Skocz do zawartości

Kącik fotograficzny


Piotr M.

Rekomendowane odpowiedzi

Fantastyczny klimat. Nie wiem co jest w opuszczonych, zniszczonych budynkach ale to strasznie mnie przyci?ga. Mo?e chodzi o t? aur? tajemniczo?ci. To przera?a i fascynuje zarazem. Podobne wra?enie odnosz? na widok wraków statków. A? ciarki pzrechodz? po plecach :) .

Bardzo mi si? podobaj? te fotki :) .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie dotyczące aparatu. Właściwie to dwa pytania wiążące się. Jak robię zdjęcie z włączonym fleszem, mogę wybrać 3 ikonki (oko, błyskawica i błyskawica z literą A). Czym to się różni? Drugie sprawa to taka, że ciągle gdy robie zdjęcie pokazuje mi łapke, żebym robił zdjęcie z fleszem - nawet jeśli miejsce w którym przebywam jest dobrze naświetlone. Natomiast gdy go nie włącze to zdjęcie jest rozmazane.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie dotyczące aparatu. Właściwie to dwa pytania wiążące się. Jak robię zdjęcie z włączonym fleszem, mogę wybrać 3 ikonki (oko, błyskawica i błyskawica z literą A). Czym to się różni?

oko - flesz wyłączony

błyskawica - flesz włączony przy każdym zdjęciu

błyskawica +A - flesz automatyczny czyli aparat sam sobie wybiera czy włączyć czy nie

 

 

Co do rozmazania zdjęć to może być to przyczyna długiego naświetlania lub ruszenia aparatem podczas robienia zdjęć (mogę się mylić bo dopiero sam się wszystkiego uczę)

Odnośnik do komentarza
oko - flesz wyłączony

błyskawica - flesz włączony przy każdym zdjęciu

błyskawica +A - flesz automatyczny czyli aparat sam sobie wybiera czy włączyć czy nie

 

Pozwolę się nie zgodzić z:

 

oko - tzw red eye remover, czyli przez kilka szybkich fleszów i bodajże wysokie ISO (?) technika pozwalająca minimalizować efekt czerwonych oczu

 

Dalej się zgodzę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...