Skocz do zawartości

Kącik fotograficzny


Piotr M.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Ładna widokówka?

czestochowa3lipca042zq6.th.jpg

Całkiem ładna, ale słaba technicznie. Złe kadrowanie. Powinieneś wyrównać kadr do tych zabudowań na dole fotki i wyciąć fragment tego dachu w lewym dolnym rogu. Najoptymalniej byłoby tutaj kadrować w dal, nie obejmując zabudowania na którym stoisz, bo wprowadza to straszny chaos na fotce. Jeżeli jesteś początkujący to całkiem nieźle, jeżeli zaawansowany - mogło być lepiej. Mógłbyś jeszcze spróbować trochę wyostrzyć kolory w Photoshopie, Gimpie, czy co tam posiadasz.

Odnośnik do komentarza

Nie robię zdjęć profesjonalnie tylko ot tak dla przyjemności. W firmie mam człowieka, który zajmuje się profesjonalnie grafiką i on potrafi robić różne cuda nawet ze słabymi fotami. Ja na to nie mam czasu, robię zdjęcia i z 100 wybieram jedno, które wyszło w miarę fajnie jak np. to:

dscf1792be4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Nie robię zdjęć profesjonalnie tylko ot tak dla przyjemności. W firmie mam człowieka, który zajmuje się profesjonalnie grafiką i on potrafi robić różne cuda nawet ze słabymi fotami. Ja na to nie mam czasu, robię zdjęcia i z 100 wybieram jedno, które wyszło w miarę fajnie jak np. to:

dscf1792be4.th.jpg

No! To drugie zdjęcie jest świetne. Trochę niedoświetlona górna środkowa część zdjęcia, ale to też ma swój urok.

 

Ja też profesjonalnie zdjęć nie robię, ale staram się zbliżać poziomem. Czytam sporo poradników i próbuję :)

Znalazłem dwie panoramy które ostatnio kumpel zrobił.

#1 Katowice

#2 Katowice

Jak dla mnie, trochę zbyt perfidnie widać edycję w photoshopie.

Odnośnik do komentarza
Tak abstrahując od samej fotografii co to takiego na tym rondzie powstaje? Spodek 2? :P Czy jakiś terminal tramwajowy z prawdziwego zdarzenia?

 

Na rondzie nic nie powstaje. Tam już zbudowali te pół cyca i tam ma być jakaś galeria czy muzeum.

 

 

Znalazłem dwie panoramy które ostatnio kumpel zrobił.

#1 Katowice

#2 Katowice

Jak dla mnie, trochę zbyt perfidnie widać edycję w photoshopie.

 

Może i widać, ale zdjęcia ogólnie mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...