Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem, że ktoś to wrzuci :D. Niestety infografika jest nieprawdziwa :sad: nie wiem w ogóle jak ktoś może wierzyć w 500k Sancheza xD byłbym w ogromny szoku, gdyby suma wszystkich zarobków z tytułu kontraktów przekraczała 400k. kontrakt Pogby wyciekł jakiś czas temu i nie zarabia nawet 200tys na tydzień ('165k + 36k for CL - 15k base salary. Something like that. So about 185k'), Ibra też miał paycut (180k chyba teraz), pensja Sancheza to czyste spekulacje i szacunki jego pensji stawały się coraz większe z każdym dniem, gdzieś w internecie już ktoś pisał o 600k :D najpewniej tygodniówkę ma w okolicach 250k + bonusy (przydałaby się też informacja o tym jak liczyli bonusy autorzy grafiki, imo pomijali je przy niektórych graczach a przy niektórych na potrzeby tezy wliczali co się da). Oslo Kevin de Bruyne powinien być na tej liście na 2 miejscu z 280k. A może nawet na pierwszym, no bo nie wiemy ile zarabia Sanchez.

W ogóle to gdzie nie klikniesz takie listy wyglądają inaczej, nie wiem jak można się na takie rzeczy nabierać :D

roNnOPo.jpg

 

No i w ogóle nie wiem jak długo oglądasz piłkę nożną, ale United dominuje w wielu rankingach :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem skad wziales te 280k dla KDB, ale, z tego co czytalem, to ma w tej chwili nieco nizszy lub bardzo podobny kontrakt do Aguero, ktory zarabia okolo 220k. Ale ja nie o tym. Bardzo sie ciesze ze City pokazalo Sanchezowi drzwi, bo robienie kominow placowych nigdy nie jest dobrym pomyslem. Jak sie ma czuc taki de Gea, ktory bedzie zarabial prawie 2x mniej od Sancheza (350k to imo wlasciwa kwota) a jest w klubie juz wlasciwie legenda? 10 lat temu wszyscy sie smiali jak do City dla pieniedzy przychodzil Robinho, a teraz robicie dokladnie to samo.

Odnośnik do komentarza

https://www.google.pl/search?q=kevin+de+bruyne+new+contract&oq=kevin+de+bruyne+new+contract&aqs=chrome..69i57j69i60j0l4.8941j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8 stąd wziąłem zarobki KdB, nie włożyłem za dużo wysiłki w risercz bo to nie był point, tylko ciekawostka bo wiadomo przecież dlaczego Fenomen wrzuca takie rzeczy :D 

Odnośnik do komentarza

Ja już dawno o tym pisałem, ale zostałem zjechany przez uż. Hawkeye. Mimo wydania fortuny, skład cały czas ma duże braki i nie jest zbilansowany. Problem jak w wielu klubach - brak sensownego planu na zarządzanie składem i brak jakiejś długofalowej wizji.

Odnośnik do komentarza

Idealnie nie jest na pewno ale gdyby wyciąć nieosiągalne City to bylibyśmy na 1 miejscu więc tez tragedii nie ma i sezon jest całkiem niezły a wpadki zawsze będą się zdarzały.

Czasy dominacji United jak za Fergusona już raczej się nie powtórzą coraz większa kasa robi swoje liga się wyrównuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...