Skocz do zawartości

Problemy ze skryptami


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak sie spodziewalem, nie obeszlo sie bez problemow przy konwersji bazy z php na IPB. Wczoraj penieslismy baze danych, ale pojawil sie problem przy porzeniesieniu uzytkownikow. Kolega admin tez nie moze sobie z tym poradzic.

 

Co do meritum - tabele tworza sie na pierwszy rzut oka tak jak powinny. W konwerterze tez jest napisane, ze wszystko przeniesione zostalo bez problemow. Jednak nie mozna sie zalogowac... ani ja, ani inny admin czy moderatorzy. Korzystajac z przypomnienia hasla wywala blad i informuje, ze user o podanym loginie nie istnieje. Nie wiem dlaczego, ale tabela ipb_members_partial jest pusta - moze lu jest pies pogrzebany?

 

Czekam na jakies porady?

Odnośnik do komentarza

Hmm baza forum jest caly czas na serwerze. Ale dlaczego ta jedna tabela (ktora to jest prawdopodobnie odpowiedzialna za cale zamieszanie) sie nie przekonwertowala to nie mam zielonego pojecia. W sumie to nie wiem nawet do czego ona jest i co tam powinno byc, bo nie mam sie do czego odniesc. Co sugerujesz?

Odnośnik do komentarza

Tak na dobra sprawe, to tylko wgralismy paczke z jezykiem polskim i przekonwertowalismy baze za pomoca konwertera. Najpierw za pomoca tego, ale w tym przypadku userzy w ogole sie nie przerzucali, a pozniej kolega sciagnal paczke konwerterow z zagranicznego forum.

 

PW poszlo.

 

Baza straego forum w php wciaz jest tam gdzie byla, wiec kopia zapasowa jest. :) Moze w ogole zlego konwertera uzylismy? Nie wiem juz.

Odnośnik do komentarza

Spoko Icon. :) Za pierwszym razem bylo konwertowane tym do 2.0.x, ale pozniej juz odpowiednim do 2.3.x i tez nie wyszlo. Tzn w tym przypadku wysypali sie wlasnie uzytkownicy. No ale w kazdym razie juz jest okey. Dzis w nocy kolega sciagnal ta sama paczke konwerterow, ale tym razem z oficjalnej. Konwersja przebiegla bez wiekszych problemow i dziala. :) Teraz czeka mnie juz tylko maly config i podpinam forum pod stary adres. Dzieki wielkie Iki. :*

Odnośnik do komentarza

Pamietam, ze akurat Icon ropbil to na CMF, wiec moze bedzie mnial ochote pomoc. A moze ktos inny bedzie takd dobry. :)

 

1. Jak usunac "Nr uzytkownika" z widoku profilu przy poscie, bo sa oni ponumerowni wg zadnego klucza. Domyslam sie, ze gdzies w ACP -> Look & Feel i kazdy skin osobno, ale nie wiem gdzie dokladnie. Ktora to linia kodu?

2. Jak edytowac date "Dolaczyl"?

 

Za wszelkie podpowiedzi bede wdzieczny. :)

Odnośnik do komentarza
1. Jak usunac "Nr uzytkownika" z widoku profilu przy poscie, bo sa oni ponumerowni wg zadnego klucza. Domyslam sie, ze gdzies w ACP -> Look & Feel i kazdy skin osobno, ale nie wiem gdzie dokladnie. Ktora to linia kodu?

Wywal z Render Row:

 

{$author['member_posts']}<br />

 

2. Jak edytowac date "Dolaczyl"?

Tylko i wyłącznie przez baze danych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...