Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

http://ekspert.ceneo.pl/brandon-sanderson-proponuje-cdpr-swoj-swiat-za-darmo/?utm_source=Facebook&utm_medium=Social&utm_campaign=EkspertCeneo&utm_content=EkspertCeneo

 

jeśli to prawda, to Sapek niechcący zrobił najlepszą rzecz pod słońcem dla CDPR. A może od zysków z Drogi Królów też w związku z tym będzie domagał się procentów... ;)

Odnośnik do komentarza

Tak co jakiś czas kusi mnie kupno WIII, bo to podobno po prostu świetna gra. Nigdy nie czytałem nic Sapkowskiego, czy warto? Obecnie ceny są wysokie trzeba czekać na jakąś wyprz - czy dla kogoś takiego jak wystarczy same WIII czy potrzeba GOTY? 

 

Tu niby jest tania:

 

https://allegro.pl/wiedzmin-3-dziki-gon-edycja-roku-goty-pl-box-i6802962897.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_KRK_PLA_Media+-+Gry&ev_adgr=Gry&ev_ln=PRODUCT+GROUP&utm_content=&gclid=Cj0KCQjw6fvdBRCbARIsABGZ-vRMao_FvPjhjtq_Ewz0qFMxr3_onnX7rN7awIVIGZx4z8YeH4rMHUwaAkmgEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=CNaYk7uj_t0CFUoaGAodGBsCCQ

 

Ale to chyba jakiś wałek.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, jmk napisał:

Tak co jakiś czas kusi mnie kupno WIII, bo to podobno po prostu świetna gra. Nigdy nie czytałem nic Sapkowskiego, czy warto? Obecnie ceny są wysokie trzeba czekać na jakąś wyprz - czy dla kogoś takiego jak wystarczy same WIII czy potrzeba GOTY? 

Ba! Panie, pewnie, że warto. Jeśli nie czytałeś, to trochę tylko tracisz. Ale dla samego grania warto kupić. Ja bym polecał kupić W3 razem z dodatkami. Dają inny klimat (nie atmosferyczny), otoczenie i takie tam.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, jmk napisał:

Tak co jakiś czas kusi mnie kupno WIII, bo to podobno po prostu świetna gra. Nigdy nie czytałem nic Sapkowskiego, czy warto? Obecnie ceny są wysokie trzeba czekać na jakąś wyprz - czy dla kogoś takiego jak wystarczy same WIII czy potrzeba GOTY? 

 

Tu niby jest tania:

 

https://allegro.pl/wiedzmin-3-dziki-gon-edycja-roku-goty-pl-box-i6802962897.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_KRK_PLA_Media+-+Gry&ev_adgr=Gry&ev_ln=PRODUCT+GROUP&utm_content=&gclid=Cj0KCQjw6fvdBRCbARIsABGZ-vRMao_FvPjhjtq_Ewz0qFMxr3_onnX7rN7awIVIGZx4z8YeH4rMHUwaAkmgEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=CNaYk7uj_t0CFUoaGAodGBsCCQ

 

Ale to chyba jakiś wałek.

Jak już kupujesz to koniecznie GOTY

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bardzo przyjemna rozgrywka czeka na fanów wiedźmińskiego uniwersum w grze "Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści". Sam nie byłem nigdy fanem karcianek, ale świat Sapkowskiego, który uwielbiam, robi tutaj swoje. Połączenie kart z RPG plus zacna, komiksowa oprawa graficzna i do tego fantastyczny dubbing aktorów wciąga niemiłosiernie. Podobno sama historia i scenariusz są jednymi z najlepszych w świecie gier, więc myślę, że warto. Mówi się o 30h rozgrywki. Cena, myślę w miarę przystępna. Ja po kilku chwilach byłem już "zabrany" ;)

 

Próbka grafiki:

 

56ad5ce6aaa91b86.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dla mnie niestety gra jest potwornym rozczarowaniem. Przede wszystkim zapomnijcie niemal wszystko co pamiętacie z gwinta w W3. Praktycznie wszystko jest na nowo, a gra tłumaczy minimalne podstawy. Bywało, ze trójkę odpalałem żeby pograć w gwinta, tak mi sie podobał. I być może tutaj tez by tak było, ale póki co na 10 starć 8 miałem w formie pierdolonej łamigłówki, gdzie mamy z góry określone karty i musimy zgadnąć jedyne możliwe rozwiązanie. Jak ktoś lubi takie zgadywanki, to będzie w siódmym niebie, mnie całkowicie odrzucają od tytułu i miałem ich dość. Chciałem sie przemoc i grać, ale niestety tytuł na PS4 ma bug, który zmusza do ciągłego resetowania gry - znika kursor na ekranie obozu, co uniemożliwia korzystanie z niego. 

A już mistrzostwem jest, ze na stronach CDPR nie ma dedykowanej grze pomocy technicznej gdzie mógłbym zgłosić błąd. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Hajd napisał:

Dobrze że napisałeś, bo miałem to kupować. I pewnie to zrobię, ale jak wjedzie jakaś promka, a bugi zostaną naprawione.

Z bugiem znalazłem w końcu adres mailowy do supportu i odpisali mi, że "znają sprawę kursora i ją badają". Także zobaczymy. ZTCW już wczoraj, w dniu premiery musieli wypuścić szybki fix, bo gra się strasznie krzaczyła na PRO. Ponadto wczoraj gra w końcu mi się całkowicie raz wykrzaczyła :( Myślałem, że skoro mają półtora miesiąca "testów" na PC, to na PS wypuszczą grę z małymi babolkami, a nie uniemożliwiającymi rozgrywkę :(

Żeby nie było tak źle, to CDPR nadal ma super storytelling, grafika wygląda prześlicznie, muzyka piękna i spasowana, no i są chyba jedynym wydawcą w Polsce, która jak robi polski dublaż, to jest on naturalny, a nie drewniany jak ze szkolnej akademii.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Informuję @Hajd, że Wojny Krwi na PS4 naprawione. Gra działa normalnie, bez crashów, bez żadnych widocznych bugów, przyspieszono też działania AI w bitwach, przestały się też zacinać animacje na elitarnych kartach. Wczoraj zagrałem ze 3h i nie było żadnych przykrości, które były w grze na premierę.

CDPR musi jednak wyciągnąć wnioski z tej sytuacji, bo na premierę zabugowanie to był level Bethesda, ale że gra mocno niszowa, to i odzew mniejszy. Jak coś takiego się trafi z Cyberpunkiem, to będzie to dla firmy katastrofa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...