Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Everton striker Romelu Lukaku was arrested in Los Angeles last week following a noise complaint - and is due to appear in court on 2 October.

 

http://www.bbc.com/sport/football/40545516

 

Nie mam podstaw, by nie wierzyć BBC.

"On July 2, 2017, at approximately 8:00 PM, Beverly Hills Police Department officers arrested a 24-year-old male subject by the name of Romelu Lukaku Bolingoli.

"Bolingoli received a misdemeanor citation for Beverly Hills Municipal Code Violation 5-1-104 – Excessive Noise."

 

 

http://www.telegraph.co.uk/football/2017/07/08/romelu-lukaku-appear-us-court-noise-complaint-arrest/

 

A zatem może jednak? Chyba że LAPD też puszcza clickbaity? :>

Odnośnik do komentarza

Czyli nie został zabrany na dołek. Ale został aresztowany i puszczony z mandatem. Aresztowanie to nie zawsze izba zatrzymań.

Myślę, że prawie każdy czytając taki nagłówek bez zastanowienia to z tym utożsami, sam bym tak zrobił. Dlatego warto doprecyzować :).

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony moment na jego odejście trochę przepadł, bo ostatnie 2-3 lata to mocny zjazd, a z drugiej dzięki temu pobił rekord klubu. Mam duże wątpliwości czy coś pokaże w Evertonie, ale nie mój problem ^^ też najlepiej wspominam sezon po odejściu Ronaldo gdzie Rooney napierdalał bramkę za bramką, praktycznie sam wtedy zaorał Milan w LM, świetny dwumecz. Bardzo za to stracił w moich oczach dwukrotnie chcąc wymusić transfer i przez to ciężko mi go było uznać za legendę klubu. Co jak co, ale jednak nią jest, pomimo tego i pewnie trochę poczekamy na pobicie tego rekordu, ale Rashford sobie poradzi ;)

Odnośnik do komentarza

 

Co mogl zrobic wiecej poza zdobyciem wszystkich trofeow i zostaniem najlepszym strzelcem w historii klubu?

Bardziej dbać o siebie.

 

Ja do tej pory nie rozumiem co się stało z jego uderzeniem z dystansu. Na początku kariery miał takie, że mógł zabijać, a potem nagle puff i zniknęło. Czy to właśnie z powodu tego "dbania o siebie" czy coś innego :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

Co mogl zrobic wiecej poza zdobyciem wszystkich trofeow i zostaniem najlepszym strzelcem w historii klubu?

Bardziej dbać o siebie.

 

Ja do tej pory nie rozumiem co się stało z jego uderzeniem z dystansu. Na początku kariery miał takie, że mógł zabijać, a potem nagle puff i zniknęło. Czy to właśnie z powodu tego "dbania o siebie" czy coś innego :-k

 

 

Facet od nastolatka gra w mega wymagającej lidze. Może w pewnym momencie organizm zaczął odmawiać posłuszeństwa.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Co mogl zrobic wiecej poza zdobyciem wszystkich trofeow i zostaniem najlepszym strzelcem w historii klubu?

Bardziej dbać o siebie.

 

Ja do tej pory nie rozumiem co się stało z jego uderzeniem z dystansu. Na początku kariery miał takie, że mógł zabijać, a potem nagle puff i zniknęło. Czy to właśnie z powodu tego "dbania o siebie" czy coś innego :-k

 

 

Facet od nastolatka gra w mega wymagającej lidze. Może w pewnym momencie organizm zaczął odmawiać posłuszeństwa.

 

No, jak tylko hambuksów się nażarł, popijał browarami to organizm zaczął siadać ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...