Skocz do zawartości

Nasi kochani userzy i ich "wpadki" na forum


Brudinho

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego nie pozwólmy aby poziom naszego forum sięgnął bruku. Wartościowszym użytkownikiem dla forum jest jeden Feanor nie udzielający się w Maryni niż 160 _adrianów.

 

Ktoś temu zaprzecza?

 

Ale popatrzmy na poprzednie lata. W tamtym roku nie było takiej kategorii, w 2006 była taka trójka:

1. og02r

2. kkamillo

3. timon

 

O ile kkamillo i timon są nadal na forum, o tyle nie powiedziałbym, że og02r kształtuje oblicze forum, tego forum.

 

2005:

1. -ip- 36% [62]

2. Dżukster 29% [50]

3. Leon 14% [24]

 

-ip- na forum nie ma, Leona też, a Dżukster sypie głupimi postami. Nie wpłynęli oni na długoterminowy kierunek podążania forum, tego forum.

 

2004:

Człowiek roku: (nie było innej kategorii)

1. Qcz

2. A. de Raph

3. Robi Robson

 

No popatrz, jak to się ludzie potrafią pomylić.

Odnośnik do komentarza

Generalnie to nie rozumiem, czemu MT nie pozwala nominować użytkownikom tych użytkowników, którzy spełniają warunki regulaminowe. Może i adrian_ znajdujący się na liście wyglądałby trochę dziwnie wśród innych, bardziej aktywnych użytkowników, ale Olisadebe też kiedyś znalazł się w głosowaniu na piłkarza roku na świecie, a Korwin-Mikke na prezydenta RP.

Odnośnik do komentarza
afera o nominację _adriana do nagrody debiutanta roku

Wszystkie zdarzenia po założeniu tego tematu nie mogą zostać uwzględnione w tegorocznych nominacjach. Spróbuj za rok.

Icon, zróbmy wyjątek :)

 

Nie róbcie, bo wtedy hołota Maryniowa zażąda wyjątku w nominowaniu _adriana jako "mega_ekstra debiutanta roku" zamiast wielkiego_autora_opków i udzielającego_się_w_różnych...

Odnośnik do komentarza
afera o nominację _adriana do nagrody debiutanta roku

Wszystkie zdarzenia po założeniu tego tematu nie mogą zostać uwzględnione w tegorocznych nominacjach. Spróbuj za rok.

Icon, zróbmy wyjątek :)

 

Nie róbcie, bo wtedy hołota Maryniowa zażąda wyjątku w nominowaniu _adriana jako "mega_ekstra debiutanta roku" zamiast wielkiego_autora_opków i udzielającego_się_w_różnych...

:)

Fakt, łuski miałem na oczach :)

Odnośnik do komentarza
kar nakładane przez Icona po nieudanych występach jedynej słusznej ekipy ekstraklasy

To ja Ci coś przypomnę:

 

Nominacje mają mieć formę bezemocjonalnych postów. Temat nie służy rozdrapywaniu niezabliźnionych ran a wyłonieniu propozycji, które zostaną poddane głosowaniu.
Odnośnik do komentarza
Na całe szczęście to jak długo warn będzie wisiał zależy od tego, który go wystawiał a nie od Ciebie. I to nie Twoje osądy, opinie czy teorie są na tym forum wiążące.

 

Całe szczęście po co k***a szopki z pisaniem próśb o ściągnięcie warna skoro to i tak nie zależy ode mnie czy zostanie ściągnięty, tylko od widzimisię admina :|

 

 

Nie jestem rzecznikiem prasowym tej osoby do której kierowałeś PW. Ale jeżeli wyjechałeś do niej z pyskiem i pretensjami jak to masz w zwyczaju to nie dziw się, że Ci nie odpisała. Bez odbioru.

 

Jak już wielokrotnie pisałem zwyczajów tych uczę się od najlepszego na tym forum (tutaj ukłon w Twoją stronę). PW było, krótkie i treściwe, aczkolwiek nie zawierało nic chamskiego.

 

Do wiadomości, wielokrotnie miałem warny, wielokrotnie wisiały x czasu, chciałem po prostu sprawdzić jak działa nieomylny, zajebisty, super chruper system administracji. I ...... kicha działa :D Dziękuję :roll:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich z powodów takich że nie posiadam już ani FM-a ani też Photoshopa to nie będę już tworzył żadnych dodatków ponieważ miałem te programy z internetu i zanim zaczniecie cisnąć mi od piratów to powiem wam że nie jestem debilem żeby płacić za grę jeśli mogę ją mieć za darmo.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...