Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz o meczach z Monaco, czy z Borrusią Dortmund?

 

Obecnie gramy dużo lepiej. W Europie bardziej zachowawczo, ale pomimo wszystko jest to najlepsza drużyna jaką ja kiedykolwiek widziałem. A kibicuje Diabłom ok 15 lat.

zgadam sie z qwasem ze mecz byl najzwyczajniej nudny - cieszy zwyciestwom, cieszy boiskowe cwaniactwo oraz umiejetnosc wykorzystania bledow rywala i wypunktowanie go - ale stwierdzenie, ze to najlepszy od pietnastu lat sklad United prawdziwe moze byc jesli patrzy sie na lige angielska.

 

ale juz na pewno to co widzielismy we wtorek nie potwierdza Twojej teorii, ze to sklad grajacy genialna pilke na arenie europejskiej.

A gdzie je tak napisałem? Napisałem jedynie, że gramy lepiej w Europie niż za czasów Cantony.

 

W Europie nie można grać pięknie. Ostatnie lata pokazały, że nie tędy droga do sukcesu i Ferguson wydaje się być podobnego zdania. I robimy to niezwykle konsekwentnie - na wyjazdach nie ma się co spodziewać fajerwerków(ja się nie spodziewałem pięknej gry tylko dobrego wyniku i tak też się stało), ale wyraźny postęp w porównaniu do ostatnich lat mimo wszystko widać.

 

Ja się nigdy nie nudzę na meczach United, ale wydaje mi się, że mecz nawet dla postronnego widza nie powinien być nudny. W drugiej połowie sytuacji było wszak całkiem sporo.

 

A najgorsze jest i tak to, że Vida może już w tym sezonie nie zagrać :|

 

 

Z wiekiem czlowiek staje sie bardziej wybredny i wymagajacy. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chciałoby się powiedzieć uffff. Nie zagraliśmy wczoraj porywająco. Szczerze mówiąc spodziewałem się dużo łatwiejszego meczu, ale w końcu najważniejsze są 3 punkty. Jak dla mnie najlepszymi w naszych szeregach byli Pat, Hargo oraz Rooney. Rio też grał przez większość część spotkania perfekcyjnie starając się łatać dziury po Brownie oraz Pique. Niestety, ale ten pierwszy zagrał chyba najgorszy mecz w sezonie. Mam nadzieję, że za tydzień dostanie już szansę Gaz, ale wydaje mi się, że Fergie nie zaryzykuje.

 

Pełne uznanie dla Arsenalu za postawę na boisku, bo zagrali bardzo dobre spotkanie. Śmiem twierdzić, że najlepsze od dobrych tygodni. Szkoda tylko, że takie obrazki jak ten poniższy tylko utwierdzają mnei w przekonaniu, że Cesc to arogancki gnojek etc :P

 

Cesc

Odnośnik do komentarza
A ja czekam na dwa ostre połyki Barcy z ManU, które wykażą ile fartu można było mieć w losowaniu drabinki, jaki miała Barca... :]

 

A ja czekam kiedy Real wreszcie wyjdzie poza 1/8 finału bez brania w dupę (może być z drabiną :keke:)

 

Wczorajszy mecz MU pokazał, że ten zespół ma mentalność mistrzów. Naprawdę się zdziwiłbym jakby MU zostało w tym sezonie z pustymi rękoma. Limit pecha wyczerpali w meczu FA Cup z Portsmouth.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie mialem okazji obejrzec spotkania z Arsenalem, bo musialem isc do pracy. Wynik cieszy, martwia dziury w obronie w newralgicznym momencie sezonu. Z Roma wreszcie zadebiutowal w tym sezonie Gas. W pubie dostal brawa na stojaco - widac jak bardzo fani szanuja wychowankow ktorzy przez cala kariere sa zwiazani z klubem. Dobrze byloby gdyby Gary Neville wzmocnil defensywe w kluczowym momencie sezonu - jego doswiadczenie jest bezcenne. Ciekawe tylko jak z forma fizyczna? Z tego co sie orientuje, to dosyc dlugo byl przygotowywany do gry, wiec raczej powinien dac rade. Zwlaszcza w kontekscie kontuzji Vidicia. Kiedys bylem wielkim zwolennikiem talentu Johna O'Shea. Teraz smiem stwierdzic ze jego umiejetnosci pozwalaja na gre co najwyzej w Championship. Dlatego tym bardziej licze na gre Gary'ego.

Odnośnik do komentarza

Z dzisiejszego dodatku sportowego do Glosu Tel Awiwu:

 

Nie muszę kupować zawodników, wierzcie mi, ale to zrobię. Nie będzie tyle nowych twarzy co w ubiegłym roku. Bardzo nam się przyda jednak napastnik światowej klasy.

 

Napastnika zdecydowanie potrzebujemy bo wiecznie polamany Saha to za malo. Przydalby sie ktos w typie Drogby (w typie bo sam Drogba raczej jest nie do wyjecia). Silny, wysoki ale i dosc dobry technicznie i kreatywny. Zadne drewno nie bedzie pasowac. Jakies typy? Do Berbatova jestem srednio przekonany.

 

No i jakas zapchajdziura do obrony jako zastepstwo dla duetu Vida-Rio tez by sie przydala. No chyba, ze juz czas na Pique tak na powaznie.

Odnośnik do komentarza

Żadna zapchajdziura na środek defensywy nie jest potrzebna, bo obecnie mamy na wypożyczeniu w Sunderlandzie prawdziwą perełkę. Zowie się Jonny Evans.

 

Co do napastnika - powiem tak...

Jeśli sprzedamy Sahę, to pewnie powinniśmy kogoś kupić. W przeciwnym wypadku za nikim bym się nie rozglądał. Z wypożyczenia wraca Campbell, Manucho, a w rezerwach są jeszcze utalentowani Brandy, Wellbeck oraz Macheda i kupując kolejnego napadzioru utorujemy im drogę do pierwszego zespołu.

 

Szczerze mówiąc ja bym nikogo nie kupował :P W ostateczności prawego obrońcę...

Odnośnik do komentarza

Jeśli sprzedamy Sahę to jakiś dobry napadzior by się przydał, jeśli go zostawiamy to młodzi wystarczą.

Co do obrony to myśle, że SAF mógłby dawać więcej szans młodym Pique i Evansowi. Ten drugi przebąkiwał coś o chęci przeniesiania się do drużyny Roy'a na stałe a temu pierwszemu też nie uśmiecha się ciągłe siedzenie na ławie. A po drugiej połowie meczu z Arsenalem (tylko drugą widziałem) widać, że jest w stanie sobie poradzić na tym poziomie.

 

Co do Vidy, to miał wrócić na mecz z Blackburn jeśli mnie pamięć nie myli.

Odnośnik do komentarza
Cristiano Ronaldo jest wściekły czytając o spekulacjach dotyczących jego przyszłości. Portugalczyk wielokrotnie zapewniał, że jest szczęśliwy w Manchesterze, jednak mimo to w prasa nie daje za wygraną.

 

Największe zainteresowanie Ronaldo wyraził jak do tej pory Real Madryt. Włodarze "Królewskich" zapowiedzieli, że w przyszłości będą chcieli pozyskać Cristiano za wszelką cenę. Dyrektor sportowy Realu - Predrag Mijatović stwierdził, iż podczas letniego okienka z transferu nic nie wyjdzie, ale za parę lat może on stać się faktem.

 

Gazety rozdmuchały sprawę i wywnioskowały, że Real może skłonny jest zapłacić United za Ronaldo nawet 100 milionów funtów.

 

- Nie obchodzi mnie co cały świat mówi o mnie i o mojej przyszłości. Powtarzałem tysiące razy, jakie są moje plany i ludzie powinni sobie w końcu to uświadomić - jestem całkowicie szczęśliwy w United.

 

- Jestem w życiowej formie i rozgrywam najlepszy sezon mojej kariery piłkarskiej, a czytanie w gazetach o mojej przypuszczalnej przyszłości doprowadza mnie do szału.

 

- Wściekam się, ale staram się uznać złość za stratę energii, ponieważ nie jest ona warta moich nerwów ani czasu - przyznał.

Szczerze mówiąc jestem teraz dużo spokojniejszy, bo nie powiem, że nie wstrząsnęły mną informacje, że Real gotów jest wyłożyć ponad 100 milionów. Do tego Cristiano wspominał, że boi się grać w Premiership... :)

Odnośnik do komentarza

Żaden piłkarz nie jest wart 100mln euro. O Ronaldinho też mówiło się że będzie kosztował 100mln euro a dzisiaj cena jest już 3-4 razy mniejsza. Myślę, że to dobra przestroga dla wszystkich, że nie warto płacić takich pieniędzy. Za 100mln euro to można kupić 4-5 dobrych zawodników a nie tylko jednego.

Ronaldo nie ma powodu dla którego miałby odejść z Manchesteru United.

Odnośnik do komentarza

Ferguson porozumiał się z Brownem i Anglik podpisze nową, czteroletnią umowę z United. Mówi się, że tygodniówka dla Wesa ma być na poziomie 50 tys. funtów.

 

"Guardian" przy tej okazji zdaje się sugerować, że nowy kontrakt Browna może oznaczać pożegnanie się z Old Trafford Gerarda Pique...

Odnośnik do komentarza
Ferguson porozumiał się z Brownem i Anglik podpisze nową, czteroletnią umowę z United. Mówi się, że tygodniówka dla Wesa ma być na poziomie 50 tys. funtów.

 

"Guardian" przy tej okazji zdaje się sugerować, że nowy kontrakt Browna może oznaczać pożegnanie się z Old Trafford Gerarda Pique...

Najs :)

 

Ja bym Pique sprzedał, jeśli by się pojawiła dobra oferta. Myślę, że nie mamy miejsca dla dwóch niezwykle utalentowanych obrońców, a ja osobiście wyżej cenię Jonny'ego. Chyba Barca jest zainteresowana Pique, który też nie ukrywa, że jest wiernym kibicem zespołu z Katalonii.

Odnośnik do komentarza
No właśnie chciałem się zapytać czy nie wiecie nic czy Barcelona się nie kręci koło Pique :)

Swoją droga takie rzeczy to tylko w La Liga. Oddać wychowanka za uśmiech Fergusona a odkupić za miliony "elżbietek"...

Ostatnio gdzieś czytałem, że Barca monitoruje sytuacje swojego wychowanka.

 

A tymczasem chyba żegnamy się z Sahą. Kolejna kontuzja Francuza, która może oznaczać dla niego koniec sezonu. Z urazami niestety borykają się Hargo oraz Andi. Do gry na Ewood Park gotowi są za to Nani oraz Vida.

 

Jeśli na Barcę Hargo i Andi nie będą zdrowi, to jesteśmy ugotowani. Na domiar złęgo jeszcze ta kontuzja Fletcha...

Odnośnik do komentarza
MANCHESTER, England, April 18 (Reuters) - Manchester United defenders Rio Ferdinand and Wes Brown and midfielder Michael Carrick have agreed new contracts at Old Trafford, manager Alex Ferguson said on Friday.

Ferguson told reporters at his weekly news conference that although it looked possible that Brown might have left the club, he was now staying.

"There's no other club for Wes Brown," Ferguson said.

"He's a Manchester United player. We were always quietly confident he would sign."

He also confirmed fellow England players Ferdinand and Carrick had also agreed to sign new deals. "It's good that the squad is staying together," Ferguson added.

Nieschodzący poniżej europejskiego (a może i światowego) poziomu Ferdinand oraz rosnący z każdym tygodniem w piłkarską siłę Carrick, również przedłużyli kontrakty - jest się z czego cieszyć...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...