Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kolejny, trudny mecz. Tym razem na Old Trafford z Aston Villla.

 

Kadry na mecz:

Man Utd:

Van der Sar, Brown, Ferdinand, Vidic, Evra, 0'Shea, Ronaldo, Scholes, Nani, Anderson, Hargreaves, Carrick, Giggs, Park, Rooney, Tevez, Kuszczak, Foster.

 

Aston Villa:

Carson, Taylor, Mellberg, Gardner, Laursen, Knight, Bouma, Agbonlahor, Osbourne, Petrov, Reo-Coker, Barry, Berger, Maloney, Young, Carew, Harewood, Salifou.

Odnośnik do komentarza

Tego co dzisiaj zaprezentował ManUtd nie da się opisać słowami: miazga, rzeźnia, masakra, rozjechanie walcem. Te określenia to za mało. Chyba nie na darmo Fergie stwierdził że ma w tej chwili najlepszą drużynę w całej swojej menadżerskiej historii na Old Trafford. Genialne zagrania, kapitalne bramki, znakomite choć jednostronne widowisko. Martin O'Neill stwierdził z rozbrajającą szczerością że jego zespół nie miał dzisiaj najmniejszych szans i w zasadzie miał rację. Każdy po prostu MUSI obejrzeć skrót tego meczu - to był futbol nie z tej ziemii.

 

W bramce tym razem bronił Kuszczak i trzeba przyznać że w drugiej połowie popisał się kapitalną, światowej klasy interwencją. Po czerwonej kartce w meczu z Pompeys niektórzy obawiali się czy powróci do bramki. Na szczęście powrót miał znakomity. Wygląda też na to że obsada prawej obrony nie jest już problemem - Wes Brown jest w życiowej formie i Sir Alex powinien nadal na niego stawiać, zwłaszcza że chyba Gary Neville już chyba się nie podniesie po kontuzjach w tym sezonie. Jeśli Diabły utrzymają obecną dyspozycję, to majster wydawać się będzie tylko kwestią czasu. A kto wie, może i nawet LM, choć rozgrywki europejskie to zupełnie inna bajka.

Odnośnik do komentarza

A jak na początku seoznu mówiłem, że jest kwestią czasu, kiedy będziemy niszczyć rywali, to niewielu mnie popierało :P Ostatnio jesteśmy w morderczej formie i nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek mógł nas powstrzymać. Obrona gra wspaniale, nawet krytykowany przez wielu tutaj Brown jest niezwykle solidny. Na drugą linię nie ma co narzekać, bo Carrick jest chyba naszym nalepszym CM'em, a Scholesy powoli wraca do wielkiej formy. Wprawdzie szkoda, że ze składu na 2 tygodnie wypadł Nani, ale nasze ofensywne trio w następnych spotakaniach będą zapewne stanowić Rooney,Ronaldo oraz Tevez, którzy wczoraj grali kapitalnie.

 

Mam tylko nadzieję, że urazy jakich wczoraj doznali nasi grajkowie nie okażą się groźne i wszyscy zagrają w Rzymie. Mam bardzo dobre przeczucia co do tego spotkania - musmiy tylko zagrać w pełnym zestawieniu.

Odnośnik do komentarza
A jak na początku seoznu mówiłem, że jest kwestią czasu, kiedy będziemy niszczyć rywali, to niewielu mnie popierało :P Ostatnio jesteśmy w morderczej formie i nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek mógł nas powstrzymać. Obrona gra wspaniale, nawet krytykowany przez wielu tutaj Brown jest niezwykle solidny. Na drugą linię nie ma co narzekać, bo Carrick jest chyba naszym nalepszym CM'em, a Scholesy powoli wraca do wielkiej formy. Wprawdzie szkoda, że ze składu na 2 tygodnie wypadł Nani, ale nasze ofensywne trio w następnych spotakaniach będą zapewne stanowić Rooney,Ronaldo oraz Tevez, którzy wczoraj grali kapitalnie.

 

Mam tylko nadzieję, że urazy jakich wczoraj doznali nasi grajkowie nie okażą się groźne i wszyscy zagrają w Rzymie. Mam bardzo dobre przeczucia co do tego spotkania - musmiy tylko zagrać w pełnym zestawieniu.

 

Zobaczymy z jaka sila ta niszczaca fala uderzy w Rome....

Odnośnik do komentarza
A jak na początku seoznu mówiłem, że jest kwestią czasu, kiedy będziemy niszczyć rywali, to niewielu mnie popierało :P Ostatnio jesteśmy w morderczej formie i nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek mógł nas powstrzymać. Obrona gra wspaniale, nawet krytykowany przez wielu tutaj Brown jest niezwykle solidny. Na drugą linię nie ma co narzekać, bo Carrick jest chyba naszym nalepszym CM'em, a Scholesy powoli wraca do wielkiej formy. Wprawdzie szkoda, że ze składu na 2 tygodnie wypadł Nani, ale nasze ofensywne trio w następnych spotakaniach będą zapewne stanowić Rooney,Ronaldo oraz Tevez, którzy wczoraj grali kapitalnie.

 

Mam tylko nadzieję, że urazy jakich wczoraj doznali nasi grajkowie nie okażą się groźne i wszyscy zagrają w Rzymie. Mam bardzo dobre przeczucia co do tego spotkania - musmiy tylko zagrać w pełnym zestawieniu.

 

Zobaczymy z jaka sila ta niszczaca fala uderzy w Rome....

I jak wrażenia ? : >

Odnośnik do komentarza

Wrażenia? Wynik zasłużony, choć mecz potoczyłby się pewnie inaczej gdyby Roma wykorzystała choć jedną swoją sytuację do wyrównania, albo do objęcia prowadzenia. Wyszło doświadczenie Anglików jako zespołu i nie stracili bramki mimo iż Roma miała ku temu okazje. Rewanż wydaje się formalnością. Roma to nie Milan sprzed roku. Old Trafford to nie San Siro :)

Odnośnik do komentarza
Roma to nie Milan sprzed roku.

A United obecnie to nie drużyna z plagą kontuzji i przemęczona ligowymi bojami.

 

Mecz potoczyłby się pewnie inaczej gdyby z boiska nie zszedł Vida...

Na całe szczęście zagrał Rio, a przy nim nawet John O'Shea wyglądał przez większą część spotkania jak "world beater".

 

Swoje dopiero zaczęliśmy grać po wejściu Hargreavesa i przesunięciu Roo do środka. Szkoda, że nie pokusiliśmy się o trzecią bramkę bo okazji ku temu było całkiem sporo.

 

Mam nadzieję, że uraz Vidy nie wykluczy go z gry na długie tygodnie/miesiące.

Odnośnik do komentarza

Jestesmy obecnie tak rozpedzeni jestesmy w takiej formie, ze bede zawiedziony jezeli nie wygramy Premier League oraz Ligi Mistrzow. Dolek formy mamy juz za soba (Portsmouth, Bolton, Derby), wiec teraz powinnismy grac juz tylko lepiej. Oby tylko utrzymac taka forme do polowy maja.

Odnośnik do komentarza
Jestesmy obecnie tak rozpedzeni jestesmy w takiej formie, ze bede zawiedziony jezeli nie wygramy Premier League oraz Ligi Mistrzow. Dolek formy mamy juz za soba (Portsmouth, Bolton, Derby), wiec teraz powinnismy grac juz tylko lepiej. Oby tylko utrzymac taka forme do polowy maja.

Z Portsmouth to akurat zagraliśmy bardzo dobry mecz. Dołek formy mieliśmy raczej na początku seoznu, kiedy zremisowaliśmy z Reading, polegliśmy z City a później szczęśliwie wygraliśmy z Sunderlandem oraz Spursami.

Odnośnik do komentarza
Jestesmy obecnie tak rozpedzeni jestesmy w takiej formie, ze bede zawiedziony jezeli nie wygramy Premier League oraz Ligi Mistrzow. Dolek formy mamy juz za soba (Portsmouth, Bolton, Derby), wiec teraz powinnismy grac juz tylko lepiej. Oby tylko utrzymac taka forme do polowy maja.

Z Portsmouth to akurat zagraliśmy bardzo dobry mecz. Dołek formy mieliśmy raczej na początku seoznu, kiedy zremisowaliśmy z Reading, polegliśmy z City a później szczęśliwie wygraliśmy z Sunderlandem oraz Spursami.

Razaca nieskutecznosc w kilku meczach z rzedu, jest dla mnie rowniez zdecydowanym dolkiem formy calego zespolu.

Odnośnik do komentarza
A jak na początku seoznu mówiłem, że jest kwestią czasu, kiedy będziemy niszczyć rywali, to niewielu mnie popierało :P Ostatnio jesteśmy w morderczej formie i nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek mógł nas powstrzymać. Obrona gra wspaniale, nawet krytykowany przez wielu tutaj Brown jest niezwykle solidny. Na drugą linię nie ma co narzekać, bo Carrick jest chyba naszym nalepszym CM'em, a Scholesy powoli wraca do wielkiej formy. Wprawdzie szkoda, że ze składu na 2 tygodnie wypadł Nani, ale nasze ofensywne trio w następnych spotakaniach będą zapewne stanowić Rooney,Ronaldo oraz Tevez, którzy wczoraj grali kapitalnie.

 

Mam tylko nadzieję, że urazy jakich wczoraj doznali nasi grajkowie nie okażą się groźne i wszyscy zagrają w Rzymie. Mam bardzo dobre przeczucia co do tego spotkania - musmiy tylko zagrać w pełnym zestawieniu.

 

Zobaczymy z jaka sila ta niszczaca fala uderzy w Rome....

I jak wrażenia ? : >

 

wynudziłem sie setnie aczkolwiek momentami (powtarzam: momentami) MU gralo jak kiedys pod wodza Cantony

Odnośnik do komentarza

Mówisz o meczach z Monaco, czy z Borrusią Dortmund?

 

Obecnie gramy dużo lepiej w Europie. Bardziej zachowawczo, ale pomimo wszystko jest to najlepsza drużyna jaką ja kiedykolwiek widziałem. A kibicuje Diabłom ok 15 lat.

 

Oczywiście, wolę po stokroć United w Premier League, gdzie od początku meczu staramy się stłamsić rywala, ale taka strategia raczej nie popłąca w rozgrywkach pucharowych.

Odnośnik do komentarza
Mówisz o meczach z Monaco, czy z Borrusią Dortmund?

 

Obecnie gramy dużo lepiej. W Europie bardziej zachowawczo, ale pomimo wszystko jest to najlepsza drużyna jaką ja kiedykolwiek widziałem. A kibicuje Diabłom ok 15 lat.

zgadam sie z qwasem ze mecz byl najzwyczajniej nudny - cieszy zwyciestwom, cieszy boiskowe cwaniactwo oraz umiejetnosc wykorzystania bledow rywala i wypunktowanie go - ale stwierdzenie, ze to najlepszy od pietnastu lat sklad United prawdziwe moze byc jesli patrzy sie na lige angielska.

 

ale juz na pewno to co widzielismy we wtorek nie potwierdza Twojej teorii, ze to sklad grajacy genialna pilke na arenie europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Mówisz o meczach z Monaco, czy z Borrusią Dortmund?

 

Obecnie gramy dużo lepiej. W Europie bardziej zachowawczo, ale pomimo wszystko jest to najlepsza drużyna jaką ja kiedykolwiek widziałem. A kibicuje Diabłom ok 15 lat.

zgadam sie z qwasem ze mecz byl najzwyczajniej nudny - cieszy zwyciestwom, cieszy boiskowe cwaniactwo oraz umiejetnosc wykorzystania bledow rywala i wypunktowanie go - ale stwierdzenie, ze to najlepszy od pietnastu lat sklad United prawdziwe moze byc jesli patrzy sie na lige angielska.

 

ale juz na pewno to co widzielismy we wtorek nie potwierdza Twojej teorii, ze to sklad grajacy genialna pilke na arenie europejskiej.

A gdzie je tak napisałem? Napisałem jedynie, że gramy lepiej w Europie niż za czasów Cantony.

 

W Europie nie można grać pięknie. Ostatnie lata pokazały, że nie tędy droga do sukcesu i Ferguson wydaje się być podobnego zdania. I robimy to niezwykle konsekwentnie - na wyjazdach nie ma się co spodziewać fajerwerków(ja się nie spodziewałem pięknej gry tylko dobrego wyniku i tak też się stało), ale wyraźny postęp w porównaniu do ostatnich lat mimo wszystko widać.

 

Ja się nigdy nie nudzę na meczach United, ale wydaje mi się, że mecz nawet dla postronnego widza nie powinien być nudny. W drugiej połowie sytuacji było wszak całkiem sporo.

 

A najgorsze jest i tak to, że Vida może już w tym sezonie nie zagrać :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...