Skocz do zawartości

Facepack Cut-out - Polskie Ligi


jose77

Rekomendowane odpowiedzi

Ot sobie odpowiem bo żal d... ściska ...

Czekałem i waszej dwójki żadnej twórczości nie ujrzałem ...

Od krytyki i porad jest wielu, ale żeby coś stworzyć to raptem kilka osób wystarczy przejrzeć posta, jeśli wam coś nie odpowiada to sobie poprawcie, a jeśli się nie da to stwórzcie od nowa. Praca nie hańbi!!! Moje FP (choć tak BRZYDKIE) to i tak ściągnęło je kilkaset osób więc ... pewnie obrzygali klawiatury z obrzydzenia :() i teraz zajęci są wydłubywaniem resztek).

A jeśli macie coś do moich zabawek to ... pocałujcie wy mnie w rzyć!!!

Jose nie pier..., nie liczy się liczba zrobionych facepackow, ale jakość. Jak już coś robisz to rób to dobrze ;/

Odnośnik do komentarza
Jose nie pier..., nie liczy się liczba zrobionych facepackow, ale jakość. Jak już coś robisz to rób to dobrze ;/

 

Biorąc pod uwagę fakt, że Jose robi (robił?) facepacki za pomocą gumki to są one naprawde najwyżej jakości... Zgadzam się że krzywymi wygląda to lepiej, ale chyba powinno się docenić wkład pracy Jose'go, co niniejszym czynię. I bynajmniej nie zarzygałem sobie klawiszy używając jego facepacków :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
GKS Katowice (23 piłkarzy + 5 członków sztabu szkoleniowego)

 

Screen 1

Screen 2

 

Jest to facepack mojego autorstwa, pierwszy jaki w życiu wykonałem, wszelkie uwagi mile widziane :)

 

Nie jest źle ale jakbyś użył gumeczki (o zmiennej sile nacisku) do wygładzenia krawędzi i spróbował trochę przeskalować (powiększyć) to byłoby wprost cudownie. :)

 

PS. Co do Górnika to jam go wystrugał (ale czy to ważne) ważne że jest. Zarazem ciekawe bo zdawało mi się że go dodawałem do tego topiku - czyżby wyparował?!? a może nie dodałem?!? Jakby co to jest w dodatkach ... gdzieś.

 

PS2 Ja robie (o dziwo) teraz Znicz Pruszków ale idzie jak krew z nosa bo czasu nie mam i ktoś mi zabrał motywacje ... już z 2-3 tygodnie się męczę.

 

Pozdrawiam i czekam na kolejne FP

Odnośnik do komentarza
Nie jest źle ale jakbyś użył gumeczki (o zmiennej sile nacisku) do wygładzenia krawędzi i spróbował trochę przeskalować (powiększyć) to byłoby wprost cudownie. :)

 

Bałem się utraty jakości i zrezygnowałem ze "zbliżeń". Drugi facepack (Odry Opole, w sumie zrobiony niepotrzebnie, nie zauważyłem, że pack Twojego autorstwa jest już w tym temacie) robiłem z większych zdjęć i mogłem bardziej skupić się na samych głowach bez zagrożenia utraty jakości.

 

Grafiki robiłem w maksymalnie prostym Paint.net za pomocą "magic wand" i gumki do poprawiania szczegółów.

 

Za uwagi dziękuję i przyjmuję do wiadomości (także pośrednio te, które wygłosili Sk8ter i Brudinho) chociaż szczerze przyznam, że to co zrobiłem w zupełności mojemu poczuciu estetyki wystarcza, gdzieniegdzie faktycznie mogłem nieco bardziej się postarać ale podejrzewam, że z kolejnymi packami przyjdzie większa wprawa i nieco lepsza jakość. Jeśli komuś wydadzą się wystarczające to będą z nich korzystać, jeśli nie, niech zrobią sobie lepsze :P

 

PS2 Ja robie (o dziwo) teraz Znicz Pruszków ale idzie jak krew z nosa bo czasu nie mam i ktoś mi zabrał motywacje ... już z 2-3 tygodnie się męczę.

 

Pozdrawiam i czekam na kolejne FP

 

Może wyjdź z założenia, z którego ja wyszedłem - rób to dla własnej satysfakcji i komfortu grania, a jeśli ktoś przy okazji na tym skorzysta to będzie sympatycznie :)

 

Również pozdrawiam i czekam na kolejne paczki.

Odnośnik do komentarza
Może wyjdź z założenia, z którego ja wyszedłem - rób to dla własnej satysfakcji i komfortu grania, a jeśli ktoś przy okazji na tym skorzysta to będzie sympatycznie smile.gif

 

To podstawowe założenie, z którego i ja wychodzę :]

 

Aczkolwiek nie wiem, czemu nie chcecie się przekonać do metody selekcji ścieżkami. Przecież to najprostszy sposób, naprawdę.

 

A wygładzenie krawędzi uzyskuję w GIMPie w następujący sposób: Zaznaczenie do kanału - powiększ zaznaczenie o 1-2px - odejmij od aktualnego zapisane do kanału zaznaczenie i na tym stosuję rozmycie Gaussa o parametrach ~10...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...