Skocz do zawartości

Nasi kochani userzy i ich "wpadki" na forum


Brudinho

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy później...

rozumiem Icon ile trudy wkładasz w tworzenie CMF, ale nie musisz nam tego na okrągło wypominać. co chwila podkreślasz swoje zasługi dla forum. rozumiemy to i szanjemy, ale jeśli masz tak nadal robić, to oddaj komuś forum, aby ten w spokoju pracował, a nie co rusz przypominał o tym, że forum bez niego byłoby niczym.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem kim jesteś i nie wiem jakim prawem w ogóle zabierasz tutaj głos ale najwyraźniej nie masz żadnego pojęcia o tym jak wygląda forum od strony technicznej bo pisząc "to oddaj komuś forum" pokazujesz, że nie masz bladego pojęcia na czym polega prowadzenie serwisu internetowego i nie masz pojęcia o jego specyfikacji. Z chęcią oddam forum w czyjeś ręce i niech to on się godzinami rozkoszuje nad wszystkimi rzeczami, które trzeba zrobić by to jakoś funkcjonowało. A może jesteś chętny?

Odnośnik do komentarza

a napisałem, że chcę prowadzć CMF? - NIE

 

po prostu chyba wiedziałeś w co się pakujesz tworząc CMF. musiałeś wiedzieć, że to nie będzie tylko sama przyjemność, ale również obowiązek i dużo pracy. stąd nie rozmiem czemu użalasz się nad sobą.

 

po drugie to na tym forum panuje jakaś dyktatura. gdy pojawi się jakikolwiek wpis podważajacy wiarygodność ModTeamu - jest kasowany. śmieszne.

Odnośnik do komentarza
po prostu chyba wiedziałeś w co się pakujesz tworząc CMF. musiałeś wiedzieć, że to nie będzie tylko sama przyjemność, ale również obowiązek i dużo pracy. stąd nie rozmiem czemu użalasz się nad sobą.

Użalam się nad sobą? Chłopie dobrego masz dilera :weed:

Piszę, że przez głupotę niektórych mam więcej niepotrzebnej roboty - to znacząca różnica.

po drugie to na tym forum panuje jakaś dyktatura. gdy pojawi się jakikolwiek wpis podważajacy wiarygodność ModTeamu - jest kasowany. śmieszne.

Jakieś dowody?

Odnośnik do komentarza
w jednym z postów Dr. Johnny'ego w opku Profa niebywałą szybkością wykazał się Dix, który z prędkością światła skasował post krytykujący redakcję.

 

Ciekawe jak niby to zrobił, skoro od ładnych paru miesięcy nie jest w MT? A pierdolnicze posty w moim opku usuwane były na moją prośbę - jak ktoś ma problem z MT, niech pisze do MT, a nie gnój mi robi w opowiadaniu.

Odnośnik do komentarza
ale jeśli masz tak nadal robić, to oddaj komuś forum, aby ten w spokoju pracował, a nie co rusz przypominał o tym, że forum bez niego byłoby niczym.

 

 

A jeśli masz problem z kasowanymi postami odejdź, zgiń i przepadnij ;) Wszak nikt Cię siłą nie trzyma.

 

Nie wiem jak Ty, ale ja i całe legiony użytkowników nauczyły się żyć ze świadomością tej dyktatury. Akceptujesz albo znikasz, życie to ciągłe podejmwoanie trudnych decyzji.

Odnośnik do komentarza

Henkel, Twoje posty pisane tutaj to największy :rotfl: aż się ciśnie na usta nazwanie Cię nie pełnaklatka a pustagłowa...

 

Nie oddaje się ręce osoby nieodpowiedzialnej czegoś w co wkładało się swój czas i serce przez ponad 4 lata. Mam już doświadczenia jak ludzie Twojego pokroju marnowali w kilka tygodni coś co tworzono przez lata. Tak więc zamilknij.

Odnośnik do komentarza
Icon po co wiec co jakis czas pier****sz, ze chetnie bys to forum przekazal w czyjes rece?

Bo chętnie bym je przekazał? :kekeke:

Ale nie w czyjeś a w ODPOWIEDZIALNE ręce...

Tez zamilcz i albo rob swoje albo oddaj w rece ludzi mojego pokroju, a nie rob z siebie nie wiadomo kogo.

Jeżeli oddam to w ręce kogoś kto jest odpowiedzialny i nie rozwali tego w kilka dni, dlatego ludzie Twojego pokroju ze słomianym zapałem odpadają na samym starcie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...