Skocz do zawartości

Polityczne gierki


barman

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie, jak w życiu

lepiej się dołaczyć i czerpać z tego korzyści niż walczyć o swoje

mój poprzedni post nie miał na celu kogokolwiek zniechęcać do naszej partii a zachecac do zaangażowania

ja tez czasem loguje się i mam -13 tys, ale staram sie wyprowadzić sie na prostą

Odnośnik do komentarza

Ja również odszedłem. Na razie zamierzam wyrobić sobie porządne podstawy w postaci założenia jak największej ilości interesów. Potem, gdy regularne zastrzyki gotówki będą odpowiednio duże zamierzam powrócić do CMF ponieważ będzie można spokojnie nabijać punkty reputacji chociażby poprzez dofinansywowanie wyborców. Obecnie zbieram na Spółkę Akcyjną która co 5h daje 100,000 $.

Odnośnik do komentarza

Ja też się odbiłem od dna. Przed chwilą zaatakowałem jakiegoś kolesia i teraz mam:

kasa- 65k plus 170k zarobione na biznesach;

reputacja- 34344;

poparcie- 18536;

media- 84

Jestem ok 500 miejsca w rankingu graczy :-o

Teraz pracuję jako pomocnik w pracach marszałka, kasa leci do kieszeni, reputacja rośnie, poparcie i media też (to bardzo dobre rozwiązanie).

Odnośnik do komentarza

Też przeszedłem z CMF do Wielbicieli Oktanów. :)

 

Reputacja: 14,639

Poparcie: 47,668

Stosunek mediów fantastyczny (971 punktów)

 

Ponadto zgarniam kasę z kilku biznesów, mianowicie posiadam: mała agencja reklamowa, biuro podatkowe, kancelaria notarialna i centrum handlowo-targowe.

Świetnym rozwiązaniem jest praca asystenta marszałka (od 10 tys. reputacji można pracować). Nie dość, że dużo pieniędzy wpada za prace to jeszcze bardzo szybko rośnie stosunek mediów, poparcie i trochę reputacji.

Wieczorem popatrzę i pomyślę kogo by tu zaatakować. ;)

Odnośnik do komentarza

Tak jak Paróv napisał warto pracować u marszałka, a pewnie, im wyżej, tym bardziej opłacalna będzie praca.

Dzisiaj rano właśnie podjałem taką pracę i reputacja:+4000 kasa:+120000 media: +800

 

Gra ktoś z was na giełdzie?

Bo zainwestowałem w 3 akcje (!) za 130000 i nie wiem co z tego wyjdzie :>

Odnośnik do komentarza
Gra ktoś z was na giełdzie?

Bo zainwestowałem w 3 akcje (!) za 130000 i nie wiem co z tego wyjdzie :>

 

Dzisiaj po kupieniu fabryki samochodów zostało mi trochę kasy, więc kupiłem na giełdzie akcje spółek z notujacych od wczoraj najwieksze spadki, niestety nie pamietam teraz które to były. Nie wiem za bardzo w jaki sposób liczone są kursy ale spodziewam się najprostrzego modelu wachadłowego.

 

Wrzuciłem troche $ w sfałszowanie wiadomości tv ale ciągle nie mam wystarczającej reputacji na dobrą pracę. Macie jakieś skuteczne pomysły? (chwilowo nie mam gotówki, ale za parę godzin odzyskam płynnosc finansową)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...