Skocz do zawartości

Newsy ze świata piłkarskiego


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

I co by nie mówić o meczu FCB - PSG to:

UEFA surowo ukarze sędziego meczu Barcelona - PSG. Skandal po historycznym sukcesie Katalończyków

 

Deniz Aytekin, który sędziował w środę rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Barceloną a PSG, może zostać zdegradowany w strukturach UEFA. Związek zamierza ukarać arbitra za kontrowersyjne decyzje podjęte przez niego na Camp Nou.

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65041,21479170,uefa-surowo-ukarze-sedziego-meczu-barcelona-psg-skandal-po.html#BoxSportImgZ31

Odnośnik do komentarza

Czytałem już dementi, że zostało to zmyślone przez marcę - Aytekin nie będzie sędziował kolejnego meczu nie przez ewidentne wałki, lecz przez to, że - za arbiter cafe twitter - po tak "gorących" meczach UEFA zawsze daje odpocząć sędziemu w kolejnej kolejce i nie ma to związku z oceną jego pracy.

Odnośnik do komentarza

A ja tylko podrzucę artykuł The Guardiana opisujący remontadę: https://www.theguardian.com/football/2017/mar/09/luis-suarez-dive-barcelona-cheating-psg?CMP=fb_gu

 

Ale ze swojej strony dodam, że nadzwyczajne jest odrobienie straty 0-4 do 6-5, to jest wyczyn. Co nie zmienia faktu, że niesmak pozostaje, także u wielu fanów Barcelony.

Odnośnik do komentarza

Czytałem już dementi, że zostało to zmyślone przez marcę - Aytekin nie będzie sędziował kolejnego meczu nie przez ewidentne wałki, lecz przez to, że - za arbiter cafe twitter - po tak "gorących" meczach UEFA zawsze daje odpocząć sędziemu w kolejnej kolejce i nie ma to związku z oceną jego pracy.

Być może jest jak piszesz. Nie wnikałem za mocno. Jeśli to wymysł Marki, to słaby strasznie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

 

http://fcinter.pl/ne...-dostaje-alariopodobnodlatego Icardi nie był powołany (mimo wcześniejszych zapewnien trenera), bo Maxi Lopez który odbił żone Icardiemu, to przyjaciel Messiego, może ktoś moje źródło zweryfikować?

Naprawdę o tym nie wiesz? Przecież to wiadomość powszechnie znana. Nawet ostatnio były prowadzone jakieś mediacje (a nie zapewnienia żadne), ale - całe szczęście - Messi, Mascherano (i chyba ktoś tam jeszcze) finalnie postawił się trenerowi i przekazał informację, że albo oni, albo Icardi. Co sobie myślę o Messim to sobie myślę, ale tu się zachował z wielką klasą.

Icardi to piłkarz znakomity, ale po pierwsze na ten moment nawet nie na poziomie Higuaina (czyli rezerwowy), a po drugie cała historia z Wandą i Maxim ukazuje jego jak najgorszy charakter. Nawet przy większej klasie piłkarskiej piłkarza chyba żaden trener nie powołałby takiego zgniłego jaja, bo by mu rozbiło szatnię.

Odnośnik do komentarza

Zaraz zaraz, bo się gubię. Keith napisał, że Maxi Lopez odbił żonę Icardiemu, no to chyba Maxi Lopez jest w tej historii czarnym charakterem? :-k

Sprawa jest tak znana we włoskiej piłce, że nawet na to nie zwróciłem uwagi - oczywiście Morpheus ma rację, to Icardi odbił żonę Maxi Lopezowi (z którą ten miał bodaj trójkę dzieci).

Cała sprawa to długa telenowela w typowo latynoskim stylu - z jednym białym, szlachetnym bohaterem i jednym czarnym do szpiku kości. Jak ktoś chce, to w sieci jest na to masa informacji. Byli koledzy Maxiego z Barcelony i kadry stanęli za nim murem wychodząc z założenia, że zachowanie Icardiego (którym Maxi opiekował się, gdy ten trafił do Sampdorii, i wprowadzał we włoski futbol będąc już dość znaną w nim postacią, nawet mu chyba domu użyczył na jakiś czas) jest do tego stopnia nieakceptowalne, że zakazali już jakiś czas temu trenerowi (chyba poprzedniemu nawet) powoływania Icardiego. Zdanie Messiego jest od jakiegoś czasu decydujące, bo gdzieś tam czytałem, że po jesiennych mediacjach Mascherano zaczął się łamać, ale Messi nie akceptuje Icardiego i kropka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...