Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie jest na dysku konsoli, kupiony zresztą razem z konsolą i nie podchodzi. Nie wiem czemu, pierwsze dwie części pyknąłem chłonąc historię a tutaj historia nie jest niby zła ale nie wciąga (sama koncepcja, że Geralt gna za Ciri ale po drodze ma czas na milion pobocznych zadań i romansów mnie nie przekonuje). Średnio raz na miesiąc poczuję potrzebę, pogram z godzinkę i mi wystarcza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale w sumie to gnanie za Ciri z milionem pobocznych zadań było i w książce, czy to aż tak bodzie? 

spoilery saga

że wspomnę tylko zabawę w rycerza u Meve z Lyrii, czy winobrania i podziwianie księgozbiorów w Touissant

:) samej Cyrylii też się nigdzie nie spieszyło, choćby ze Szczurami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem na razie w Białym Sadzie. Walka jest bardziej emocjonująca i w końcu przydaje się jedzenie.

Wie ktoś, ile kart do gwinta jest do zdobycia w Białym Sadzie?

Jedynkę i dwójkę wypadałoby kupić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okazało się, że mam jeszcze wersję Wiedźmin 3 Gra Roku. Instaluję i jadę od nowa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zamek w Wyzimie - pytanie

Czy wiecie co otwiera kamień na ścianie (dziedziniec zamku), którego można użyć ? (świeci się na czerwono)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Brachu Nie jestem pewien o czym mowa, ale może aard?

Co do gry nadal nie skończyłem, ale dograłem trochę głównego wątku.

Spoiler

Bitwa o Kaer Morhen

Spodobała mi się ta misja, bardzo żywa, trzymająca też w napięciu i dobrze poprowadzona w stylu filmowym. Tutaj świetnie sprawdzał się motyw przeskakiwania między Geraltem, a Ciri, którą swoją drogą prześwietnie wyrzyna się wrogów. Geraltem co chwila ocierałem się o zgon, a Ciri dewastowała gon. Co ważne nasi kompani nie tylko patrzą się na walkę, ale coś tam robią. Powoli pokonują pojedynczych wrogów. W sumie tylko biedny Eskel nie miał chwili na bycie badassem (postaci, które sprowadzamy w ogóle są prawie pominięte, ale większość też ma swoje 5 sekund) ;/

Niby miałem przeczucie, że jeżeli umrze to pojedyncza, drugoplanowa postać, ale i tak dem feels. Lubiłem postać zmarłego, ot idealny mentor, ale no wszyscy zabijają ciągle mentorów :sad:

Do tego punktu historia jest bardziej niż satysfakcjonująca. Po 80 godzinach gry dialogi dalej są naturalne, interakcja z innymi nie jest sztuczna. No i dalej świetnie zwiedza się ten świat.

No i zaczynam powoli się brać za misje z dodatków. Póki co ruszyłem główny wątek (chyba?) serca z kamienia i przyznam jest intrygujący.

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@z0nk

używaj tag spoiler

Ja powoli robię Biały Sad. Trochę wolno ale za wcześnie

wyłowiłem szakłak i zaburzyło realizacją głownego zadania.

Kończę zadanie poboczne Cenna przesyłka i idę po wiedźmiński stalowy miecz cechu żmiji a następnie Licho ze studni. W tak zwanym międzyczasie odwiedzę miejsca mocy i będę miał dodatkowe punkty do podniesienia umiejętności.

a odnośnie Zamku w Wyzimie, jest tam ukryta komnata

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Brachu napisał:

@z0nk

używaj tag spoiler

Ja powoli robię Biały Sad. Trochę wolno ale za wcześnie

wyłowiłem szakłak i zaburzyło realizacją głownego zadania.

Kończę zadanie poboczne Cenna przesyłka i idę po wiedźmiński stalowy miecz cechu żmiji a następnie Licho ze studni. W tak zwanym międzyczasie odwiedzę miejsca mocy i będę miał dodatkowe punkty do podniesienia umiejętności.

a odnośnie Zamku w Wyzimie, jest tam ukryta komnata

Wrzuciłem toto co chciałem w spoiler. I widzę, że działa. Czy u Ciebie się rozsypał??

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wrzuciłem toto co chciałem w spoiler. I widzę, że działa. Czy u Ciebie się rozsypał??
ok na tapatalku nie działa, kajam się

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aaa odpowiadając na Twe pytanie w ogrodzie znalazłem przełącznik i gdzieś obok ta komnata się otwierała. Chyba, że dalej coś mylę to było ponad 80 godzin gry temu :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dotarłem do Filipa Stengera na 4 lvl. Pora oswoić się z ogromem krainy.

Gwint i pytanie, czy talia Królestwa Północy jest wstanie pokonać talię Potwory?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gwint jest słabo zbalansowany w wieśku. Gram północą cały czas i samymi bohaterami koszę każdego.

Btw szybko do niego dotarłeś. Ja chyba miałem około 10 lvlu ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gwint jest słabo zbalansowany w wieśku. Gram północą cały czas i samymi bohaterami koszę każdego.
Btw szybko do niego dotarłeś. Ja chyba miałem około 10 lvlu ^^
Główna misja 6 lvl czy 5 no i daje dużo doświadczenia i raczej zrobię początek. Następnie pozwiedzam Velen i zrobię kilka misji pobocznych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta