Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite...


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie jest to dość niespotykana sytuacja. Wygrany mecz bardzo wysoko, bo 6-1 na dodatek na wyjeździe. Czy to nie dziwne, że Puyol, który przechwycił w meczu najwięcej piłek, nie spowodował karnego, nie podał do przeciwnika podczas straconego gola ma jedną z najniższych ocen na boisku? (u przeciwnika oceny wahały się od 5 do 7) Hmm... Linkacz

Odnośnik do komentarza
To jest dzień dziwnych sytuacji.

Zamiast powtórki akcji po której zdobyłem bramkę ujrzałem...bramkarza bawiacego się piłką (szykującego się do jej wybicia).

Na patchu 8.0.1 czegoś takiego nie doświadczyłem.

 

Mało?

Teraz gra nie informuje mnie o strzelanych bramkach.

Leci sobie mecz. Wygrywam 1:0. Nagle robi się 1:1, chwilę później 2:1.

A ja nie widzę ani bramek, ani żadnej informacji tekstowej.

Ekstra.

Patch 8.0.2 z tym małym fixem ssie.

 

"Polonia Wraszawa GOL", a bramkę zdobywa Zagłębie Lubin :] .

Suuuper :] .

Kumpel ma to samo. Co dziwne u mnie taki błąd nie występuje. Sugeruję Ci Wujku przeinstalowanie gry. Może w jakiś sposób to pomoże?

 

hehe u mnie to samo cytuje sam siebie z innego forum:

patch 8.0.2 z fix. Przygotowania do sezonu w 4 lidze angielskiej gram towarzysko,w pewnym momencie komentarz zaczyna wyprzedzac mecz na ekranie .Na ekranie 1-0 w komentarzu 1-1,potem 2-1 ładują sie powtorki ze niby 2-1 ekran wraca i jest 1-0 .Przerwa 1-0 na ekranie w komentarzach 2-1.Troche zglupialem puscilem gre dalej i znow jakies jajka .Na koniec znów komentarze wyprzedzały gre skończyło sie na 4-1 dla mnie ale jakoś gra dogoniła komentarze ......uśmiałem sie jak nie wiem bo nie wiedziałem ile w danej chwili jest i jak reagowac taktycznie . Gram juz 6 sezon i drugi raz takie coś przedtem rok temu,i też podczas przygotowań to miałem aha i patch był wtedy bez fixa zdaje sie.Zasejwowałem ta grę ,ale nie wiem gdzie to ewentualnie wrzucić.Mam nadzieje ,że to raz w sezonie się zdarza.

_________________

Odnośnik do komentarza

U mnie ostatnio stalo sie cos dziwnego.....

Kupilem kima Kalstroma jakies 2 lata temu no i sobie chlopak gral bezproblemowo az tu ostatnio patrze i wszystkie staty w 1 miesiacu leca w dol o 1-2 ptk

Screen(Zaznaczylem tylko kilka statystyk ale podobnie stalo sie z innymi)

http://img215.imageshack.us/my.php?image=screenjt4.jpg

 

Dodam ze zawodnik ma 29lat(czyli to nie starosc) nie mial kontuzji, zmiany treningu, po prostu nie stalo sie absolutnie NIC nadzwyczajnego co by tlumaczylo ten spadek atrybutow.

Save jest od poczatku grany na 8.02, na tym samym rezimie trenuja inni zawodnicy i u nich wszystko ok.

 

Ktos moze to jakos logicznie wytlumaczyc?

Odnośnik do komentarza
może ma jakieś problemy psychiczne, etc?? zajrzałeś do odpowiedniej zakładki?

Sprawdzilem wszystkie mozliwe zakladki jak tylko zobaczylem spadek, byl zadowolony z gry w klubie, co do treningu to trenerzy"nie mieli nic do powiedzenia".

Gra u mnie regularnie, pierwszy raz odkad gram w FMa zdazylo mi sie cos takiego, mysle ze to jakis bug, nie wiem na jakich zasadach FM dziala wiec nie bede wymyslal teori ale chyba cos mu sie pomylilo w tych wszystkich obliczeniach ;D

Odnośnik do komentarza

Tak, to się zdarza. Młodziak może być niezadowolony z obciążeń treningowych. Albo ma jakieś inne problemy. Może ma za niską determinację, nie jest ambitny. To pewnie dlatego. U mnie to się czasami zdarza, ale po jakimś czasie atrybuty im rosną...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...