Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Manchester United dogadał się z Cardiff City w sprawie odstępnego za wschodzącą gwiazdę walijskiej piłki, Aarona Ramseya.

 

Młodego pomocnika od transferu na Old Trafford dzielą zaledwie formalności, ponieważ musi jeszcze wynegocjować swój kontrakt oraz przejść testy medyczne.

 

- Manchester United ma przyjemność ogłosić, iż klub dogadał się z Cardiff City w sprawie transferu Aarona Ramseya, którego czeka teraz przejście testów medycznych oraz podpisanie indywidualnej umowy - głosi oficjalny komunikat ze strony zarządu Czerwonych Diabłów na manutd.com.

 

Ramsey to obecnie najbardziej rozchwytywany talent w Walii. Pomocnikiem Cardiff City zainteresowane były także Liverpool oraz Arsenal, jednak Manchester United miał większą siłę przebicia, zatem Ramsey będzie grał na Old Trafford.

 

Aaron urodził się 26. grudnia 1990 roku w Caerphilly oraz jest najmłodszym graczem w historii Walii, który zagrał dla reprezentacji u-21. Idolem młodego gracza jest nikt inny, jak Ryan Giggs.

 

Mam nadzieję, że to nie takim transferom zarząd dawał zielone światło ? Młody, perspektywiczny zawodnik OK, ale jeśli Manucho się nie sprawdzi znów zostaniemy z 2 nominalnymi napastnikami :-k

Odnośnik do komentarza

Trudno. Jeśli faktycznie nie chce grać w United to niech go sprzedadzą. Więcej niż teraz już za niego nie wyciągnięmy, a z niewolnika nie ma pracownika. Zresztą Ronaldo zawsze był dla mnie tylko najemnikiem. Jeśli faktycznie chce odejść do Realu to tylko potwierdza moją opinię. Inna sprawa, że jak Fergie się uprze to Cris i tak zostanie na Old Trafford do końca kontraktu. Pożyjemy i zobaczymy co postanowi Fergie ;]

Odnośnik do komentarza

Ja poprostu nie wyobrazam sobie jak mozna dac za zawodnika 100 czy 120 milionow? Przeciez za takie pieniadze to mozna kupic nawet 3, albo conajmniej 2 swiatowej klasy pilkarzy. Druga strona to to, ze w Manchesterze CR niczego nie brakuje. Pojdzie do Realu i spadnie na dno (oczywiscie nie musi tak byc), a jak znam Fergusona to i tak zalatwi odpowiedniego nastepce dla Portugalczyka.

Odnośnik do komentarza
Ja poprostu nie wyobrazam sobie jak mozna dac za zawodnika 100 czy 120 milionow? Przeciez za takie pieniadze to mozna kupic nawet 3, albo conajmniej 2 swiatowej klasy pilkarzy. Druga strona to to, ze w Manchesterze CR niczego nie brakuje. Pojdzie do Realu i spadnie na dno (oczywiscie nie musi tak byc), a jak znam Fergusona to i tak zalatwi odpowiedniego nastepce dla Portugalczyka.

 

Hiszpania już wielokrotnie pokazała że jej klimat potrafi "zmęczyć" każdego zawodnika :) . CR to taki hulaka tylko w Manchesterze jest jeszcze pod skrzydłami i silną ręką Alexa w Hiszpani nikt go nie będzie pilnował może zrobić powtórke z Ronaldo czy innego Ronaldinho :-k A 100 milionów, no cóż CR to kolejny produkt na miare Beckhama który spokojnie się zwróci.

Odnośnik do komentarza

Narazie to tylko spekulacje gazet, o tym że Ronaldo chce grać w Realu. Sam swoją decyzje duż od tygodnia przekłada co 2-3 dni. I nicjeszcze nie powiedział. Najpierw Hiszpańskie gazety mówiły o tym, że chce odejść. Teraz dołączyły do tego grona Angielskie i Portugalskie ale tak naprawdę nikt nie wie co siedzi Ronaldo w głowie. Jeżeli chciał narobić szumu swoją osobą by mówiono całe przygotowania do ME o nim to mu się udało bo już chyba każdy coś w tej sprawie powiedział od kibiców do obecnych i były piłkarzy. Z liczbami też bym nie przesadzał. Nie wydaje mi się żeby Real dał 100mln euro i więcej. Kilka gazet pisze, że ma klauzule 70 mln w kontrakcie. Inne, że do transferu włączony zostanie Robinho dla którego miejsca zabraknie, a siedzieć na ławce nie będzie chciał. Teraz Ronaldo co zrobi ma ogłosić po meczu z Turcją w Sobotę. Mam nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni i nie będzie miliona informacji do końca okienka, że Ronaldo chce, niechce, do Realu.

Odnośnik do komentarza
"Guardian" podaje, jakoby United byli zainteresowani ściągnięciem do siebie Roque Santa Cruza. Mam nadzieję, że to jedynie słabej klasy żart dziennikarzy z Wysp... :roll:

 

Santa Cruz nie gra źle ale jednak w linii ataku potrzeba nam bardziej klasowego wzmocnienia (np. Villa).

Odnośnik do komentarza

Ja bym zaczekał jednak na zakończenie mistrzostw. Trener Holendrów przejumje w następnym sezonie Ajax i na pewno chciałby zatrzymać go w składzie. A on pewnie nie chciałby się narażać trenerowi by ten go nie pomijał przy ustalaniu składu Holandii i dał mu kilka szans na tym Euro. Ja myślę, że w tym okienku odejdzie.

Odnośnik do komentarza
"Guardian" podaje, jakoby United byli zainteresowani ściągnięciem do siebie Roque Santa Cruza. Mam nadzieję, że to jedynie słabej klasy żart dziennikarzy z Wysp... :roll:

 

Santa Cruz nie gra źle ale jednak w linii ataku potrzeba nam bardziej klasowego wzmocnienia (np. Villa).

Santa Cruz to świetny napastnik i szczerze powiedziawszy jeśli mielibyśmy sprzedawać Louiego, to ja bym w roli zmiennika widział właśnie byłego zawodnika Bayernu. Nie powinien kosztować fortuny, a dysponuje atrybutami, których nam właśnie w przodach brakuje. Sprawdzony w PL, a do tego mający już swojego ziomka w szeregach United - aklimatyzacja nie powinna stanowić więc problemu.

Odnośnik do komentarza

Dawać mi tu te atrybuty, bo ostatni raz je widziałem u niego jakieś 3 lata temu w barwach Bayernu. Naprawdę potrzebujemy piłkarskiego półproduktu (w tej chwili Paragwajczyk takowym bowiem jest), który wydaje się być przy tym równie łamliwy jak Saha? No litości - to już dajmy szansę któremuś młodzianowi.

Odnośnik do komentarza
Dawać mi tu te atrybuty, bo ostatni raz je widziałem u niego jakieś 3 lata temu w barwach Bayernu. Naprawdę potrzebujemy piłkarskiego półproduktu (w tej chwili Paragwajczyk takowym bowiem jest), który wydaje się być przy tym równie łamliwy jak Saha? No litości - to już dajmy szansę któremuś młodzianowi.

Świetna gra tyłem do bramki, skuteczność, wzrost oraz znakomita gra głową - tego nam brakuje w przodzie, a to mógłby dać Paragwajczyk.

 

Mało obchodzi mnie to, jak prezentował się w Bayernie (śledziłem jego karierę od początku i doskonale wiem, jak tam wyglądał). W Rovers się odbudował i w zakończonym sezonie należał do najlepszych napastników w PL. Widziałeś go w ogóle w akcji w Rovers? Ja nie chcę żadnej gwiazdy tylko zawodnika, który pogodzi się z rolą, z której niegdyś tak świetnie wywiązywał się Ole.

 

Nie przesadzałbym również z tą łamliwością. A szansę młodzianowi tak czy inaczej należy dać. Moim zdaniem napastnika powinniśmy kupić tylko i wyłącznie wtedy, kiedy OT opuści Saha. Jeśli Fergie nie ma zamiaru sprzedawać Louiego to IMO powinniśmy rozpocząć następny sezon z napadem składającym się z Roo, Teveza, Sahy, Campbella, Manucho + Ronaldo

Odnośnik do komentarza
Mało obchodzi mnie to, jak prezentował się w Bayernie (śledziłem jego karierę od początku i doskonale wiem, jak tam wyglądał) [ciach] Widziałeś go w ogóle w akcji w Rovers?

Nie. Tylko Ty wszystkich piłkarzy EPL wielokrotnie widziałeś i tylko Ty niemal wszystko o nich wiesz. Gdzie mi tam do Ciebie?

Ja nie chcę żadnej gwiazdy tylko zawodnika, który pogodzi się z rolą, z której niegdyś tak świetnie wywiązywał się Ole.

Masz pewność, że Santa Cruz pogodzi się z rolą rezerwowego? Ciekawe skąd ta pewność i dlaczego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...