Skocz do zawartości

Grafiki Profesora do FM 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z zapowiedzią uruchamiam temat, w którym będę dzielił się z Wami moimi produktami graficznymi do FM 2008. Będą to koszulki BK (Big Kit) w wersji dla FM 2008 oraz standardowe herby klubowe.

 

1. Możecie tutaj składać zamówienia na koszulki i herby. Jeżeli dołączycie linki do (A) strony klubowej oraz (B) dobrej jakości zdjęć zamawianych elementów graficznych, zamówienie będzie realizowane w miarę szybko, w przeciwnym razie być może nigdy, a być może za czas nieokreślony.

 

2. Będę tu również umieszczać linki do moich nowych koszulek produkowanych na własne potrzeby.

 

Prośby o produkty i style inne niż wymienione powyżej będą ignorowane.

 

Zasady rządzące realizacją zamówień:

 

1. Kluby z bardzo niższych i niegrywalnych lig ZASADNICZO robione będą dopiero po wyczerpaniu innych zamówień.

2. Kluby bez linków do zdjęć i stron klubowych nie będą robione.

3. Zamówienia na priva będą ignorowane. Zamówienia do gier innych niż FM 2008 realizowane będą jedynie w ostateczności.

4. Terminy i kolejność realizacji zamówień są płynne i zależą wyłącznie ode mnie.

 

Wszystkie wykonane przeze mnie koszulki znajdują się na Photobuckecie, w moim albumie. Jeśli potrzebujesz koszulek jednego określonego klubu, przed ich zamówieniem sprawdź najpierw, czy nie zostały już zrobione.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że chcesz mnie Waść zmusić do ponownego zakupu FM 2008? :>

 

:keke:

 

Jak na pierwszy raz loga wyszły Ci naprawdę świetne. Inna sprawa, że nie ma ich już zbyt dużo do zrobienia. :]

 

Z zasobów w temacie na forum SUSIE wynika, że nieligowych klubów są zrobione może trzy kraje, grywalnych lig niższych niż najwyższa może 2/3.

 

I dzięki za kumplement.

Odnośnik do komentarza
FM 2008 ma spory potencjał, a większość bugów już jest chyba zneutralizowana...

 

a kilka nowych dodanych :>

 

Poza tym wciąż są Twoje ulubione kluby filialne i wtrącanie prezesa. Nie chce mi się wierzyć, aby to zostało zmienione w nowej wersji.

A o podejściu do grafiki to już nie wspomnę...

 

Trzymam kciuki żebyś dał radę z kitsami BK w nowym FMie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...