Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI
P0nury

Wiedźmin

Rekomendowane odpowiedzi

http://ekspert.ceneo.pl/brandon-sanderson-proponuje-cdpr-swoj-swiat-za-darmo/?utm_source=Facebook&utm_medium=Social&utm_campaign=EkspertCeneo&utm_content=EkspertCeneo

jeśli to prawda, to Sapek niechcący zrobił najlepszą rzecz pod słońcem dla CDPR. A może od zysków z Drogi Królów też w związku z tym będzie domagał się procentów... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak co jakiś czas kusi mnie kupno WIII, bo to podobno po prostu świetna gra. Nigdy nie czytałem nic Sapkowskiego, czy warto? Obecnie ceny są wysokie trzeba czekać na jakąś wyprz - czy dla kogoś takiego jak wystarczy same WIII czy potrzeba GOTY? 

Tu niby jest tania:

https://allegro.pl/wiedzmin-3-dziki-gon-edycja-roku-goty-pl-box-i6802962897.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_KRK_PLA_Media+-+Gry&ev_adgr=Gry&ev_ln=PRODUCT+GROUP&utm_content=&gclid=Cj0KCQjw6fvdBRCbARIsABGZ-vRMao_FvPjhjtq_Ewz0qFMxr3_onnX7rN7awIVIGZx4z8YeH4rMHUwaAkmgEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=CNaYk7uj_t0CFUoaGAodGBsCCQ

Ale to chyba jakiś wałek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, jmk napisał:

Tak co jakiś czas kusi mnie kupno WIII, bo to podobno po prostu świetna gra. Nigdy nie czytałem nic Sapkowskiego, czy warto? Obecnie ceny są wysokie trzeba czekać na jakąś wyprz - czy dla kogoś takiego jak wystarczy same WIII czy potrzeba GOTY? 

Ba! Panie, pewnie, że warto. Jeśli nie czytałeś, to trochę tylko tracisz. Ale dla samego grania warto kupić. Ja bym polecał kupić W3 razem z dodatkami. Dają inny klimat (nie atmosferyczny), otoczenie i takie tam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, jmk napisał:

Nigdy nie czytałem nic Sapkowskiego, czy warto?

Warto, na pewno opowiadania.

Ale chyba nie o to chciałeś zapytać? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, jmk napisał:

Tu niby jest tania:

https://allegro.pl/wiedzmin-3-dziki-gon-edycja-roku-goty-pl-box-i6802962897.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_KRK_PLA_Media+-+Gry&ev_adgr=Gry&ev_ln=PRODUCT+GROUP&utm_content=&gclid=Cj0KCQjw6fvdBRCbARIsABGZ-vRMao_FvPjhjtq_Ewz0qFMxr3_onnX7rN7awIVIGZx4z8YeH4rMHUwaAkmgEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=CNaYk7uj_t0CFUoaGAodGBsCCQ

Ale to chyba jakiś wałek.

Jak już kupujesz to koniecznie GOTY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko GOTY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A była wersja pudełkowa bez aktywacji gog/steam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, jmk napisał:

A była wersja pudełkowa bez aktywacji gog/steam?

Nie. Wszystko z aktywacją przez neta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jmk mogę się mylić, ale w promocjach W3 GOTY (albo zwykła :-k) jest do wyciągnięcia za 59.90 na GOG-u. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ano, muszę poczekać chyba niż ryzykować 50na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę się rozminales, bo w takiej cenie był chyba z tydzień z hakiem temu ;). Ale to GOG, oni tam często mają promki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie spieszy mi się ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W3

Jak postąpiliście z Dijkstrą oraz Radowidem?

Ja

przyłączyłem się do spisku, żeby obalić króla. Jakoś mnie denerwował i postacie mnie przekonały do pozbycia się go :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo przyjemna rozgrywka czeka na fanów wiedźmińskiego uniwersum w grze "Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści". Sam nie byłem nigdy fanem karcianek, ale świat Sapkowskiego, który uwielbiam, robi tutaj swoje. Połączenie kart z RPG plus zacna, komiksowa oprawa graficzna i do tego fantastyczny dubbing aktorów wciąga niemiłosiernie. Podobno sama historia i scenariusz są jednymi z najlepszych w świecie gier, więc myślę, że warto. Mówi się o 30h rozgrywki. Cena, myślę w miarę przystępna. Ja po kilku chwilach byłem już "zabrany" ;)

Próbka grafiki:

56ad5ce6aaa91b86.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie niestety gra jest potwornym rozczarowaniem. Przede wszystkim zapomnijcie niemal wszystko co pamiętacie z gwinta w W3. Praktycznie wszystko jest na nowo, a gra tłumaczy minimalne podstawy. Bywało, ze trójkę odpalałem żeby pograć w gwinta, tak mi sie podobał. I być może tutaj tez by tak było, ale póki co na 10 starć 8 miałem w formie pierdolonej łamigłówki, gdzie mamy z góry określone karty i musimy zgadnąć jedyne możliwe rozwiązanie. Jak ktoś lubi takie zgadywanki, to będzie w siódmym niebie, mnie całkowicie odrzucają od tytułu i miałem ich dość. Chciałem sie przemoc i grać, ale niestety tytuł na PS4 ma bug, który zmusza do ciągłego resetowania gry - znika kursor na ekranie obozu, co uniemożliwia korzystanie z niego. 

A już mistrzostwem jest, ze na stronach CDPR nie ma dedykowanej grze pomocy technicznej gdzie mógłbym zgłosić błąd. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze że napisałeś, bo miałem to kupować. I pewnie to zrobię, ale jak wjedzie jakaś promka, a bugi zostaną naprawione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Hajd napisał:

Dobrze że napisałeś, bo miałem to kupować. I pewnie to zrobię, ale jak wjedzie jakaś promka, a bugi zostaną naprawione.

Z bugiem znalazłem w końcu adres mailowy do supportu i odpisali mi, że "znają sprawę kursora i ją badają". Także zobaczymy. ZTCW już wczoraj, w dniu premiery musieli wypuścić szybki fix, bo gra się strasznie krzaczyła na PRO. Ponadto wczoraj gra w końcu mi się całkowicie raz wykrzaczyła :( Myślałem, że skoro mają półtora miesiąca "testów" na PC, to na PS wypuszczą grę z małymi babolkami, a nie uniemożliwiającymi rozgrywkę :(

Żeby nie było tak źle, to CDPR nadal ma super storytelling, grafika wygląda prześlicznie, muzyka piękna i spasowana, no i są chyba jedynym wydawcą w Polsce, która jak robi polski dublaż, to jest on naturalny, a nie drewniany jak ze szkolnej akademii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi