Skocz do zawartości
Piotr M.

Kącik fotograficzny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widz? tam miejsc, gdzie da si? wej?? g??boko :) Ogólnie, podobnie jak Wujek lubi? ?azi? po opuszczonych miejscach, ale tam nie czu? tego klimatu. Co do fotek - fajne. Najbardziej podoba mi si? 5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w?a?nie jeszcze nie wrzuci? zdj?? z wewn?trz budynków. Tutaj za to zdj?cia drugiego kumpla z tej samej cementowni tylko ?e od ?rodka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te zdecydowanie bardziej zach?caj?ce. Mimo wszystko nie widz? jednak miejsc, gdzie mo?naby wle?? o linach, z latarkami, a takie miejsca mnie szczególnie poci?gaj?. Niemniej jednak, zdj?cia dobre, a o zdj?ciach w tym topicu rozmawiamy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fantastyczny klimat. Nie wiem co jest w opuszczonych, zniszczonych budynkach ale to strasznie mnie przyci?ga. Mo?e chodzi o t? aur? tajemniczo?ci. To przera?a i fascynuje zarazem. Podobne wra?enie odnosz? na widok wraków statków. A? ciarki pzrechodz? po plecach :) .

Bardzo mi si? podobaj? te fotki :) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podoba mi się GO i kadry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio podczas pobytu u babci, ciachnąłem sobie fotke ich domku i kawałek gospodarstwa :D Efekt tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pomysł niekiepski, wykonanie takiese - zbyt nienaturalna jest ta faktura, aby móc udanie udawać udawane zdjęcie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to teraz ja wrzucę jedno z moich ulubionych zdjęć akwarystycznych - efekt "zaczajki" ze statywem na wielce wstydliwego mieszkańca jednego z moich akwariów...

"Zeberek"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zero poczucia 'tffurczoszczy' ehhhh Ci abstynenci :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, porobiłem kilka zdjęć na działce w trybie makro :D (Niektóre przerabiane w photoshopie tzn. poziomy, kontrast, kolory itp.)

1

2

3

4

5

6

7

8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące aparatu. Właściwie to dwa pytania wiążące się. Jak robię zdjęcie z włączonym fleszem, mogę wybrać 3 ikonki (oko, błyskawica i błyskawica z literą A). Czym to się różni? Drugie sprawa to taka, że ciągle gdy robie zdjęcie pokazuje mi łapke, żebym robił zdjęcie z fleszem - nawet jeśli miejsce w którym przebywam jest dobrze naświetlone. Natomiast gdy go nie włącze to zdjęcie jest rozmazane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również mam pytanie. Szukam aparatu w cenie ok. 800 zł. Jestem zdecydowany na Canona 570 IS, ale chce się upewnić, czy to dobry wybór. Może mi ktoś poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam pytanie dotyczące aparatu. Właściwie to dwa pytania wiążące się. Jak robię zdjęcie z włączonym fleszem, mogę wybrać 3 ikonki (oko, błyskawica i błyskawica z literą A). Czym to się różni?

oko - flesz wyłączony

błyskawica - flesz włączony przy każdym zdjęciu

błyskawica +A - flesz automatyczny czyli aparat sam sobie wybiera czy włączyć czy nie

Co do rozmazania zdjęć to może być to przyczyna długiego naświetlania lub ruszenia aparatem podczas robienia zdjęć (mogę się mylić bo dopiero sam się wszystkiego uczę)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem - jak oko jest włączone to i tak flesz się włącza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oko - flesz wyłączony

błyskawica - flesz włączony przy każdym zdjęciu

błyskawica +A - flesz automatyczny czyli aparat sam sobie wybiera czy włączyć czy nie

Pozwolę się nie zgodzić z:

oko - tzw red eye remover, czyli przez kilka szybkich fleszów i bodajże wysokie ISO (?) technika pozwalająca minimalizować efekt czerwonych oczu

Dalej się zgodzę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi