Skocz do zawartości

Polityczne gierki


barman

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ktoś mnie zaatakował (przy okazji jak moge sprawdzić kto to był?) i reputacja na minusie.

 

W związku z tym zmieniam taktykę - przestaje walić kasę na reputację i skupiam się na robieniu pieniędzy w biznesie i na giełdzie. Zarobię na centrum lotów kosmicznych i wtedy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Jak masz dobry biznes to też dzięki niemu poprawiasz sobie stosunek z mediami. Mam teraz małą spółkę akcyjną i dzięki niej systematycznie poprawiają mi się stosunki z mediami. Teraz ciułam 5 baniek na dużą spółkę.

Wlasnie sciagnelem z biznesow ponad 4 mln i stosunek mediow nic mi nie wzrosl.

 

Zatrzymalem sie, bo przy reputacji ok. 70k i z 10k stosunkiem mediow nie mam juz prawie kogo atakowac bo mimo, ze jestem w oktanach to nie mam szans z goscmi po 100k stosunkow z mediami. Jak sie cos z tym liczeniem nie zmieni to daje sobie spokoj.

Odnośnik do komentarza

A ja polecam nocne ataki :D Wrocilem weczoraj o 3 w nocy z impry i zalogowalem sie do gry.. Prawie kazdego mozna zaatakowac, wielu osobom konczuy sie ochrona :D

 

Ale teraz mam inny problem.. Mam repsa ok. 30k, i 99% osob, ktore moge zaatakowac jest z Oktanow.. Sprobowalem 2 razy i sami wiecie, jak to sie moglo zakonczyc :|

Odnośnik do komentarza
Ale teraz mam inny problem.. Mam repsa ok. 30k, i 99% osob, ktore moge zaatakowac jest z Oktanow.. Sprobowalem 2 razy i sami wiecie, jak to sie moglo zakonczyc

'Jeśli nie możesz kogoś pokonać – dołącz do niego!'

Ja tak zrobiłem i jest dobrze ;)

Zeby byc oktanem trzeba miec 100k repsa :> I powiedz mi, jak to brakujace 70 zgarnąć, hę? :>

Odnośnik do komentarza

Hmm, wreszcie jest u mnie dobrze. Jestem tak wysoko jak nigdy nie byłem.

 

Kasa:

534 $

 

Reputacja:

176,345

 

Poparcie:

502,202

 

Stosunek mediów:

11,369

 

Dzięki temu, ze wczoraj jakimś cudem przekroczyłem 100 tys. reputacji, mogłem pracować jako asystent premiera, dzięki czemu przez 12 h zarobiłem pieniądze na kupienie spółki akcyjnej. Teraz trzeba będzie zebrać pieniądze na jeszcze większy interes. No i mam reputację ponad 150 tys., wiec mogę pracować jako asystent prezydenta. :)

Cóż, byle do przodu. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...