Skocz do zawartości

Plotki transferowe (Polska)


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Działacze Górnika już myślą o letnich wzmocnieniach. Aby do nich doszło, zabrzanie muszą się utrzymać w elicie. Na celowniku znaleźli się dwaj gracze Zagłębia Lubin Iljan Micanski i Michał Goliński. W Zabrzu brakuje napastnika z prawdziwego zdarzenia, stąd zainteresowanie Micanskim, który na zapleczu ekstraklasy zdobył w tym sezonie już 20 bramek. Z kolei ofensywnie grający pomocnik Goliński strzelił do tej pory 9 goli. Górnik chciałby mieć u siebie także pomocnika Piasta Gliwice Kamila Wilczka.

 

źródło: Fakt

 

Wiem, Fakt, ale mimo wszystko może być coś na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Działacze Górnika już myślą o letnich wzmocnieniach. Aby do nich doszło, zabrzanie muszą się utrzymać w elicie. Na celowniku znaleźli się dwaj gracze Zagłębia Lubin Iljan Micanski i Michał Goliński. W Zabrzu brakuje napastnika z prawdziwego zdarzenia, stąd zainteresowanie Micanskim, który na zapleczu ekstraklasy zdobył w tym sezonie już 20 bramek. Z kolei ofensywnie grający pomocnik Goliński strzelił do tej pory 9 goli. Górnik chciałby mieć u siebie także pomocnika Piasta Gliwice Kamila Wilczka.

 

źródło: Fakt

 

Wiem, Fakt, ale mimo wszystko może być coś na rzeczy.

 

Jak dla mnie, najpierw niech się Górnik utrzyma. Na miejscu Micanskiego nie rozważałbym odejścia z zespołu, w który się świetnie wkomponował i który ma duże szanse na awans do Ekstraklasy ryzykując kolejne problemy z aklimatyzacją i to w zespole, który broni się przed spadkiem i nie jest powiedziane, że się utrzyma. Co innego, jeśli Zagłębie nie awansuje, a Górnik nie spadnie, wtedy już jakieś racjonalne argumenty są ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...