Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Tenorio

Manchester United

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą jest jeszcze jeden plus transferu Sancheza. Rezygnujemy z wydawania 40+ baniek za Perisica ;)

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanuję takie przedstawianie transferów

• Lubię! 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

stanoł mi

inna wersja

• Uwielbiam 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sa jednak rankingi, w ktorych Man Utd dominuje:

27073237_1786523924743402_89345413278815

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiedziałem, że ktoś to wrzuci :D. Niestety infografika jest nieprawdziwa :sad: nie wiem w ogóle jak ktoś może wierzyć w 500k Sancheza xD byłbym w ogromny szoku, gdyby suma wszystkich zarobków z tytułu kontraktów przekraczała 400k. kontrakt Pogby wyciekł jakiś czas temu i nie zarabia nawet 200tys na tydzień ('165k + 36k for CL - 15k base salary. Something like that. So about 185k'), Ibra też miał paycut (180k chyba teraz), pensja Sancheza to czyste spekulacje i szacunki jego pensji stawały się coraz większe z każdym dniem, gdzieś w internecie już ktoś pisał o 600k :D najpewniej tygodniówkę ma w okolicach 250k + bonusy (przydałaby się też informacja o tym jak liczyli bonusy autorzy grafiki, imo pomijali je przy niektórych graczach a przy niektórych na potrzeby tezy wliczali co się da). Oslo Kevin de Bruyne powinien być na tej liście na 2 miejscu z 280k. A może nawet na pierwszym, no bo nie wiemy ile zarabia Sanchez.

W ogóle to gdzie nie klikniesz takie listy wyglądają inaczej, nie wiem jak można się na takie rzeczy nabierać :D

roNnOPo.jpg

No i w ogóle nie wiem jak długo oglądasz piłkę nożną, ale United dominuje w wielu rankingach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w tymjest najlepiej zarabiającycym klubem na świecie, zwyczajnie byłoby ich stać nawet na tak duże kontrakty jak te z infografiki Fenomena. Ponadto Zlatan po kontuzji nie miał mieć ostro przycietego kontraktu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem skad wziales te 280k dla KDB, ale, z tego co czytalem, to ma w tej chwili nieco nizszy lub bardzo podobny kontrakt do Aguero, ktory zarabia okolo 220k. Ale ja nie o tym. Bardzo sie ciesze ze City pokazalo Sanchezowi drzwi, bo robienie kominow placowych nigdy nie jest dobrym pomyslem. Jak sie ma czuc taki de Gea, ktory bedzie zarabial prawie 2x mniej od Sancheza (350k to imo wlasciwa kwota) a jest w klubie juz wlasciwie legenda? 10 lat temu wszyscy sie smiali jak do City dla pieniedzy przychodzil Robinho, a teraz robicie dokladnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

De Gea z tego co czytałem ma dostać nowy kontrakt z tygodniówką 300k.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie będzie miał to w dupie bo sam zaraz ma rozmawiać nt. nowego kontraktu i DDG na bank dostanie jaką sobie kasę wymyśli. KDB z tego co słyszałem koło 230k, bo miał dostać 2x więcej niż miał, a ponoć było 115.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak kogoś stać to niech płaci. co za różnica czy to MC, MU czy Arsenal. Jeżeli klub stać na takie kwoty to co za problem. To prywatne firmy.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.google.pl/search?q=kevin+de+bruyne+new+contract&oq=kevin+de+bruyne+new+contract&aqs=chrome..69i57j69i60j0l4.8941j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8 stąd wziąłem zarobki KdB, nie włożyłem za dużo wysiłki w risercz bo to nie był point, tylko ciekawostka bo wiadomo przecież dlaczego Fenomen wrzuca takie rzeczy :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Są jednak rankingi w których Man Utd dominuje"

NO POWÓD JEST NIE DO ODGADNIĘCIA :lol:

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jose z nowym kontraktem.

26951748_10155470484317746_1951104544073

• Uwielbiam 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na forum mamy wielu specjalistów od piłki nożnej. Powiedzcie mi co jest nie tak z United? A może wszystko jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trener ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już dawno o tym pisałem, ale zostałem zjechany przez uż. Hawkeye. Mimo wydania fortuny, skład cały czas ma duże braki i nie jest zbilansowany. Problem jak w wielu klubach - brak sensownego planu na zarządzanie składem i brak jakiejś długofalowej wizji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do tego wczoraj część zawodników wyglądała tak jakby nie wierzyła w wygraną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, jmk napisał:

Trener ;).

Znalazlem takie info (niestety bez zrodla :/ przeklejone z innego forum) :

Cytat

"Jose Mourinho's record away at Man City, Chelsea, Liverpool and Tottenham as Man Utd manager:

8 games, 0 wins and 1 goal scored."

• Lubię! 1
  • Nie lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idealnie nie jest na pewno ale gdyby wyciąć nieosiągalne City to bylibyśmy na 1 miejscu więc tez tragedii nie ma i sezon jest całkiem niezły a wpadki zawsze będą się zdarzały.

Czasy dominacji United jak za Fergusona już raczej się nie powtórzą coraz większa kasa robi swoje liga się wyrównuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi