Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Buliemu zapewne chodziło, że Legia ma gorszą reputację niż Lech ze względu na swoją przeszłość (np. ostatni zajazd na Litwie ;)).

Potwierdzam. Od dawien dawna jesteśmy na czarnej liście UEFA, nie ma chyba klubu w Europie, który miałby taki procent karanych spotkań za wybryki chuliganów.

Odnośnik do komentarza

Wg Magiery idzie zgodnie w planem: pierwsza zdobyta bramka w LM, teraz czas na pierwsze punkty.

 

Fatalnie wczoraj nie było. Fatalny to był mój faworyt Kucharczyk. Oddał strzał mocno niecelny, zablokował CR7, dośrodkował z rożnego i tyle go było.

Real zagrał słabo, nie na swoim wysokim poziomie. Ronaldo nadal bez formy, szkoda, że pod koniec grali już wszystko na niego, żeby strzelił gola.

Wynik 5-1 to dla Legii myślę, że najmniejszy wymiar kary, mniejszy niż można było się spodziewać.

Odnośnik do komentarza

w sumie były momenty, że Legia próbowała ataku pozycyjnego, prowadzić grę, dość poprawnie kontrowali, Real to przeciwnik z galaktycznej półki, moim zdaniem można być zadowolonym z naszych reprezentatnów

 

w sumie dobrze, że słupek Legii nie został zamieniony na gola na początku, bo Real wtedy mógłby włączyć tryb buldożera

Odnośnik do komentarza

Serio jestesmy zadowoleni z wyniku 5-1 z Realem ktory nie wyszedl z 2 biegu zakladajac ze maja 6-biegowa skrzynie?

kto wierzył w choćby punkt to musi być głęboko wierzący, ja jestem zadowolony z postawy, nie położyli się na murawie i nie czekali na wyrok. wiadomo, że przeciwnik na dużo niepozwalał i trochę przeszedł obok meczu, ale nie oszukujmy się to jest przepaść w umiejętnościach. ciesze sie, ze pokazali chec na tle klasowego rywala

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...