Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

czerwona kartka po tym jak Kuszczak oberwal kolanem w glowe od Baros(z)a i nawet go nie dotknal rotfl.gif

 

Powiedz mi, czy Kuszczak to jakaś inkarnacja Houdiniego czy jak ? Jak mógł uderzyć go głową w kolano i nie dotknąć za jednym zamachem?

Odnośnik do komentarza
czerwona kartka po tym jak Kuszczak oberwal kolanem w glowe od Baros(z)a i nawet go nie dotknal rotfl.gif

 

Powiedz mi, czy Kuszczak to jakaś inkarnacja Houdiniego czy jak ? Jak mógł uderzyć go głową w kolano i nie dotknąć za jednym zamachem?

jako, ze skrotu myslowego nie zalapales to wytlumacze inaczej - Baros przeskakuje nad Kuszczakiem, po drodze zdziela go w glowe kolanem, po czym pieknym szczupakiem wali sie na ziemie choc bez problemu moglby pobiec dalej.

Odnośnik do komentarza

Widziałem riplej tej sytuacji Baros vs. Kuszczak i muszę przyznać, że Polak nawet Milana nie dotknął rękoma. Henkel dobrze prawi, Baros się przewrócił bo, raz - widział, że nadbiega w jego stronę obrońca MU, a dwa - uderzył kolanem w głowę Tomka...

Odnośnik do komentarza

Dajcie spokój, przecież ten faul jest oczywisty. Jasne, że niechcący, jasne że głową, ale zablokował Barosowi drogę i widać jak Czechowi nienaturalnie prawa noga się po zderzeniu podnosi. Czerwona kartka bezsensowna, bo w polu karnym było kilka innych czerwonych koszulek, ale karny imho bezdyskusyjny.

Odnośnik do komentarza
Dajcie spokój, przecież ten faul jest oczywisty

Widziałeś sytuację? :|

 

ale zablokował Barosowi drogę i widać jak Czechowi nienaturalnie prawa noga się po zderzeniu podnosi.

Jak byś kogoś kopnął kolanem w głowę zaręczam, że i Tobie noga by się podniosła.

 

Czerwona kartka bezsensowna, bo w polu karnym było kilka innych czerwonych koszulek,

I tylko w tej kwestii się z Tobą zgodzę..

Odnośnik do komentarza
Dajcie spokój, przecież ten faul jest oczywisty. Jasne, że niechcący, jasne że głową, ale zablokował Barosowi drogę i widać jak Czechowi nienaturalnie prawa noga się po zderzeniu podnosi. Czerwona kartka bezsensowna, bo w polu karnym było kilka innych czerwonych koszulek, ale karny imho bezdyskusyjny.

to jeszcze zwroc uwage na lewa noge i to jak pieknie sie z niej "wybija" do nurkowania - choc prawa tak przywalil Kuszczakowi, ze spokojnie utorowal sobie droge i moglby postawic kolejny krok :)

 

wiadomo, ze w wiekszosci przypadkow cos takiego bylo by gwizdniete jako faul i nie chodzi o to ze mam do arbitra jakis wielki zal, ale zwyczajnie co raz mniej mi sie podoba, ze nie sa gwizdane rzeczywiste faule, a piekne aktorskie pady w polu karnym - patrz chocby mecz Realu i Raul. slowem faul bez "przyaktorzenia" umyka zwykle uwadze sedziego.

 

i niech mi teraz ktos powie, ze Ronaldo zle robi padajac jak sciety po lekkim faulu :P wczoraj tego nie zrobil i co? i guzik ;]

Odnośnik do komentarza
Foster wypożyczony? Coś Ci się chyba paszczaku pomyliło. Ben dopiero co wrócił po kontuzji, ale jest naszym zawodnikiem i pewnie niebawem zadebiutuje w pierwszym zespole.

Serio? Bo gdzies sie napatoczylem na informacje o wypozyczeniu go znow do TC. Jezeli bylem w bledzie, to bardzo dobrze, bo troche sie denerwowalem, ze nagle majac trzech wysokiej klasy goalkeeperow zostaniemy bez zandgo.

Odnośnik do komentarza
Foster wypożyczony? Coś Ci się chyba paszczaku pomyliło. Ben dopiero co wrócił po kontuzji, ale jest naszym zawodnikiem i pewnie niebawem zadebiutuje w pierwszym zespole.

Serio? Bo gdzies sie napatoczylem na informacje o wypozyczeniu go znow do TC. Jezeli bylem w bledzie, to bardzo dobrze, bo troche sie denerwowalem, ze nagle majac trzech wysokiej klasy goalkeeperow zostaniemy bez zandgo.

 

SAF wypowiedział się, że najlepsze dla Bena będzie wypożyczenie do końca sezonu do jakiegoś słabszego klubu ale w tej sytuacji raczej do tego nie dojdzie i pewno Ben dostanie szansę gry.

Odnośnik do komentarza
Mówiłem to już dawno i powtórzę jeszcze raz - Ben Foster na pierwszego bramkarza United!

Gdyby jeszcze pewniej wybijał piłkę, gdy ta trafia do niego po podaniu od obrońców. W pierwszej połowie skiksował niemiłosiernie i piłka wylądowała na 20 metrze od bramki United, a w drugiej tak się zbierał do wybicia, że trafił w Millera. To tak słowo ode mnie, by te wszystkie plusy nie przysłoniły Wam minusów... ;]

 

A sam mecz to stałe ocieranie się o porażkę - słaba skuteczność w połączeniu z kiepską grą w defensywie mogło, zamiast fotela lidera, dać sensacyjne 3 punkty "Baranom".

Odnośnik do komentarza

To prawda, Foster bronił rewelacyjnie. Ciekawie zaczyna teraz wyglądać sytuacja z bramkarzami na OT. Myślałem, że Foster leczy jeszcze ciężką kontuzję więzadeł, ale widzę że jest już zdolny do gry. Co do czerwa dla Kuszczaka - widziałem skrót tego meczu chyba ze trzy razy. Na BBC komentatorzy raczej zgodnie podkreślali że faul był ewidentny, ja zresztą uważam podobnie. Ale nikt nie wini Kuszczaka. Wszyscy zrzucają winę na obrońców - dwóch poszło za skrzydłowym i zostawili Barosa na czystej pozycji, Kuszczak wpadł w niego, Baros lekko szturchnął go w głowę, ale ścinka była. Ciekawe kogo wystawi SAF w następnym meczu?

Odnośnik do komentarza
Ciekawe kogo wystawi SAF w następnym meczu?

 

Kuszczak miał zawieszenie na jeden mecz? Jak tak to w przypadku nie wyleczenia się Van der Sara zagra. Foster ponoć podkreśla, że jeszcze nie jest gotów na rywalizację z Tomkiem i Edwinem, i będzie się domagać wypożyczenia.

Odnośnik do komentarza
[...]Foster ponoć podkreśla, że jeszcze nie jest gotów na rywalizację z Tomkiem i Edwinem, i będzie się domagać wypożyczenia.

To dziwne, bo jest tylko rok młodszy od Kuszczaka. A pamiętajmy że Kuszczak bronił w WBA w pierwszym składzie będąc w jeszcze młodszym wieku niż jest teraz Foster.

Odnośnik do komentarza
To coś mało ambitny chłopak. Wiadomo, że chce nabrać doświadczenie, ale taki Messi też od razu nie był gwiazdą.

Malo ambitny? Ja bym raczej powiedzial, ze ostrozny. Zakladajac, ze zostanie na Old Trafford, do konca sazony bedzie mogl liczyc gora na pozycje rezerowoego, a to raczej nie pomoze w szybkim powrocie do 100% sprawnosci. Na wypozyczeniu do TC bez watpienia skorzysta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...