Skocz do zawartości
Do końca roku można głosować na użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT WYBORCZY
Tenorio

Manchester United

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Reaper napisał:

Kolejne takie zacznę raportować do pozostałych członków MT

Ale się przestraszyłem. Cholera, chyba dziś nie zasnę.

• Nie lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ej no, ale Fellek to wiadomo o kogo chodzi. Jakbym w temacie Barcelony napisał o Mesjaszu też by każdy wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Hawkeye napisał:

ej no, ale Fellek to wiadomo o kogo chodzi. Jakbym w temacie Barcelony napisał o Mesjaszu też by każdy wiedział.

Pewnie ktoś z Izraela... był kiedyś taki młody zdolny, Assulin czy jakoś tak, ale on chyba w City wylądował. 

• Nie lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Hawkeye napisał:

Ja nie wiedziałem :)

• Smutny 1
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie jakaś kaczka dziennikarska (Marca), ale Kovacic odmówił ewentualnego przejścia do United ze względu na....styl jaki prezentuje drużyna pod wodzą Mourinho. Coś Jose ma ostatnio pod górkę. Klub w sumie jakoś potężnie się nie wzmocnił w tym oknie, Mou przez swoje różne komentarze przez niektóre media zaczął być postrzegany jako straszna maruda, pojawiają się głosy, że może potrzeba nowego szefa na Old Trafford, a teraz jeszcze piłkarz rzekomo odmawia gry, bo styl słaby :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm, my to chyba już nie szukamy ŚP więc raczej ściema :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jesli Pogba odejdzie? Wtedy moze byc jednak troche dziura. Nawet mimo faktu, ze PP nie mial ostatnio pewnego miejsca w skladzie (zreszta tez ze wzgledu na roznice zdan z trenerem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma powodów do odejścia i nie miał żadnej różnicy zdań. Dodatkowo jak był zdrowy to zawsze grał, poza jednym meczem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie Jose jest dead man walking. Bardzo się zdziwię jeśli dotrwa do końca sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 2.08.2018 o 12:35, ajerkoniak napisał:

Nie ma powodów do odejścia i nie miał żadnej różnicy zdań. Dodatkowo jak był zdrowy to zawsze grał, poza jednym meczem.

czyzby?

I jest tego coraz wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odejść może chcieć ale coś mi się nie wydaje żeby go United puściło gdy praktycznie nie ma możliwości kupić kogoś na jego miejsce.

W ogóle w tym roku Anglicy z tym okienkiem to wymyślili cudnie. Strzał w obie stopy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Fenomen napisał:

czyzby?

I jest tego coraz wiecej.

No brawo, odkryłeś jak działają media, ale widzisz że nawet BBC podaje, że źródło to the Sun?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech mi to ktoś, kurwa, wyjaśni.

Wiadomo, że brakuje nam klasowego ŚO, całe lato są plotki o Maguire, Boatengu, Godinie, Minie, Alderweireldzie i bóg wie kim jeszcze. Nikogo nie kupiliśmy. Każdy wie, że na bokach obrony gramy emerytami przerzuconymi ze skrzydeł i o ile Valencia to kozak, to Young jest do bólu przeciętny. Ściągamy Dalota (okej, nie ma dramatu), znowu całe lato czytamy o Rose, Sessegnon czy Alabie i nie ściągamy nikogo. Mou chce łącznika między obroną i defensywą i dostaje Freda, spoko, to akurat dobry transfer, może ułatwi Pogbie życie i przejście na trójkę w pomocy.

Ale do chuja pana, jeżeli De Gea ma nas sam ratować przed Mahrezem, Hazardem, Aguero, Sterlingiem, Salahem, Mane, Firmino czy Aubameyangiem, Kanem i Eriksenem to ja dziękuje, bo to oznacza zawał co drugi mecz.

Ed, wypierdalaj, bo zaraz zgodzę się z Siwym, że drugie miejsce w poprzednim sezonie to sukces, a wejście do Top 4 w tym to będzie cud po wzmocnieniach rywali. Kurwa, ja pierdole.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jeżeli Manchester United nie jest w stanie wyjąć Harry'ego Maguire'a z Leicester to imo jest to oznaka upadku tego klubu.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam kurwa zielonego pojęcia jak można wyciągnąć Sancheza, Bailly'ego, Pogbe czy wygrać licytacje o Lukaku, a spierdolić zakup jednego z miliarda dostępnych obrońców :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to jakaś wewnętrzna rozgrywka w klubie? Przez lata kupowali to co Mou chciał, a teraz ci sami zawodnicy maja gnić na ławce, bo jednak by chciał innych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście x mediów mówiło o konflikcie Mou vs Ed, ale w każdym klubie Mou wadził się z którymś z dyrektorów, więc mogła to być kaczka. Acz ciężko inaczej wyjaśnić tegoroczne okienko. No kurwa, przecież wyjdziemy z Youngiem, Smallingiem i Jonesem pewnie na Leicester, ja pierdoleeee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słynny 3 sezon Mourinho zapowiada się zgodnie ze schematem :D

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja poproszę Marcelino jak już poleci Mou. On dobrze się bawiąc w Valencii najwidoczniej potrafi się odnaleźć w burdelu :v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez sensu totalnie to okno :(

Szkoda, bo United już szło w dobrą stronę, Mou nas podniósł z kolan, ale nie sądzę, żeby był w stanie przywrócić klub na szczyt. Już od jakiegoś czasu mam wrażenie, że czas Jose się skończył i pora szukać kogoś innego, kto wzniesie klub na kolejny poziom..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi