Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Wujek Przecinak napisał:

A może Pogba zwyczajnie nie nadaje się do Premier League?

Wysoki, silny, bardzo dynamiczny jak na swoją posturę, dojrzewał piłkarsko w Anglii, obdarzony świetną techniką, z umiejętnościami godnymi podstawowego składu drużyny mistrza świata...

Tak, to musi być to, jego zła forma wynika z niedopasowania do Anglii, tam w końcu nie lubią takich piłkarzy.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gacek napisał:

Wysoki, silny, bardzo dynamiczny jak na swoją posturę, dojrzewał piłkarsko w Anglii, obdarzony świetną techniką, z umiejętnościami godnymi podstawowego składu drużyny mistrza świata...

Tak, to musi być to, jego zła forma wynika z niedopasowania do Anglii, tam w końcu nie lubią takich piłkarzy.

To w czym tkwi błąd w takim razie|? W konflikcie z Mourinho? 

Widziałeś jak on gra w MU? W ogóle nie gra nawet jak gra. 

SAF chyba nieprzypadkowo się go pozbył. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ajerkoniak napisał:

No, albo sprawić by grał jak w Juve gdzie był przekozakiem i dalej te umiejętności ma?

 

No jak dla mnie Pogba jest przeciętniakiem. Był przekozakiem w lidze w która była totalnie zdominowana :roll: To rekord świata, że Juventusowi za takie coś udało się zgarnąć tyle kasy. Następne w kolejce będzie zdziwienie, że Dybała nie jest tak samo dobry w innym klubie w innej lidze ;) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Brudinho napisał:

 

No jak dla mnie Pogba jest przeciętniakiem. Był przekozakiem w lidze w która była totalnie zdominowana 

Czy zatem Dybala nie jest kozakiem, bo gra w zdominowanej lidze? Albo Pjanić? Albo Cristiano Ronaldo?

Co to za argument? Pogba IMO grał w Juventusie rewelacyjnie, był chyba najbardziej kompletnym pomocnikiem jakiego kiedykolwiek widziałem. Być może Nainggolan w szczytowej formie jeszcze by na ten poziom wszedł, ale brakowało mu kolegów, a od roku jednak zawodzi. Pogba w formie w Juventusie potrafił wszystko. Przywołując znane piłkarskie powiedzenie w Juventusie i grał na pianinie, i je nosił.

Totalnie z kolei nie dziwi mnie fakt, że zawiódł u Mourinho, bo Pogba to specyficzny charakter i nie wykluczam, że po prostu nie było chemii między nim a Mou, co skutkowało złą formą. Jeśli chodzi jednak o CA/PA to jest to dla mnie solidne -9 w obu kategoriach, a może i wyżej. Słaba forma w United nie jest dla mnie tego wyznacznikiem - łatwo grać gówno mając umiejętności, trudno grać umiejętnie nic nie potrafiąc, stąd założenie, że Pogba te umiejętności na najwyższym poziomie posiada.

Odnośnik do komentarza

Jakby co to mi nie chodziło o brak umiejętności Pogby, a o jego destrukcyjny charakter. Pewnie jest w tym dużo winy Mourinho, ale stężenie ego w szatni United nawet bez niego sięga sufitu. Ktoś kiedyś powiedział, że 11 najlepszych zawodników niekoniecznie stworzy najlepszą drużynę i to ewidentnie widać w United, chociaż braki ta ekipa też ma niesamowite, jak na ilość pieniędzy, które wydano w ciągu kilku ostatnich lat.

Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, lad said:

Jakby co to mi nie chodziło o brak umiejętności Pogby, a o jego destrukcyjny charakter. Pewnie jest w tym dużo winy Mourinho, ale stężenie ego w szatni United nawet bez niego sięga sufitu. Ktoś kiedyś powiedział, że 11 najlepszych zawodników niekoniecznie stworzy najlepszą drużynę i to ewidentnie widać w United, chociaż braki ta ekipa też ma niesamowite, jak na ilość pieniędzy, które wydano w ciągu kilku ostatnich lat.

 

Akurat wielkie ego i ciężki charakter nie jest niczym niespotykanym wśród topowych piłkarzy. IMO największym problemem były relacje z Jose. Odpowiednio zmotywowany, "ugłaskany" i pokierowany Paul to nadal powinien być jeden z najlepszych środkowych pomocników na świecie.

 

Dlatego marzy mi się menedżer, który przede wszystkim będzie umiał poradzić sobie z szatnią pełną gwiazd, a jakby do tego jeszcze grał ofensywny futbol... :wub:

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, lad napisał:

Jakby co to mi nie chodziło o brak umiejętności Pogby, a o jego destrukcyjny charakter. Pewnie jest w tym dużo winy Mourinho, ale stężenie ego w szatni United nawet bez niego sięga sufitu. Ktoś kiedyś powiedział, że 11 najlepszych zawodników niekoniecznie stworzy najlepszą drużynę i to ewidentnie widać w United, chociaż braki ta ekipa też ma niesamowite, jak na ilość pieniędzy, które wydano w ciągu kilku ostatnich lat.

Tyle, że on tych umiejętności w MU w ogóle nie pokazuje. Ok, czasami miewa przebłyski, ale na ogół zawodzi.

Nie wiem, może to faktycznie wpływ Mourinho, ale żeby aż tak?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Scorpio napisał:

City raczej nie gra tiki-taki :-k 

 

Mhm, jednak grał w FCB. Co dowodzi tego, że na świecie może być spora ilość trenerów spełniających wyżej wspomniane wymagania, tylko teraz korzystających z systemu gry najlepiej dopasowanego do swoich piłkarzy. Przed przyjściem do ManCity nikt raczej  nie spodziewał się po Guardioli ofensywnego stylu.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Fenomen napisał:

Jedynym ktory spelnia te warunki jest chyba tylko Guardiola :P

 

Ta, Ibra i Eto'o potwierdzają. Nie gadajmy głupot, nie ma menadżera, który dogada się z każdym.

17 minut temu, Morpheus napisał:

 

Mhm, jednak grał w FCB. Co dowodzi tego, że na świecie może być spora ilość trenerów spełniających wyżej wspomniane wymagania, tylko teraz korzystających z systemu gry najlepiej dopasowanego do swoich piłkarzy. Przed przyjściem do ManCity nikt raczej  nie spodziewał się po Guardioli ofensywnego stylu.

 

Nie grał, Guardiola zawsze mówił o juego de posicion.

 

A pogrubiony fragment sprawił, że się prawie poplułem, ilości bramek strzelane przez Barcę i Bayern to wynikały z siedzenia głęboko na własnej połowie i kontr?

24 minuty temu, Wujek Przecinak napisał:

Tyle, że on tych umiejętności w MU w ogóle nie pokazuje. Ok, czasami miewa przebłyski, ale na ogół zawodzi.

Nie wiem, może to faktycznie wpływ Mourinho, ale żeby aż tak?

 

No jeżeli koleś wymiata w Juve, wymiata w kadrze na najcięższym turnieju, ale w jednym klubie z jednym menadżerem gra słabo to czego to wina xD?

2 godziny temu, Brudinho napisał:

No jak dla mnie Pogba jest przeciętniakiem

 

O kurwa, dawno nie słyszałem większej głupoty. Dobre dziś teksty lecą.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ajerkoniak napisał:

A pogrubiony fragment sprawił, że się prawie poplułem, ilości bramek strzelane przez Barcę i Bayern to wynikały z siedzenia głęboko na własnej połowie i kontr?

 

Niee, wynikał z faktu, że miał do dyspozycji jedną z lepszych 11 w historii footballu, genialną technicznie i motorycznie. Wymienianie w meczu średnio 700 podań, to ofensywny styl gry?

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Fenomen napisał:

Jedynym ktory spelnia te warunki jest chyba tylko Guardiola :P

Zidane tak zadziałał swoją marką i spokojem (Materazzi mógłby się nie zgodzić :kekeke:) w Realu. Skoro umiał nawet dogadać się z Ronaldo, to chyba nie ma dla niego gór nie do przejścia. 

 

A w tym kontekście ciekawe jest, że chcą trzymać Carricka do końca sezonu, bo Zidane powiedział, że robi sobie rok przerwy, czyli właśnie do czerwca jeśli się nie mylę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...