Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, kuab napisał:

Przeciez ten kolo nie jest pewnie nawet przewidziany do pierwszego zespolu jak na razie, wiec o jakich eksperymentach mowisz? :roll: I, tak jak juz kilka osob napisalo, nie dyskutujemy o tym, czy taka kasa jest sensowna czy nie i czy transfery byly udane, tylko ze byla/jest norma tyle placic.

 

No właśnie. Nie jest przewidziany więc chyba lepiej zainwestować te 20 mln w realne wzmocnienie pierwszego zespołu. No przecież na samym początku pytałem o normę i dostałem dwa nazwiska na przestrzeni ostatnich 10 lat. Trochę mało jak na normę.

11 minut temu, lad napisał:

I tak nic nie przebije tego, że Manchester United jest zainteresowany Marko Arnautoviciem, a West Ham chce 50 milionów funtów.

 

:hura::hura::hura:

 

Jak dziś to przeczytałem, to się zacząłem zastanawiać czy w UK nie ma dziś jakiegoś prima aprilis.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Lol, REALNE wzmocnienia United zaczynają się raczej z metką 50 baniek +

 

LOL, wiem :P Chodzi, że jest 20 mln więcej do wydania, a nie 20 jako cała kwota.

40 minut temu, lad napisał:

@FYM chyba jesteś trochę oderwany od angielskich realiów. Dzisiejsze 20 milionów funtów to dawne 5. Jak dla mnie ta kwota to żaden szok od momentu gdy Ross McCormack kosztował 15M.

 

Nie jestem oderwany i wiem, że czas i pieniądz zapierdalają do przodu. Ale nawet uwzględniając to, uważam, że wydawanie 20 mln funtów na 19-letniego obrońcę, którego jedynym doświadczeniem jest 400 minut w lidze portugalskiej jest grubą przesadą.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ajerkoniak napisał:

No tak, bo United musi te 20 baniek zaoszczędzić. FYM, no proszę Cię, dla takiego klubu 20 baniek w te czy wewte to jeden chuj ;)

 

Skoro jeden chuj, to czemu nie zrobią porządnych zakupów? No niby jest jeden na horyzoncie (Bale), ale to jest jeden. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

Everton rok temu wydał np. 25 milionów na kapitana holenderskiego klubu, który miał rozegrane milion minut w tym klubie. wolałbym gdyby za te pieniądze kupili 19-letniego Portugalczyka z rezerw Vitorii Guimaraes xd

 

To teraz pomyśl jak łatwiej byłoby te pieniądze (czy chociaż ich część) odzyskać? Sprzedając tego Holendra czy tego Portugalczyka? ;)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Serio, to z dupy rozmowa bo to są debilne spekulacje :) najpierw sugerujesz, że budżet może być ograniczony i te 20 baniek go uszczupli. A nie wiadomo. Potem co? Wystarczy z dupy do 50 dołożyć i magicznie ktoś przyjdzie? To też nie FM przecież.

 

Gdzie ja Ci sugeruję o ograniczonym budżecie? Napisałem, że można tę kasę inaczej spożytkować. Tyle. Nigdzie nie piszę o żadnej magii. Wiem, że to nie FM. Gdyby to był FM nie byłoby się o co martwić :P

2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

No portugalczyka jak nic.

 

No kurwa nie bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Manchester United is delighted to announce it has reached agreement with Shakhtar Donetsk for the transfer of Frederico Rodrigues de Paula Santos.

 

No cóż. Zobaczymy czy będzie z tego pożytek. Ma kosztować 52 mln funtów.

 

P.S.

Ponoć jeszcze w tym tygodniu Dalot ma przejść testy medyczne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...