Skocz do zawartości

Siatkówka


yonack

Rekomendowane odpowiedzi

Młody polski siatkarz Marcel Gromadowski będzie grał we włoskim klubie Copra Berni z Piacenzy, który w zeszłym roku zdobył wicemistrzostwo kraju.

O trzyletnim kontrakcie, którego wysokości nie ujawniono, poinformowała w poniedziałek włoska agencja prasowa Ansa.

 

Oj bedzie z tego Marcela niezly zawodnik :D Ma szanse po sezonie we Wloszech zostac zmiennikiem Wlazlego w kadrze, a pozniej kto wie... A podobno w Kedzierzynie-Kozlu go nie chcieli bo sie nie rozwijal... :-k

Odnośnik do komentarza
Młody polski siatkarz Marcel Gromadowski będzie grał we włoskim klubie Copra Berni z Piacenzy, który w zeszłym roku zdobył wicemistrzostwo kraju.

O trzyletnim kontrakcie, którego wysokości nie ujawniono, poinformowała w poniedziałek włoska agencja prasowa Ansa.

 

Oj bedzie z tego Marcela niezly zawodnik :D Ma szanse po sezonie we Wloszech zostac zmiennikiem Wlazlego w kadrze, a pozniej kto wie... A podobno w Kedzierzynie-Kozlu go nie chcieli bo sie nie rozwijal... :-k

No bo się nie rozwijał :> Kiedyś był najlepiej zapowiadającym się polskim atakującym, a teraz jest jednym z wielu. Jego styl gry można porównać do Billingsa - jeździec bez głowy, tylko 2 razy gorszy. Ten transfer do Piacenyzy jest dla mnie bardzo zastnawiającym :-k

 

A tymczasem Grzesiu Szymański skończył podbijać stawkę i podpisał kontrakt z PZU AZS.

Od sezonu 2007/2008 nowym zawodnikiem PZU AZS Olsztyn będzie Grzegorz Szymański. Umowę z byłym zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla zawarto na okres dwóch lat - poinfomowano na oficjalnej stronie PZU AZS - pzuazs.pl.

Podobno stanęło na milionie złotych za rok gry. No comment.

Odnośnik do komentarza
A tymczasem Grzesiu Szymański skończył podbijać stawkę i podpisał kontrakt z PZU AZS.
Od sezonu 2007/2008 nowym zawodnikiem PZU AZS Olsztyn będzie Grzegorz Szymański. Umowę z byłym zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla zawarto na okres dwóch lat - poinfomowano na oficjalnej stronie PZU AZS - pzuazs.pl.

Podobno stanęło na milionie złotych za rok gry. No comment.

Skoro przyszedl Szymanski, wiec:

Pięciokrotny Mistrz Polski z Mostostalem, jedenastokrotny medalista rozgrywek w polskiej lidze, a także wielokrotny reprezentant Polski, Paweł Papke podpisał we wtorek trzyletni kontrakt z piątym zespołem Polskiej Ligi Siatkówki, Asseco Resovią Rzeszów.

I w uzupełnieniu informacji o Resovii

Po transferach Papkego, Kubańczyka Hernandeza oraz dwóch Serbów - Ilicia i Mitrovicia, w rzeszowskiej drużynie do obsadzenia pozostaje już tylko pozycja przyjmującego. - Tutaj decyzja powinna zapaść za kilka dni. Jesteśmy już bardzo blisko dogadania się z doświadczonym zawodnikiem - mówi tajemniczo trener Such.

 

Graczem tym według naszych informacji ma być Piotr Gabrych, olimpijczyk z Aten, MVP finałów PLS sprzed czterech lat, a ostatnio występujący w rumuńskiej CVM Tomis Constanta, z którą zdobył mistrzostwo kraju.

 

Ciekawa ekipka sie montuje..

Odnośnik do komentarza

Dwa transfery w JW:

Zarząd Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel S.A. informuje, iż nowym trenerem w sezonie 2007/2008 będzie Włoch Roberto Santilli.

Wcześniej trenował tylko w Serie B, zobaczymy czy sobie poradzi :-k

 

Środkowy reprezentacji Polski siatkarzy Łukasz Kadziewicz, który ostatnio występował w Jastrzębskim Węglu, w nowym sezonie będzie zawodnikiem beniaminka włoskiej Serie A Sparkling Milano.

za sparkilngvolley.com

 

No i rozsypał się najlepszy środek w PLS...

Odnośnik do komentarza

Nawet lepiej się stało, że przegraliśmy 1 seta bo przy tej samej liczbie punktów liczą się małe punkty a nie sety. Tak byśmy wygrali 2 punktami, a tak w kolejnych setach nadrobiliśmy z nawiązką. Też zgodzę się że Winiarski jest w świetnej formie i wyrasta na numer jeden w kadrze. Ale to dobrze, że się rozwijają.

Odnośnik do komentarza

A mnie zawiódł Prygiel. W tegorocznej LŚ miał dużo szans żeby pokazać, że jest conajmniej takim zawodnikiem jak Szymański. Nie udało mu się to, przynajmniej w moich oczach. Nie wiem jak on sie utrzymał tyle lat w Rosji. :roll: Pozostaje mi się modlić, aby działacze AZS Częstochowa nie podpisali z nim kontraktu :P

Odnośnik do komentarza
A mnie zawiódł Prygiel. W tegorocznej LŚ miał dużo szans żeby pokazać, że jest conajmniej takim zawodnikiem jak Szymański. Nie udało mu się to, przynajmniej w moich oczach. Nie wiem jak on sie utrzymał tyle lat w Rosji. :roll: Pozostaje mi się modlić, aby działacze AZS Częstochowa nie podpisali z nim kontraktu :P

 

 

Prygiel będzie grał bodajże w bydgoszczy...a co do Częstochowy to na lepszych zawodników akurat tam nie ma co liczyć...

Odnośnik do komentarza
A mnie zawiódł Prygiel

 

Dzisiaj akurat dostawał trochę mało piłek i nie miał jak rozwinąć skrzydeł. Ogólnie zgodzę się, że nie jest w najlepszej formie ostatnio, ale nie wolno go skreślać. Pamiętam mecz z Rosjanami w którejś edycji LŚ, gdzie Prygiel po prostu wymiatał.

Odnośnik do komentarza

Panowie - nie ma co mówić... Słabe spotkanie w wykonaniu naszej reprezentacji. Jednak należą się naszym słowa uznania za walkę w 4 i 5 secie. Bardzo słaby mecz Pawła Zagumnego, lecz tym jednym asem w tie-breaku zmazał swoje winy :) Zgodnie z zasadą, że zwycięzców się nie sądzi nie będę pisał o błędach naszych. Po prostu wielkie brawa za wolę walki i dziękujemy za thriller :D

Odnośnik do komentarza

Rozpoczęło się zgodnie z planem i kilku punktowa przewaga przez cały set i wydawało się że spokojnie dowiozą do końca seta bezpieczną przewagę ale wtedy całkowicie się zagubili. Zawiodło przyjęcie i sędzia przekręcił bo atak naszego środkowego był w boisko a ten pokazał aut, a potem już Polacy jak by nie istnieli na boisku. Przyglądali się jak Chińczycy ich demolują. Przegrana na własne życzenie mimo, że sędzia się nie popisał ale to nie po raz ostatni. Drugi set fatalny. Od początku do końca nie mieliśmy szans w tym secie i gładko przegrany. Zawiodło wszystko ale szczególnie przyjęcie. Przy stanie 0:2 Polacy lekko się przebudzili bo byli wstanie nawiązywać walkę ale grali nadal przeciętnie. Kolejna partia i znowu gonienie wyniku i przy stanie 23-24 udało się wyrównać i na przewagi wygraliśmy. Trzeba wyróżnić za tego seta Winiarskiego i Grzyba, który praktycznie bezbłędny ze środka. 5 set znowu fatalnie zaczęty i gonienie wyniku. Znowu się udało i w końcówce wyrównaliśmy i mimo, że sędzia chciał kręcić to główny pokazał klasę i korygował jego błędy. Wygrywamy po słabym meczu ale nie sztuką jest wygrać gdy wszystko wychodzi ale wtedy gdy są duże problemy. Udało się i nadal niepokonani w LŚ.

Odnośnik do komentarza
Pamiętam mecz z Rosjanami w którejś edycji LŚ, gdzie Prygiel po prostu wymiatał.

 

Taaaa - 3 albo 4 lata temu

 

Nie powiedziałem, że jest jakimś znakomitym siatkarzem, tylko że nie wolno go skreślać, bo zdażają/zdażały mu się niezłe mecze. Prygiel to taki przeciętniak.

 

Co do dzisiejszego spotkania to zdążyłem na 4 set + tie-break, nie wiem jak to wyglądało we wcześniejszych setach. Ale w tych dwóch daliśmy na początku odskoczyć Chińczykom na 4-5 punktów i potem mozolnie odrabialiśmy straty. Dobrze, że sędziował "w miarę normalny sędzie", który nie dał się zwieść liniowym cały czas machającym w górę chorągiewkami. Brawa należą się Winiarskiemu, który pięknym asem zakończył 4 partię, dobrze że zdecydował się na mocne uderzenie i nie zadrżała mu ręka. Grzyb zagrał średnie spotkanie w bloku się nie wyróżniał, jednak kończył większość jak nie wszystkie piłki , które dostawał na środek. Dobrze, że nasi potrafili się zmobilizować i ograli Azjatów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...