tzn jakich? Np tych 1:1 z Villarreal? Albo 2:2 z Las Palmas? No ewentualnie Eibar i 1:1 ;) ? Real z Legią nie zagrał ani lepiej ani gorzej niż w tym sezonie już grali.

 

Z Betisem Twoim zdaniem zagrali tak samo? Serio?

Odnośnik do komentarza

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Ani wyniki podane przeze mnie, ani rezultat z Betisem nie są wykładnikiem ich formy jak na razie :)

 

Są. Real to zespół nastawiony na kontry. Najlepszy na świecie moim zdaniem. Jeżeli przeciwnik ustawi się ofensywnie, to Real zamiecie go pod dywan. Stąd pozwalanie Legii na rozgrywanie piłki. Betis przegrał 1:6 a mimo to oddał 13 strzałów. Espanyol przegrał 0:2 a oddał 11 strzałów. Osasuna oddała 10 przegrywając 2:5. Wniosek z tego taki, że Real pozwala grać każdemu przeciwnikowi, więc Legia nie była wyjątkiem. I nie wiem co tu chwalić :-k

Odnośnik do komentarza

Jaki to poziom miał reprezentować FC Dundalk? San Marino? Niektórzy komentatorzy sugerowali, że Dundalk odpowiada Olimpii Grudziądz grającej w 1 lidze.

Oto tabela po 3 kolejkach Ligi Europy:

 

http://pl.soccerway.com/international/europe/uefa-cup/20162017/group-stage/group-d/g10286/

 

Ciekawe co teraz powiedzą Ci co wyśmiewali wyniki Legii?

Odnośnik do komentarza

Skoro tabela grupy LE z Dundalk oznacza, że Dundalk to mocny zespół i to, a nie żenująca słabość Legii, tłumaczy jej problemy w tamtym dwumeczu, to jakim cudem tabela poniżej wygląda, jak wygląda?

 

2032424.jpeg

 

Przecież potężny zespół, który wyeliminował drugą drużynę grupy LE, przynajmniej ze Sportingiem powinien sobie poradzić, a już na pewno coś im strzelić...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...