Skocz do zawartości

Kącik fotograficzny


Piotr M.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Najjjjjjsssss :D. Tylko mi trochę "powietrza" brakuje po bokach. Jak na nie patrzę to autentycznie taką duszność czuję :)

 

 

Jakbyś nie napisał że to ten sam dom to by się nikt chyba nie domyślił.

 

 

To to igły są? A tak wogóle to przeczytałem najpierw "Zabawy na mokro" i spodziewałem się nie wiem jakich świństw :P

 

 

Piękna pocztóweczka :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

zrobilem w photoshopie projekty nadrukow na podklade pod mysz i kubek, a osoba u ktorej to zamowilem napisala mi:

 

'mam tylko jedno pytanie jezeli posiada Pan projekty na warstwach czy mógłby pan zmienic rozdzielcosc z 72 na 300 dpi jakosc bedzie w druku lepsza'

 

czyli co takiego mam zrobic dokladnie? jak takie cos zmienic? projekty byly robione na warstwach, a potem zapisane jako .jpg prawie najwyzszej jakosci.

Odnośnik do komentarza
zrobilem w photoshopie projekty nadrukow na podklade pod mysz i kubek, a osoba u ktorej to zamowilem napisala mi:

 

'mam tylko jedno pytanie jezeli posiada Pan projekty na warstwach czy mógłby pan zmienic rozdzielcosc z 72 na 300 dpi jakosc bedzie w druku lepsza'

 

czyli co takiego mam zrobic dokladnie? jak takie cos zmienic? projekty byly robione na warstwach, a potem zapisane jako .jpg prawie najwyzszej jakosci.

musisz przy zapisywaniu podac wartosc dpi 300 (pixels/inch) i tyle. tak ja wyzej powiedziano.

 

ta jednostka nie zmieni Ci fizycznie wielkosci obrazka na kompie, bo jest to informacja uzywana przez urzadzenia drukujace. okresla, jak gesty ma byc wydruk i ile pixeli ma przypadac na jednostke powierzchni.

Odnośnik do komentarza
Henkel dawno nie focic, w piatek Henkel odkurzyc aparat i po odwyku pofocic...

 

Zespol "Londyn", klub Po Godzinach, Lublin

 

sklejki cztery, jak przegladarka uprzejmie zmniejszy, bo sie na ekranie nie zmieszcza to powiekszcie.

 

a, i serwer tymczasowo/ujowy wiec moze czasem cos sie nie ladowac ;]

 

mala

duza

wieksza

tez wielka

 

Henk nie dałbyś rady zrobić jakiejś tapety? Może z tego ostatniego miksa? Fajny klimacik a ja dawno nie miałem nic ciekawego na tapecie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...