Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że Legia zmiażdży tych komuszych, islamskich przygłupów. Juz nawet wsiuny z Cypru i Albanii próbuja fałszowac historię.

Czy taki kłamliwy artykuł zilustrowany zdjęciem banderowców z Karpat Lwów trzymających nazistowską flagę nie jest przestępstwem?

Odnośnik do komentarza

Jest decyzja w sprawie meczu Legia-Kukesi. Walkower dla Legii, ale obylo sie bez wykluczenia Kukesi z LE, wiec rewanz w Warszawie sie odbedzie. Ja jestem ciekawy jednej rzeczy: co sie wydarzy, jesli teraz kibice Legii rzuca kamieniem w gracza Albanii? Bedzie walkower dla Kukesi i...dogrywka? Ciekawy jestem rowniez jak by wygladala decyzja UEFA, gdyby klub X wygral w pierwszym meczu 4:0, a rewanz na wszelki wypadek by przegrali walkowerem. Ja wiem, ze to brzmi troche absurdalnie, ale jednak takie sytuacje moga w futbolu sie zdarzyc :-k

Odnośnik do komentarza

Podobno w przypadku Legia-Celtic nawet przy walkowerze Legia by swansowala jakby 5-1 bylo w Wawie

No tak, ale co jesli Legia wygralaby 3:0 u siebie, a w Glasgow dostalaby walkowera za Bereszynskiego? Bylaby zorganizowana dogrywka?

 

Jeżeli by przegrali mecz specjalnie (np. nie stawiając się na spotkanie, bo im się nie opłaca) to zostają wykluczeni z rozgrywek i dostają bana na następny sezon (sezony?).

No tak, to prawda. Ale zawsze mozna zrobic akcje "na Bereszynskiego" i rznac glupa :-k

Odnośnik do komentarza

 

Jeżeli by przegrali mecz specjalnie (np. nie stawiając się na spotkanie, bo im się nie opłaca) to zostają wykluczeni z rozgrywek i dostają bana na następny sezon (sezony?).

No tak, to prawda. Ale zawsze mozna zrobic akcje "na Bereszynskiego" i rznac glupa :-k

 

 

I co by z tego mieli?

Odnośnik do komentarza

Awans.

 

Wygrałeś pierwszy mecz 5:1, w drugim przegrywasz 0:3, jest 80 minuta i robisz sposób na Bereszyńskiego. Jeżeli przepisy nie regulują sytuacji (a nie pamiętam, czy regulują), w której drużyna osiąga większą korzyść z wyniku meczu, a nie walkowera, to jest niezły sposób.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W przypadku walkowera za Bereszyńskiego to jest przykład bezmyślnej biurokracji. Nie przemyślanego, złego prawa. Nie wiem czy był podobny przypadek walkowera. Bereszyński odbył karę, bez względu na to co mówią debilne przepisy. Nie zagrał w meczu, na który jego kara obowiązywała. Legia nie zgłosiła Beresia na tą rundę i na jego miejsca nie zgłaszała żadnego innego zawodnika. Zgłosiła jednego zawodnika mniej. Można powiedzieć, że ukarała się bardziej niż obowiązująca kara. A UEF'IE z durnych przepisów należał się walkower! Takie prawo trzeba tępić, zgłaszać, żądać jego zmiany.

Odnośnik do komentarza

Niestety dla Ciebie, było dokładnie inaczej.

Przypadek walkowera za Bereszyńskiego to przykład tego, czym skutkuje bezdenna głupota i nieudolność w starciu ze sprawną biurokracją i przemyślanym, jasnym prawem.

Krzyki, że jest na odwrót, to smutne świadectwo polskiego cwaniactwa. W poważnym świecie na to nie ma miejsca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...