Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

on się poślizgnął dopiero po wykonanym rzucie karnym - i bardzo dobrze.

 

Jak widać zespół który naszpikowany jest samymi gwiazdami to nie wszystko

 

Ta bo w Manchesterze to żadna gwiazda nie gra :lol:

 

Ja się cieszę, bo MU udowodnił Milanom i Liverpoolom, ze naprawdę wielki zespół potrafi walczyć i zwyciężać na wielu frontach. Trzeba przyznać, że w finale zmierzył się dwa aktualnie najlepsze zespoły Europy.

 

Oo no tak bo aby raz :roll:

Odnośnik do komentarza

Terry poślizgnął się nie po a w trakcie wykonywania karnego.

Pies go ganiał. Nie lubię gościa chociaż jest przystojny :D .

 

Terry miał pecha. To co zrobiła Krystyna woła o pomstę do niego.

Niech Ronaldo da sobie spokój z wykonywaniem rzutów karnych. To doskonały piłkarz, ale niekoniecznie dobry w tym elemencie piłkarskiego rzemiosła.

Odnośnik do komentarza
on się poślizgnął dopiero po wykonanym rzucie karnym - i bardzo dobrze.

 

Jak widać zespół który naszpikowany jest samymi gwiazdami to nie wszystko

Po wykonaniu karnego sie przewrocil, ale to jest logiczne. W momencie oddania strzału sie poślizgnął(stracił równowagę) i pozniej się wywalił. Mimo tego całym sercem byłem za United.

Odnośnik do komentarza

Przy takim dokładnym celowaniu (górny róg) każdy poślizg może spowodować pudło. Gdyby strzelał w środek, nikt by dzisiaj nie mówił o poślizgu Terry'ego tylko o tym jak strzelić 42 bramki w sezonie i zostać antybohaterem.

Jeśli kogokolwiek mi żal z Chelsea, to właśnie Johna, bo mam duży szacunek do takich piłkarzy jak on.

Odnośnik do komentarza

A ja powiem tylko, że się cieszę i zwycięzców się nie sądzi :) Wszyscy postawą w tym sezonie zasłużyli na Puchar i w tylko to się liczy :) Warto było przeżyć tyle porażek przez te 9 lat dla jednego jedynego wczorajszego zwycięstwa :)

 

Na koniec mojej "długiej" wypowiedzi: Scholes, Giggs & Hargreaves :respekt:

Odnośnik do komentarza

A dlaczego mielibysmy sadzic Man Utd? W pierwszej polowie zmiazdzyli rywala i gdyby byli ciut dokladniejsi i skuteczniejsi to juz po 45 minutach moglo byc pozamiatane. W drugiej polowie faktycznie rywale naszych przycisneli ale w dogrywce znowu zarysowala sie przewaga Diablow. Sam mecz moze nie byl porywajacy ale jak na taka stawke to byl szalenie emocjonujacy, duzo walki i pare ladnych akcji rowniez obie druzyny pokazaly. Nalezy rowniez podkreslic, ze obie ekipy bardzo dobrze rozgrywaly mecz od strony taktycznej, a sily defensywne obu ekip graly z niebywalym poswieceniem. Indywidualnie:

 

EvS - jak na wrak czlowieka (jak o sobie sam mowi) to daj Boze kazdemu by byl takim wrakiem :). Bohater ostatniej akcji meczu :thup:

 

W.Brown - bardzo poprawny w defensywie i bardzo pozyteczny w ofensywie (szczegolnie na poczatku meczu) - po jego dosrodkowaniu Cristiano zdobyl bude, a kolejna wrzutka rowniez zasiala ferment w szeregach Chelsea.

 

P.Evra - zdecydowanie lepiej niz w kilku ostatnich meczach i pod koniec meczu jego desperacki rajd mogl przyniesc decydujace trafienie.

 

R.Ferdinand - heros!

 

N.Vidic - diabel w ludzkiej skorze. Wielki szacun za niesamowita walke jaka stoczyl z Drogba.

 

M.Carrick - moze nie byl blyskotliwy ale swoje zadanie wykonal poprawnie.

 

P.Scholes - niestety rozwalony nos przez Mekelele na poczatku meczu chyba nie pozwolil mu w pelni koncentrowac sie na grze. Ale i tak szacunek, ze tak dlugo wytrwal i walczyl na maksa.

 

O.Hargreaves - kawal zdrowia zostawil na boisku (lubie takich walczakow).

 

C.Ronaldo - momentami byl znakomity. Buda, kilka rajdow, kilka kiwek na najwyzszym swiatowym poziomie. Essien momentami mial dosyc :)

 

W.Rooney - walczyl do upadlego na calym boisku jak to Roonie :)

 

C.Tevez - kozak jakich malo. Taki kurdupel ale walczyl z dryblasami z Chelsea na calego. Pare razy zamieszal i pociagnal do przodu. No i gdyby przecial to jedno z dosrodkowan....

 

R.Giggs - 759 (tak na marginesie: osiagniecia Giggsa w barwach United: 144 bramki i az 291 asyst!!!!) !!! Jak Terry obronil jego strzal? :) I jak na legende przystalo pieknie karniaczka wsadzil :)

 

Anderson - zbyt krotko na boisku ale i tak karniaczka ladnie wsadzil no i potem slicznie tanczyl ;)

 

Nani - swoje zrobil.

 

sir Alex Ferguson - piekne posuniecie z przesunieciem Ronaldo na lewa strone gdzie mial wieksze pole do popisu. No i swietnie zmotywowal druzyne na I polowe i dogrywke.

Odnośnik do komentarza
Terry poślizgnął się nie po a w trakcie wykonywania karnego.

 

Terry się pośliznął tuż po oddaniu strzału, żeby mógł się tłumaczyć, dlaczego spudłował, ot co. Nawet bezstronny kumpel, który u mnie oglądał mecz to stwierdził.

Odnośnik do komentarza

Oj nie wiem, nie wiem. Jak widziałem powtórkę w zwolnionym tempie to mi się wydawało, że jakoś dziwnie stanął przy oddawaniu strzału. I byłem święcie przekonany, że poślizgnął się w trakcie oddawania strzału, a nie po.

Ale może się mylę. Trzeba by to jeszcze raz zobaczyć, ale nie ma gdzie, bo z You Tube kasują filmiki (bo licencję ma UEFA) :/

Odnośnik do komentarza
A dlaczego mielibysmy sadzic Man Utd? W pierwszej polowie zmiazdzyli rywala i gdyby byli ciut dokladniejsi i skuteczniejsi to juz po 45 minutach moglo byc pozamiatane. W drugiej polowie faktycznie rywale naszych przycisneli

Przycisneli? Skoro napisales ze MU w pierwszej polowie zmiazdzyli rywala to podobnymi slowami mozna okreslic gre Chelsea w drugiej polowie i gdyby byli ciut dokladniejsi to rowniez byloby pozamiatane ;)

Odnośnik do komentarza
A dlaczego mielibysmy sadzic Man Utd? W pierwszej polowie zmiazdzyli rywala i gdyby byli ciut dokladniejsi i skuteczniejsi to juz po 45 minutach moglo byc pozamiatane. W drugiej polowie faktycznie rywale naszych przycisneli

Przycisneli? Skoro napisales ze MU w pierwszej polowie zmiazdzyli rywala to podobnymi slowami mozna okreslic gre Chelsea w drugiej polowie i gdyby byli ciut dokladniejsi to rowniez byloby pozamiatane ;)

 

Toz napisalem, ze przycisneli naszych :) I przylaczam sie do slow Profa - mecz byl fajny i szacunek dla Czelsi bo grali bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Co prawda Terry wisi mi jak kilo kitu, ale z ciekawości obejrzałem jeszcze kilka razy ten rzut karny -> http://www.youtube.com/watch?v=q1RlOo2ZtwI...feature=related

Jak dla mnie kapitan Chelsea poślizgnął się tuż przed dotknięciem piłki.

Mam wrażenie, że lewa noga ciut mu podjechała.

 

A Krystyna to straszna pipka jeśli chodzi o wykonywanie rzutów karnych :] .

Jak widzę tego jego karnego to mam ochotę go udusić.

Tak czy inaczej lubię chłopaka :) .

 

Przy okazji. Podobała mi się gra Carricka w finale LM.

Odnośnik do komentarza
W.Brown - bardzo poprawny w defensywie i bardzo pozyteczny w ofensywie (szczegolnie na poczatku meczu) - po jego dosrodkowaniu Cristiano zdobyl bude, a kolejna wrzutka rowniez zasiala ferment w szeregach Chelsea.

Pomyłka - Brown rozklepał piłkę ze Scholes'em i to Paul dośrodkował lewą nogą na głowę Cristiano.

Odnośnik do komentarza
W.Brown - bardzo poprawny w defensywie i bardzo pozyteczny w ofensywie (szczegolnie na poczatku meczu) - po jego dosrodkowaniu Cristiano zdobyl bude, a kolejna wrzutka rowniez zasiala ferment w szeregach Chelsea.

Pomyłka - Brown rozklepał piłkę ze Scholes'em i to Paul dośrodkował lewą nogą na głowę Cristiano.

 

Chłopie, lepiej to zedytuj póki mało kto widzi :keke:

Odnośnik do komentarza
W.Brown - bardzo poprawny w defensywie i bardzo pozyteczny w ofensywie (szczegolnie na poczatku meczu) - po jego dosrodkowaniu Cristiano zdobyl bude, a kolejna wrzutka rowniez zasiala ferment w szeregach Chelsea.

Pomyłka - Brown rozklepał piłkę ze Scholes'em i to Paul dośrodkował lewą nogą na głowę Cristiano.

 

:doh!:

 

CR leciutko i elegancko wyskoczył do piłki. Jak panienka :kekeke: .

Odnośnik do komentarza
A Krystyna to straszna pipka jeśli chodzi o wykonywanie rzutów karnych krzywy.gif .

Jak widzę tego jego karnego to mam ochotę go udusić.

Tak czy inaczej lubię chłopaka smile.gif .

tak czy inaczej chyba nie można wykonywać w taki sposób karnych jak pipka. Tj na dwa tempa zatrzymując się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...