Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyśmy zdobyli puchar dzisiaj to powiedziałbym że sezon dobry, bez tego średni.

W lidze zdobyliśmy max co się dało, gdyby nie ten odpał City to pewnie bylibyśmy w walce o mistrzostwo do końca.
Tylko De Gea wie jakim cudem jesteśmy drugą najlepsza def w lidze, tylko 1 bramka za City.
Ten kaganiec z przodu moim zdaniem wynika po części ze świadomości Mou, że po prostu mamy tragiczną obronę. Druga kwestią jest indywidualna forma i zaangażowanie poszczególnych piłkarzy (Pogba, Martial, Mata, Sanchez, Herrera).

LM nie wymaga komentarza, bardzo kosztowna i kompromitujaca wpadka i tutaj nie ma miejsca na żadne usprawiedliwienie.

Trzeba skład przewietrzyć w lecie, koniecznie wzmocnić środek defensywy i mocno rozglądać się za bokami bo Valencia i Young już długo nie pograją.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze ad co do stylu. Chyba za bardzo niektórzy idealizują erę SAF. Przecież w tych czasach było wiele okresów w których męczyliśmy bułę strasznie czasami udawało się przypudrować Fergie time ale nie zawsze.

I w tych momentach też były głosy, Fergie się skoczył, że dinozaur trenerski itp a on odpowiedział w najlepszy sposób budując kolejną mistrzowską drużynę. I mam nadzieję, że Mou też tak się uda ;-)

Odnośnik do komentarza

Na moje w ogóle obrona jest do zaorania. Lindelof i Bailly to za wcześnie na pierwszy skład, choć Bailly kto wie...Jones i Smalling to dobre mecze mają przypadkiem. Young to parodysta z przebłyskami, Shaw się nie potrafi ogarnąć, Darmiana nie wiem kiedy ostatnio widziałem, Blinda podobnie, a Valencia sam w końcu fizycznie musi paść niestety. Niech ten Sandro czy ktokolwiek w końcu przyjdzie, a i ŚO z topu na już musi być.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W styczniu tego roku Craig Norwood, dziennikarz i m.in. fotograf klubu, zaczął followować Alexisa Sancheza sześć godzin przed pierwszym oficjalnym newsem, że ten przechodzi do United.

Teraz Craig Norwood zaczął follować Freda, który według różnych źródeł (w tym Fabrizio Romano, jeżeli chodzi o United to raczej pewniak) jest już klepnięty i zostały formalności. Nie wiem czy się cieszę bo go nigdy nie widziałem, ale sądząc po kompilacjach to najlepszy piłkarz świata i 50mln € to prawdziwa okazja.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

W ciągu ostatnich dwóch sezonów w Doniecku zagrał 66 meczów, strzelił 8 goli, zaliczył 11 asyst. W reprezie przez ten czas zagrał... raz. Patrząc na te liczby szału nie ma. Za 50 mln znaleźliby się lepsi.

 

P.S.

Liczby pewnie byłyby lepsze gdyby nie... zawieszenie za doping.

Odnośnik do komentarza

To jednak środkowy pomocnik (i to bardziej dpś według whoscored), dalej ma lepsze statystyki niż Iniesta w ostatnie trzy lata. Jestem ok z tym, by był tylko trochę lepszy niż Iniesta. Pozycyjnie ładnie pasuje do Pogba-Matić + Herrera albo on w zależności od formy, brakowało nam jeszcze jednego pomocnika innego niż Brokuł, który mam nadzieję w końcu wypierdoli.

Kogo byś wziął do pomocy za 50mln? Milinkovic-Savic był fajnym planem, ale Lazio śpiewa bynajmniej 100 melonów, za tyle to niech się w dupę pocałują.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, FYM napisał:

W ciągu ostatnich dwóch sezonów w Doniecku zagrał 66 meczów, strzelił 8 goli, zaliczył 11 asyst. W reprezie przez ten czas zagrał... raz. Patrząc na te liczby szału nie ma. Za 50 mln znaleźliby się lepsi.

 

P.S.

Liczby pewnie byłyby lepsze gdyby nie... zawieszenie za doping.

 

No, ale to są z dupy argumenty bo PŚ nie musi mieć bramek i asyst by być świetny, a do kadry Brazylii to niejeden się łapie. Za doping zawieszony był też Rio ;)

Wilshere? To chyba do towarzystwa Jonesa i Smallinga u fizjoterapeuty. Na liście przehajpowanych zawodników jest w topie.

Odnośnik do komentarza

Tych co wymieniłeś też nie znam, nie widziałem ich kompilacji i uważam, że są znacznie gorszym wyborem. Potrzebujemy kogoś pewniakiem do pomocy, a polowanie na Wilszera mogłoby się przeciągnąć i cholera wie jak się skończy. Plus historia kontuzji anglika + to bardziej rozgrywający pomocnik z inklinacją ofensywną, a my potrzebujemy trzeciego dla Pogby i Matica. Pewnie by się sprawdził, ale profilem piłkarza raczej lepiej pasuje Fred.

Odnośnik do komentarza

Ta historia z dopingiem to z tego co czytałem też nie to, że dopował performens, tylko miał we krwi nielegalną substancję, której można użyć do maskowania niektórych dopingów (ofc Fred mówił, że wysoki sądzie ja z narkotykami mam tyle współnego co z samochodami tanimi czyli nic, ale każdy piłkarz tak twierdzi).

Zresztą Fred to ojciec rodziny i podobno spokojny i zrównoważony człowiek, więc w zasadzie to mam wyjebane, że coś kiedyś u niego znaleźli. Więcej raczej nie znajdą bo ma za dużo do stracenia, urwis to też nie jest, swoją karę odsiedział na trybunach i ju.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hawkeye napisał:

Zresztą Fred to ojciec rodziny i podobno spokojny i zrównoważony człowiek, więc w zasadzie to mam wyjebane, że coś kiedyś u niego znaleźli. Więcej raczej nie znajdą bo ma za dużo do stracenia, urwis to też nie jest, swoją karę odsiedział na trybunach i ju.

 

Dawno takich heheszek nie czytałem :D A Ronaldinho nie bierze ślubu z dwoma dupeczkami :D A taki zawsze uśmiechnięty był. Kłaniał się staruszkom w Katalonii ;) 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hawkeye napisał:

uważam, że są znacznie gorszym wyborem

 

Bo nie znalazłeś ich na YT? ;) Są młodsi, radzą sobie w Serie A (która chyba jest bardziej wymagającą ligą niż ukraińska) , mają już za sobą debiut w kadrze.

 

Wilshere'a wspomniałem, bo jest do wzięcia za free. Mniejsze ryzyko.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Hawkeye napisał:

Kogo byś wziął do pomocy za 50mln? Milinkovic-Savic był fajnym planem, ale Lazio śpiewa bynajmniej 100 melonów, za tyle to niech się w dupę pocałują.

Milinkovic-Savic za te pieniądze to promocja, skoro Pogba kosztował 140 milionów.

Przecież ten gracz ma WSZYSTKO, by być lepszą wersją Yayi Toure z jego najlepszych czasów.

 

8 godzin temu, FYM napisał:

Pellegrini z Romy, Cristante z Benfiki.

Pellegrini to nienajlepszy typ, on po kontuzjach nie potrafi się pozbierać i raczej trafi za niezłe pieniądze do Juventusu, a nie jeszcze do większego klubu, choć ma potencjał.

O Cristante słyszałem, że Atalanta ma na niego wybulić klauzulę - 4 miliony euro :keke: - tylko po to, by w lecie go sprzedać za grube miliony do Juventusu/Romy/Napoli. GDYBY nie był Włochem (a ci mają problemy poza krajem), to powiedziałbym, że za te wspominane 50 mln euro do United to super opcja, ale Darmian też był w lidze kozakiem, a go w Manchesterze skiepścili, szkoda Cristante na tamte warunki.

Odnośnik do komentarza

Bardzo lubiłem Darmiana, ale jest dośrodkowania, bokobrody i gra ofensywna wołają o pomstę do nieba. No i faktycznie nieco częściej zdarzało mu się, że musiał wracać na pełnej bo poszła laga na skrzydłowego a on w lesie. Valencia, chociaż podchodzi wyżej miał takich momentów dużo mniej, lepiej kontrolował wcześniej i szybko nadrabiał różnicę dystansu. 

Odnośnik do komentarza

Od samego rana media donoszą, że United są zainteresowani 19-letnim prawym obrońcą, Diogo Dalotem z Porto. Niektóre podają nawet kwotę - 20 mln funtów. Typ w swoim życiu rozegrał 400 minut (w lidze) w pierwszym zespole Porto. Jeśli to miałoby się potwierdzić (kwota), to już kompletnie powariowali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...