Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.06.2014 o 14:53, FYM napisał:

Sky Sports właśnie podało, że klepnięte :jupi:

 

W dniu 27.06.2014 o 16:31, zovalik napisał:

Za piękne to wszystko ;-)

 

W dniu 27.06.2014 o 16:31, lad napisał:

Co wy odpalacie takie jarando? Ja bym się z tym pianiem wstrzymał, bo na razie wygląda mi on na kolejnego przehajpowanego i srogo przepłaconego angielskiego grajka. W poprzednim sezonie zanotował oszałamiającą jedną asystę. Równie dobrze może być drugim Waynem Bridgem. Albo Chrisem Smallingiem ;)

 

W dniu 27.06.2014 o 16:53, Hidalgoo napisał:

ile meczów oglądałeś z jego udziałem?

 

W dniu 27.06.2014 o 17:26, lad napisał:

Pewnie ze 20. Wystarczajaco wiele jest przykladow angielskich zawodnikow, ktorzy byli bardzo hajpowani przez brytyjska prase/kibicow, a pozniej obnizali strasznie progi. Ogromna kasa w tak mlodym wieku tez raczej nie pomaga.

 

Nie twierdze, ze to slaby grajek :) po prostu historia wielokrotnie pokazywala, ze mlodzi Anglicy nie okazywali sie Bogami Futbolu.

 

W dniu 27.06.2014 o 17:34, Hawkeye napisał:

Shaw gra już teraz zajebiście, będzie tylko lepiej :).

 

W dniu 28.06.2014 o 20:47, ajerkoniak napisał:

Na jakiej podstawie Shaw miałby być nieambitny? Na takiej, że dołącza do lepszego klubu?

 

JA TO SIĘ ZNAM JEDNAK.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, lad napisał:

Mistrz Anglii i pierwszoplanowy uczestnik Mistrzostw Świata? :pa:

 

To już bardziej pasowałby Barkley - ten to stanął w miejscu od kiedy miał 18 lat.

Co nie zmienia faktu, ze jest kiepskim obronca, ale system Man City przykrywa jego braki, cos jak z Puyolem w Barcelonie. Przy posiadaniu pilki 80% co mecz i pomocy, ktora gra szalonym pressingiem i jest de facto odpowiedzialna za obrone, to za bardzo ani jeden ani drugi sie nie narobia ;)

  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.06.2018 o 15:30, FYM napisał:

 

Jest powołany, czemu ma nie jechać?

Dziwne, kilka dni temu czytałem, że Januzaj był wśród 5 zawodników, którzy z szerokiej kadry wylecieli. Teraz zaś czytam, że faktycznie masz rację i jest. Sorka za dezinformację :)

EDIT:

To była kadra podana przez media po aferze materacowej :/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
1 minutę temu, FYM napisał:

Macieju drogi pod tą ksywą ukrywa się nikt inny jak belgijski piłkarz nazwiskiem Fellaini.

 

P.S.

Jak myślisz, że mnie zniechęcisz tym cyrkiem, to próbuj dalej. Akurat uporu mi nie brakuje.

Patrz Marynia. Jeśli ktoś tu robi cyrk, to tylko Ty twoimi postami. Kolejne takie zacznę raportować do pozostałych członków MT (nie będę się udzielał, żeby nikt mnie nie posądził o jakąś osobistą krucjatę), bo piszesz nieprecyzyjnie i mam dość już szukania w Googlach pełnych newsów na podstawie szczątków informacji jakie publikujesz. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...