Skocz do zawartości
Piotr M.

Kącik fotograficzny

Rekomendowane odpowiedzi

Scenka rodzajowa: Zmiana warty

S?abe kolorki troch?. Wyostrz i b?dzie ?adnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polanica Zdrój

1.

polanica0019sg9.th.jpg

2.

polanica0017ij9.th.jpg

3. Media Markt - takich okazji nie wypuszcza si? z r?k :)

polanica0026qx2.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mo?esz wyt?umaczy? fenomen? :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znaczy czemu foto sklepowych polek poszlo za taka kase?

Nie wiem. Sam usiluje to zrozumiec. Niemniej jednak pewnie na zawsze pozostanie to dla mnie tajemnica :]

Mnie styl tego goscia zupelnie nie rusza - fakt facet robi zdjecia z ciekawego "punktu widzenia" i kosztuje go to sporo pracy, ale jakos dla mnie to takie bezuczuciowe totalnie.

To ja juz wole sobie reklame Nike'a obejrzec...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4.

polanica030xh8.th.jpg

5.

polanica067azf7.th.jpg

6.

polanica100amr9.th.jpg

7.

polanica113ady2.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczorajsza burza

8.

28052007007ri0.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, czy zauwa?y?e?, ale uci??e? babci pó? g?owy - sadysta :D Szczerze, to nie widz? w zdj?ciu (w przeciwie?stwie do poprzednich Twoich w tym temacie) nic interesuj?cego, ale sztuka ma to do siebie, ?e nie trafia do wszystkich.

krzysfiol: na 1 zdj?ciu bardzo odci?ga moj? uwag? t?o. Mo?e, jakby? robi? je od drugiej strony, to by?oby co? spokojniejszego. Tak wida? zarysy jakiej? budowli, ale nie wida? co to jest, bo mnie osobi?cie troch? rozprasza. Poza tym ja bym przesun?? kadr odrobink? w lewo.

Drugie zdj?cie: ewidentnie zbyt niskie GO. Jestem uczulony na rozmazane li?cie. Jak s? elementy przyrody na zdj?ciu, to lubi? je widzie? bardzo ostro.

Ogólnie jednak co? w obu zdj?ciach jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam si? z man_iakiem, zdj?cie jak zdj?cie, dobre technicznie, ciekawe uj?cie, ale gdzie w tym dusza? Co chcia?e? przez nie przekaza?? Tego nie widz?, przez co zdj?cie jest takie nijakie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mo?e dorabiam ideologi? na si??, ale mi si? to wybitnie z przemijaniem kojarzy. I st?d dyptyk mi si? wybitnie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znaczy czemu foto sklepowych polek poszlo za taka kase?

Nie wiem. Sam usiluje to zrozumiec. Niemniej jednak pewnie na zawsze pozostanie to dla mnie tajemnica :]

Mnie styl tego goscia zupelnie nie rusza - fakt facet robi zdjecia z ciekawego "punktu widzenia" i kosztuje go to sporo pracy, ale jakos dla mnie to takie bezuczuciowe totalnie.

To ja juz wole sobie reklame Nike'a obejrzec...

A mnie ta fotka powali?a. Chocia? oryginalna to ona za bardzo nie jest (ale chyba o to tu chodzi?o). Mianowicie du?o tutaj jest z pop-artowych multiplikacji Warchola. Nie wiem na ile to efekt wyczucia miejsca i ?wiat?a a ile photoshopa, w kadym razie facet uzyska? bardzo czyste, ostre kolory. Fotografia jest dyptykiem, zatem kojarzy si? z o?tarzem, by? mo?e jest o?tarzem si?y nabywczej pieni?dz? na którym z?oto i inne b?yskotki tradycyjnych o?tarzy zosta?y zast?pione przez wyra?ne, dobrane przez marketingowców kolory produktów. Cel jest ten sam w obu przypadkach - ma wyrazi? si?? i przyci?gn?? uwag? na swojego boga. Tak bym to widzia?, ale mo?e tu chodzi o zupe?nie cos innego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie troch? z innej beczki.

Znacie mo?e jakie? strony z u?ywanymi obiektywami? Nie mówcie o allegro, chodzi mi o namiary na jakie? gie?dy fotograficzne itd...

Google nie bardzo pomog?o ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ stefan jaracz

Bardzo klimatyczne zdj?cia. Krajobraz jak po bitwie, opuszczone miejsce b?dzie si? Wujkowi podoba?o :>. Na mnie te? zrobi?o wra?enie. Zdj?cia ?wietne, oddaj?ce atmosfer? tego miejsca. Zapieraj? dech w piersiach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi