Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Berg odrzucił chyba wszystkich młodych. Tylko Brazylijczycy zostali z tych, którzy jesień grali w Młodej Legii lub Legii II.

 

Poza tym po co Lechia miałaby płacić cokolwiek, jeżeli może mieć go za darmo? ;) Od stycznia ma prawo podpisać z kim chce i nowy klub nie będzie musiał płacić odstępnego. Także teraz wypożyczenie, a od czerwca przychodzi z wolnego transferu.

 

I zgoda z tym, co pisze kacper- spokojnie. Niech Berg jednak rozegra chociaż jedną rundę i wtedy będzie można ocenić jego decyzje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i co panowie, co prawda pierwszy mecz i czasu na przygotowania nie było wiele, ale jak dla mnie to 'Ręki Berga' tu nie było widać.

A czego oczekiwałeś od razu? Gry na poziomie LM?

Legia zagrał na takim poziomie, jakich ma piłkarzy. Po pierwszym meczu ciężko powiedzieć. Zobaczymy, co będzie dalej. # punkty sobie dopisali, a przecie o to im chodziło.

Odnośnik do komentarza

Berg to przecież żaden Mourinho, poza kontaktami (które i tak na nic się zdały, miały być wypożyczenia z Manchesteru 2, a z zawodników realnie mogących wzmocnić drużynę przyszedł tylko Sa i to z rekomendacji Żewłakowa, niby fajnie zaprezentował się Guilherme, ale gdy Kosecki wróci do gry i uda mu się wrócić do formy z poprzedniego sezonu powinien z rozwiązanymi sznurówkami go zluzować) nie wydaje mi się by miał więcej do zaoferowania niż Urban.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Zwłaszcza śmieszą słowa Leśnodorskiego o tym jak bardzo go (Berga) skautowali, gdy tak naprawdę został on polecony przez agenta. Dodatkowo wiem, że jego oferta była rozsyłana po całej Europie - z zerowym zainteresowaniem. Nie wiem na jakiej podstawie można było kreować go na kogoś przy kim zrobi się krok do przodu, jak wszystkie jego drużyny robiły krok, albo nawet dziesięć kroków do tyłu.

Odnośnik do komentarza

No okej, tylko czemu po miesiącu wspólnych treningów, dalej gramy długą piłką na nieumiejącego przyjąć jej Drewnoszwiliego? Myślałem, że w tym czasie da się wytrenować jeden czy dwa schematy ataku pozycyjnego.

Jak dla mnie więcej było akcji oskrzydlających.

Co do Guilherme - wczoraj grał bardziej z prawej strony. Kosecki zwykł grać po lewej. Może Berg ustawi ich obu. Po środku da Radovicza.

Po jednym meczu ciężko się wypowiadać. Wczoraj komentujący mecz fajnie powiedzieli o kondycji zawodników Legii. Grali w 10ciu a nie było widać osłabienia i biegali porządnie. Może po prostu kondycyjnie pobiją innych.

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o ten nagły przeskok z ciężkich obozów na lekkie. Po prostu jestem bardzo ciekawy jak to wypadnie, czy rzeczywiście rację ma Norweg, czy wyznawcy Lenczyka (z jego byłymi piłkarzami na czele) opowiadający jak to świetnie się czuli fizycznie pracując z Orestem.

 

Meczów może jest mniej jednak jedenastka będzie raczej żelazna. Kuciak, Astiz, Brzyski, Bereszyński, Vrdoljak, Radovic obskoczą pewnie większość meczów. Ojamaa pewnie również, widząc jak zwykle żenująca dyspozycję Gruzina na ilość minut nie powinien narzekać również Sa. Zakładam, iż więcej rotacji będzie jedynie w środku pola (Łukasik, Jodłowiec) i w zależności od formy Koseckiego na skrzydle (IMO Guilherme raczej pogra więcej). Zwłaszcza w kontekście słów Berga, iż będą grać najlepsi i raczej nie będzie w tej rundzie wprowadzal młodych etc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...