Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie zbieram ten rynsztunek niedzwoedzia idę do ruin klanu turisech robię wszystko dochodzę na górę biorę rynsztunek czytam książkę i wiersz biorę dzwignie do góry brama się nie otwiera a innego wyjścia nie ma to jest jakiś bug może macie jakiś patent na to ?

 

tapnięte z 925F

Sirwuple

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Jak Wam podoba się najnowszy dodatek do Wiedźmina? Moim zdaniem Redzi postanowili godnie pożegnać Geralta i wysmażyli arcydzieło. To jak wygląda Toussaint, to napatrzeć się nie sposób, a przycisk SHARE na padzie jest używany równie często jak te od akcji :) Ponadto questy - gram w ów dodatek z 10 h i zrobiłem DWA questy poboczne i wstęp do głównego i ledwo liznąłem mapę :)

Wydaje się też, że główny wątek będzie poprowadzony bardzo ciekawie, gdyż pomagać nam będzie osoba, której chyba niewiele osób się spodziewało :D

Dodatkowo masa nowych broni, nowe arcymistrzowskie zestawy, nowe mutageny, własna winnica, nowa talia do gwinta i wiele innych drobnostek, które cieszą. Do tego wydany niemal równo z DLC patch wybitnie poprawił ekwipunek, który jest teraz bardzo funkcjonalny (choć na PS4 dość powolny). Największy minus póki co, to chyba fakt, że czasy loadingu wydłużyły się jeszcze bardziej niż w podstawce, a do tego jest parę babolków graficznych, które imo łatwo powinny być wychwycone (typu twarz Geralta przenikająca przez kołnierz - to występuje bardzo często). Ale gra się osom i jeśli nic się nie wydarzy, to najpewniej cały weekend spędzę w Toussaint rozkminiając tajemnice tego bajkowego księstewka :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ciekawe, wyglada na to, CDPRed zamierza troszkę zarobić na (chyba) nieoczekiwanym sukcesie gwinta i intensywnie pracuje nad pełnoprawnym gwintem, z multi, pewnie rankingami i turniejami. Ciekawe jak będzie wyglądało gromadzenie kart (oby nie było pay2win) i w ogóle sama rozgrywka. Zawsze mnie ciekawiło jak zagrałbym z żywym rywalem, bo AI swoje braki zbyt często maskuje oszustwem. Póki co zapowiedziane jest na Xboxa i PC. Dziwi brak urządzeń mobilnych, bo imo tam na gwincie Redzi mogliby zrobić potężny biznes na mikrotranzakcjach. Ale może to cześć układu z MS zawartego przed debiutem W3.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Wiedźmin 2 skończony :)

W końcu (ale o tym później) moja przygoda z drugą częścią dobiegła końca. Chwilę to zajęło- musiałem mieć lepszego kompa plus oczywiście trochę wolnego czasu. Za całość należy się jedno -> :respekt:

Gra świetna i pod względem fabularnym, jak i zrobienia. Nie wnikam w małe jakieś tam krzaczki. Można przymknąć oko.

Z jednej strony się cieszę mocno tym zakończeniem, bo mogę się zabrać za Dziki Gon i dodatki, z drugiej- też lekki smuteczek z tego samego powodu. WIII był takim światełkiem w tunelu, Gwiazdką z prezentami, na którą się czeka. A to właśnie nadeszło. Można się cieszyć i powoli delektować całą zawartością.

 

Niektórzy narzekają na walkę i sterowanie w W2, troszkę w tym racji jest, ale jak sobie przypomnę to samo z jedynki, to... brrr! Aż wzdryga :) Tam to masakra była. Tu jest dobrze, mi przypadła walka do gustu. Normalna w grze oraz walka na pięści i siłowanie się na ręce.

Nie podobała mi się mapa- jakaś taka mało czytelna oraz wskazania zadań pobocznych. Czasem kręciłem się sporo po terenie, szukając czegoś. Ze dwa razy byłem pewny, iż dodatkowe zadanie się skończyło, kliknąłem w zadaniach na główny wątek, a później musiałem kawał wracać pod dokończenie poboczne.

Nawet takie granie tunelowe mi nie przeszkadzało, skupiłem się na fabule oraz postaciach. Nawet takich co sobie gdzieś tam stały i zajmowały się sobą. Nawet do nich podchodziłem pogadać albo posłuchać.

 

Świetna przygoda za mną. Genialna przygoda przede mną (W:DG). Zacieram już rączki.

Odnośnik do komentarza

Dwójka była świetna. Trzeba będzie powrócić, bo przy pierwszym podejściu spieprzyłem sprawę, przez co anulowała mi się masa pobocznych questów :/

Bardzo dużo dają te questy i niektóre są tak zrobione, że na początek wie się tyle co nic. Jednym z lepszych jest ten z sukkubem.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...