Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę, bez jechania po Skorży, jeśli skład będzie się bardzo różnił od tego, czego się spodziewacie. :)

Już Ci pisaliśmy, żebyś sobie darował teksty w tym stylu :) Albo napisz dokładnie o co Ci chodzi, albo nie pisz wcale.

A poza tym - w adwokata Skorzy na forum CM sie bawisz, wtf? :eusa_eh:

 

Anyway - o Skorzy i tym czy ktos bedzie po nim jechal czy tez nie zdecyduje tylko i wylacznie wynik jaki osiagnie... Dla mnie to on moze grac 10 obroncami i Ljuboja na bramce, jesli bedzie wygrywal.

Odnośnik do komentarza

Zakładając, że odpocznie pierwsza jedenastka, skład może wyglądać tak:

 

Antolović (Szumski) - Jędrzejczyk, Astiz, Choto, Kiełbowicz - Gol, Ohayon (Kneżević) - Rybus, Wolski, Hubnik - Żyro

 

Kadrę mamy szeroką... ;)

 

Chodzi o to, że są głosy, jakoby pojawiły się pewne niezależne od niego problemy kadrowe, o których prawdopodobnie Skorża powie na konferencji prasowej po meczu. Oby to były plotki.

 

A do adwokata Skorży baaaardzo mi daleko. ;)

 

Radovicia sprzedali? ;P

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, że są głosy, jakoby pojawiły się pewne niezależne od niego problemy kadrowe, o których prawdopodobnie Skorża powie na konferencji prasowej po meczu. Oby to były plotki.

 

A do adwokata Skorży baaaardzo mi daleko. ;)

Ljuboja juz sprawia problemy ;)?

 

Ale naprawde, naprawde, naprawde nie potrzebujemy informacji w stylu wiem, ale nie powiem. Za kolejny taki wpis sam osobiscie Ci wystawie warna, bo nie wnosi to nic do dyskusji.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, że są głosy, jakoby pojawiły się pewne niezależne od niego problemy kadrowe, o których prawdopodobnie Skorża powie na konferencji prasowej po meczu. Oby to były plotki.

 

W składzie na Zagłębie nie ma Żewłakowa - czyli to On jest tym problemem...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dusan Kuciak może grać w Legii!

 

 

Dusan Kuciak może grać w Legii! W poniedziałek na Łazienkowską 3 wpłynął warunkowy certyfikat z FIFA, który umożliwia Słowakowi występy w oficjalnych meczach ligowych i pucharowych.

 

- Decyzja piłkarskiej centrali sprawiła nam olbrzymią radość. Zaraz po otrzymaniu faksu Dusan został zgłoszony do rozgrywek Ekstraklasy i Ligi Europejskiej - powiedział legia.com dyrektor ds. rozwoju sportowego Legii, Marek Jóźwiak.

 

Przypomnijmy, że Dusan Kuciak dołączył do legionistów podczas zgrupowania w Austrii.

 

źródło: http://legia.com/www/index.php?akt=24296

 

Kolejny FM-owy przypak w Legii :) Oby w rzeczywistości był równie dobry...

Odnośnik do komentarza

No to teraz jestem bardzo ciekawy decyzji Skorży i Dowhania :-k

Skaba w pierwszych meczach broni przyzwoicie. Kuciak trenuje z nami już kilka tygodni, więc powinien być również w niezłej dyspozycji. Wystawienie go w najbliższym meczu może podciąć skrzydła Fikołowi, a w razie niewypału Dusana znowu będzie gadanie :pieprzenie:

Jak Kuciak usiądzie to Skaba będzie czuł (mając na uwadze również poprzedni sezon), że każdy błąd może go posadzić. A u Wojtka psycha chyba za mocna nie jest :-k

Ciekawie, ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Antolovic jest mlody i podejrzewam, ze za sezon, dwa bedzie pierwszym bramkarzem - jak dla mnie niedlugo Skabe zastapi Kuciak i ten pierwszy bedzie sie musial predzej czy pozniej pakowac, bo niestety pewnego poziomu nie przeskoczy, a wydaje mi sie, ze Antolovic moze byc o wiele lepszy od Skaby.

 

Szumski, Szumski to jednak jeszcze glebokie zaplecze pierwszego zespolu.

Odnośnik do komentarza

Wszystko, co napisał Henkel, jest w moim odczuciu prawdą. Już podczas treningów w Austrii Antolović robił niemałe wrażenie. Pod okiem Dowhania zanotował znaczny progres i w ciągu dwóch sezonów powinien zostać pierwszym bramkarzem Legii. Kuciak to mój faworyt do gry w podstawowym składzie, ale dałbym mu szansę dopiero wówczas, gdy Skaba obniżyłby formę. Nie ukrywajmy, że Wojtek to bramkarz, który obroni w sytuacji, kiedy jest to prawie niemożliwe, natomiast puści gola wówczas, gdy dobrze interweniowałby każdy ligowy bramkarz. Kuciak natomiast wydaje się zawodnikiem gwarantującym względny spokój i pewność. Aha, i jak już wejdzie do bramki, zaobserwujcie, jak broni w sytuacjach sam na sam, kiedy zawodnik atakuje z boku pola karnego. Ciekawe, czy wam też będzie kogoś przypominał. ;)

Odnośnik do komentarza

wy mówicie o tym samym Antoloviciu, który nie rozegrał choćby jednego dobrego występy w lidze? o tym, który został jednogłośnie wybrany Firanką Sezonu?

 

O tym samym - mlodego chlopaka rzucili na gleboka wode, kiedy ten nie mial zadnego doswiadczenia z gra pod presja i na takim poziomie.

 

Zreszta nawet w tych meczach w ktorych gral pokazal, ze chwilami daje rade, ale sie spalal majac za plecami taka publike.

 

Spokojnie, potencjal ma, otrzaska sie na terningach, zacznie grac czesciej w koncu beda z niego ludzie - skoro ze Skaby udalo sie w pol roku zrobic w sumie dosc pewnego bramkarza do pierwszej jedenastki to tym bardziej z Antka sie da.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...