Skocz do zawartości

Wymagania sprzetowe


Buby

Rekomendowane odpowiedzi

hm, dochodzę do wniosku, gdy FM osiąga 90-100 % zużycia procesora, FM strasznie wtedy zamula, więc czy jest to normalne ; ] ?

Jeśli wybrałeś za dużo lig i dodatkowych państw lub save jest dużych rozmiarów jak na Twój sprzęt to nie spodziewaj się płynnej gry.

Odnośnik do komentarza
hm, dochodzę do wniosku, gdy FM osiąga 90-100 % zużycia procesora, FM strasznie wtedy zamula, więc czy jest to normalne ; ] ?

Jeśli wybrałeś za dużo lig i dodatkowych państw lub save jest dużych rozmiarów jak na Twój sprzęt to nie spodziewaj się płynnej gry.

 

Ale to nie jest tak - dni chodzą ok, tylko to 'przycinanie'. Dzieję się to bez względu na to ile lig wybiorę - mogę wybrać 1 ligę na małej bazie, i będzie mulić.

Odnośnik do komentarza
Mój komp:

P4 3.0ghz

DDR 1,5 gb ram

Ile lig ile krajów dodatkowych??

 

Podłacze sie - Celeron D 2,8Ghz-socket 478 - 1,5 GB DDR 400 - i moim zdanie mgra chodzi srednio wolno:( a mam właczonych 6-7 lig na średniej bazie i nic wiecej- czy tka ma być - moze to wina przestrzeni dyskowej- dla szybszego dzialania lepsze pare giga wolnego miejsca?

Przesiadlem sie z lapka FS Amilo- 1.6 Core Duo- 1 GB DDR2- gdzie grałem na duzej bazie- 8 lig + 3 kraje wczytanie i chodzilo szybko- w porównaniu z tym co pisalem akapit wyżej to jest przepaść....

Odnośnik do komentarza

witam pisałem w temacie STOP ale nikt mi nie odpisał a już dużo postów zostało napisanych więc nikt nie wróci do mego pytania więc tutaj jednak muszę zapytac

 

A więc gram w FM ( kiedyś CM) od wersji 2001 to na tyle teraz gram w 2008 na Windowsie XP SP3 a mój sprzęt to

E8500

4 GB DDR II 800 MhZ

dysk segate 320 GB 32MB cache

 

I tu mam pytanie myślę o przejściu na VISTE x64 czy będzie jakiś problem czy ktoś gra na takiej wersji czy jest jakaś różnica proszę o opinię i rady. Na pewno wyłączę AREO nie jest mi potrzebne .

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

AMD x2 4800+ 2,5GHz@3,4GHz

4GB Dual DDR2 800MHz

 

Gra ogólnie dopierdziela.

Co do pytań o system 64 bitowy u mnie FM nie wstaje na Viscie 64.

Obciążenie procesora nie przekracza nigdy 51% na obu rdzeniach, z tego wniosek taki że nie jest optymalizowany pod dwu rdzeniówki.

 

Taki mały test przeprowadziłem Liga Angielsa Blue Square + wszystkie dodatkowe kraje 2-pierwsze sezony gra chodzi płynnie.

Odnośnik do komentarza

Zawsze grałem m/w na 16 ligach z 10 krajów, ale ostatnio zmieniłem kompa na coś takiego:

 

Intel Pentium DualCore E2180, 2000 MHz

GoodRam 1GB 800mhz x2(Dual Chanel)

Zotac Geforce 9600 GT AMP! Edition (o ile ma to tu jakieś znaczenie:) )

Windows XP MX7 (ostatnia poprawiona edycja)

 

I zastanawiam się jak tu zagrać...Ideałem są dla mnie ustawione państwa(grywalne, nie bawię się w podglądy): Anglia,Argentyna,Brazylia,Francja,Hiszpania,Holandia,Niemcy,Polska,Portugalia i Włochy z wszystkimi ligami jakie są tam dostępne. Do tego Profesorska Bomboniera(dzięki za świetny dodatek!!!) i tyle - żadnych dodatkowych państw ani innych "pliczków".

 

Wychodzą z tego 32 ligi z 10 krajów. Na dużej bazie jest coś koło 76tys piłkarzy w bazie, na średniej jakieś 72tys, także chyba bardziej opłaca się pograć na średniej(zresztą słyszałem gdzieś, że hardcore nie może być na dużej, a właśnie o takiej rozgrywce myślę).

 

Pytanie zasadnicze - jak taka gra będzie działać po 20-25 sezonach ?

I pytanie opcjonalne - może dodać jeszcze jakieś ligi?

 

Edit - Chodzi oczywiście o FM 2007, chociaż 2008 wcale jakoś tak szybciej nie działa:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...