Skocz do zawartości

Rozdzielenie internetu


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm nie wiem gdzie dokładnie położony jest router, ale myślę, że koło 10m i 2 ściany po drodze

To na samym wi-fi pewnie będziesz miał jakieś 40% sygnału.

Ja zrobiłem most modem-router. Modem mam w sypialni i za bardzo nic nie dało się wykombinować, więc pod pretekstem wymiany listew przypodłogowych schowałem przewód do routera. Ustawiłem go w takim miejscu, że zyskałem 35% sygnału w najgorszym położeniu. Teraz waha mi się pomiędzy 75-85%.

 

Myślałem też nad tym wzmacniaczem sygnału, pożyczyłem na parę godzin od ziomka, ale zyskałem tylko 3-5%.

Odnośnik do komentarza

No 1 października się wprowadzam, tymczasowo telefon będzie służył jako karta sieciowa, potem wypadałoby coś wykombinować. Mówisz o transmiterze sieciowym takim, który przenosi internet przez instalację elektryczną? No to byłoby zdecydowanie najlepsze rozwiązanie, ale finanse niestety mi nie pozwalają. :P

Odnośnik do komentarza

No 1 października się wprowadzam, tymczasowo telefon będzie służył jako karta sieciowa, potem wypadałoby coś wykombinować. Mówisz o transmiterze sieciowym takim, który przenosi internet przez instalację elektryczną? No to byłoby zdecydowanie najlepsze rozwiązanie, ale finanse niestety mi nie pozwalają. :P

 

Posiadam i nie używam (czasem do testów). Sprawdzę czy działa i nie widzę przeszkód w użyczeniu Ci dopóki nie kupisz czegoś lepszego o ile spełni to swoje zadanie ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Z tym trzeba uważać. Ja mam w domu chyba jakąś starą instalację elektryczną i notorycznie mi to zrywało połączenia, więc nie wszędzie to się sprawdza niestety. Counter pisał o nowym mieszkaniu, więc jeśli nowy znaczy nowe budownictwo, to zakładam, że jego problem nie powinien dotyczyć :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...