Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

 

O ile dobrze pamietam, to potem okazało się, że

koroner był mordercą i wampirem któregoś stopnia. Ale chyba żeby to odkryć to trzeba było nie zabijać tego kapłana (to ten co się z dziwką "bawił" czy questy pomyliłem?)

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Nie pomyliłeś :) Taki myk :)

 

 

Odpaliłem quest raz jeszcze i nieco inaczej się skończył. Dzięki :D

Odnośnik do komentarza

Niby Wiedźmin 3 fajną gierką jest (było nie było dla niego kupiłem konsolę) ale ja się pytam kiedy tak na dobre zacznie wciągać? Jak mam się przejmować losem Ciri kiedy sam Wiesiek zdaje się nim nie przejmować? Wiem, że grozi jej jakieś niebezpieczeństwo więc powinienem rzucić wszystko i ją ratować ale nie... Krwawy Baron mówi: opowiem ci co się z Ciri stało ale najpierw odszukaj moją córkę i żonę. Wcześniej gnałem za Jen ale też: powiem ci gdzie ona jest ale najpierw ubij gryfa. Brakuje mi takiego zidentyfikowania się z postacią by zacząć się przejmować jej losem. Dlatego gram póki co w tempie ok. 2 godz. na tydzień.

Odnośnik do komentarza

Jestem na tym samym etapie i mam podobne odczucia: brak identyfikacji z postacia i kompletny brak wkretki w glowna fabule, ktorego powodem jest w mojej opinii zbyt duza liczba zadan pobocznych jednoczesnie - to nie tak, ze mi to nie odpowiada, bo bardzo fajnie miec wybor, robic to, na co mamy ochote / skillsy i takie tam, ale po prostu brak presji na glowne zadanie sprawia, ze mozna grac godzinami w ogole zapominajac o Ciri, Keirze Metz i najwazniejszych watkach, pozniej odbyc jedna rozmowe z kims tam i znowu sobie wrocic do grania w karty w karczmie. Mam momenty, ze sie wkrecam, potrafie przesiedziec przy grze kilka godzin, a pozniej nie grac tydzien i nie czuje jakos parcia na pchanie fabuly do przodu, dodatkowo czesto zagladam do "Zadan" z mysla w stylu a co ja w ogole mam teraz zrobic? :-k. Wierze, ze jeszcze zaskoczy.

Odnośnik do komentarza

Niedawno gralem na PC w pierwsza wersje gry Gothic (moj komputer i tak nie uciagnalby niczego bardziej wymagajacego graficznie) zeby zobaczyc czy wkrece sie tak samo jak ~8 lat temu i pomimo abstrakcyjnej fabuly i podobnej liczby watkow pobocznych czulem caly czas, ze musze wykonac glowne zadanie i powodem tego byl chyba fakt, ze wiekszosc mniejszych, latwiejszych badz trudniejszych zadan, pchala fabule do przodu chociazby w taki sposob, ze kazda napotkana losowo postac mogla pomoc mi w rozgryzieniu glownego watku. Tutaj poki co zauwazylem, ze na moim etapie od glownego zadania jest Baron, a z innymi nie moge nawet porozmawiac o Ciri, bo nie ma takich opcji dialogowych. Wiec nie ma nawet zludzenia, ze zyjemy tym tematem. Generalnie zgadzam sie z tym co napisales, po prostu sobie marudze po kilku godzinach grania, bo spodziewalem sie czegos innego i sam sie sobie dziwie, ze gra pomimo swojej miodnosci jakos mnie nie wkrecila. Swoja droga juz na poczatku przekonalem sie, ze w tej grze trzeba sie czesto powaznie zastanowic - zolnierza Dzikiego Gonu probowalem pokonac dobre dwie godziny, po czym wkurzony wlaczylem konsole, a kiedy wymyslilem jak to zrobic, kolejnego dnia powalilem go za pierwszym razem ;)

 

 

Przy okazji nauczylem sie do czego sluza znaki, przede wszystkim tarcza ;)

 

Odnośnik do komentarza

Wpadlem tylko zaraportowac, ze jestem troche dalej...

 

Biegam za panienkami Jaskra

 

...i sie wkrecilem juz duzo bardziej ;)

 

PS Warto od poczatku ogarniac gwinta? Bo przyznam szczerze, ze olewam te kwestie - nie mam zadnych kart, nie gram z nikim, nawet zasady srednio ogarniam.

Przydaje sie to do czegos pozniej?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...