Skocz do zawartości

rFactor


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie toto za 49 zł :) I teraz przymierzam się do kierownicy. Co powiecie na Logitech formula force EX?

 

Jestem na tak. Mam logitecha (tylko chyba inny model, bo inaczej sa rozlozone przyciski, ale kolorystycznie taki sam) i bardzo go sobie chwale.

Odnośnik do komentarza

Na początek, wybór jest ok. Najważniejsze, że ominąłeś wszelkiego rodzaju Mant, czy innego szrotu z supermarketu :P No i ma Force Feedback, więc wybór dobry. No ale poważna wada, mały kąt obrotu. Ja bez kierownicy z 900* teraz nie umiałbym jeździć, no a ta którą chcesz ma tylko 180*. No ale jeśli nie chcesz więcej pieniędzy wydać to wyboru chyba lepszego nie ma, jedynie coś z Saiteka mogłoby konkurować w tym przedziale cenowym, np. R660GT, chyba droższy od Ex nie jest.

Odnośnik do komentarza

Buła, a jakie mody ściągnąć, aby zacząć jeździć? Te z ligi simracing? tzn. ligę0 i ligę1? Pokazywałeś coś z WTCC. Wiesz, gdzie to znaleźć? Bo na rfractor central trochę się pogubiłem :)

Może jakieś rady co do plug-inów, albo może jakiś link do takowych porad? :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz zacząć się ścigać na simracing.pl to musisz rozpocząć od ligi level0. Tam miej więcej poznasz jak to wygląda, zbierzesz pierwsze doświadczenia, no i uzbierasz punkty ratingu, dzięki którym będziesz mógł się ścigać w wyższych ligach, np. właśnie tak jak ja w WTCC ;) Tutaj masz link do moda link (przy okazji do torów również, musisz spojrzeć w kalendarz jaki tor teraz w tej lidze jeżdżą). Tutaj masz FAQ jak rozpocząć link. Tutaj masz opisane jak wystartować w level0 link, a tu zasady otrzymania licencji level0 link :P Jakby co, jak będziesz miał jakieś pytania itp., to pisz na gg, albo tu. Ja właśnie się przygotowuje do... 24 godzinnego wyścigu Le Mans na rFactor :kekeke: Oczywiście nie będę 24h siedział przed komputerem i jechał wyścig, jestem w 4 osobowym teamie i zmieniamy się co 2 godziny :]

Odnośnik do komentarza

Ligę0 i inne już zassałem i w weekend będę trenował offline :)

Wczoraj popróbowałem autem z serii BMW (tymi, którymi jeżdżą 15-latki przed prawdziwymi GP F1 :keke: ) i... jeszcze pewnie ze 40 godzin jazdy i będę mógł powiedzieć o sobie, że mam poziom blisko "miernego" :)

 

Buła, a link do WTCC masz?

Odnośnik do komentarza

No z WTCC będzie problem, bo jeździmy na modzie zrobionym przez kolegów z Czech i nie chcą oni, żeby tak wszystkim go udostępniać itp. itd. Nie wiem czemu no ale tak jest :P Tylko ci co jeżdżą w lidze, lub chcą w niej wystartować dostają linka od adminów, więc najpierw musiałbyś pojeździć trochę w level0, zebrać trochę ratingu i dopiero zgłosić się do admina po moda WTCC. Tak więc wsiadaj szybko w level0, zdobądź jak najszybciej odpowiedni rating, i wpadaj do WTCC ;) Jest jeszcze oczywiście wiele innych lig, jakieś F3, F1, FIA GT itp., ja jeżdżę jeszcze w lidze samochódów historycznych i właśnie zapisałem się do ligi Race 07. Więc coś odpowiedniego dla siebie na pewno znajdziesz :]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...